Naši v Rovnu nejlepší

Rovno(UA)-Naši reprezentanti Aleš a Lukáš Drymlové společně s Bohoušem Brhelem vyhráli první semifinále ME dvojic a postoupili do finále,které se jede 5.srpna ve slovinské Lendavě.Naši reprezentanti Aleš a Lukáš Drymlové společně s Bohoušem Brhelem vyhráli první semifinále ME dvojic a postoupili do finále,které se jede 5.srpna ve slovinské Lendavě..Společnost jim na stupních vítězů dělali domácí Ukrajinci a Rusové.Na závodech startovali tři ukrajinské dvojice,protože na závody se nedostavily týmy Dánska,Lotyšska a Holandska.Do finále postoupily tři první dvojice,které doplní další tři dvojice z druhého semifinále v italském Lonigu(2.června) a pořádající tým Slovinska.

Výsledky závodu:

1.ČESKÁ REPUBLIKA 29
13. Ales Dryml (2,2,2,-,2,-) 8
14. Bohumil Brhel (3,-,-,1,3,2) 9
21. Lukas Dryml (3,3,3,3) 12

2.Ukrajina II 23
9. Igor Marko (2,3,1,3,2,3) 14
10. Wladimir Kolodij (3,1,0,2,3,0) 9

3.Rusko21
5. Roman Iwanow (3,3,3,3,1,2) 15
6. Danił Iwanow NS
17. Jewgienij Gomozow (1,2,d,2,0,1) 6

4.Ukrajina 18
7. Andriej Karpow (2,2,3,2,2,3) 14
8. Aleksandr Borodaj (0,0,2,0,1,1) 4

5.Rakousko16
1. Fritz Wallner (3,ex,2,3,1,3) 12
2. Manuel Novotny (2,1,1,d,0,0) 4

6.Ukrajina III 13
11. Wladimir Omelian (0,1,1,1,3,2) 8
12. Aleksandr Piatniczko (1,0,2,0,2,0) 5

7.Rumunsko 6
3. Aleksandru Toma (0,0,d,0,ex,-) 0
4. Fanica Popa (-,-,-,-,-,0) 0
16. Mircea Agrisan (1,1,1,1,1,1) 6

Jízdy:
1. Wallner, Novotny, Agrisan, Toma
2. R.Iwanow, Karpow, Gomozow, Borodaj
3. Kolodij, Marko, Piatniczko, Omelian
4. Brhel, A.Dryml, Novotny, Wallner (w)
5. R.Iwanow, Gomozow, Agrisan, Toma
6. Marko, Karpow, Kolodij, Borodaj
7. L.Dryml, A.Dryml, Omelian, Piatniczko
8. R.Iwanow, Wallner, Novotny, Gomozow (d)
9. Karpow, Borodaj, Agrisan, Toma (d)
10. L.Dryml, A.Dryml, Marko, Kolodij
11. Wallner, Piatniczko, Omelian, Novotny (d)
12. Marko, Kolodij, Agrisan, Toma
13. R.Iwanow, Gomozow, Omelian, Piatniczko
14. L.Dryml, Karpow, Brhel, Borodaj
15. Kolodij, Marko, Wallner, Novotny
16. Omelian, Piatniczko, Agrisan, Toma (w)
17. Brhel, A.Dryml, R.Iwanow, Gomozow
18. Wallner, Karpow, Borodaj, Novotny
19. L.Dryml, Brhel, Agrisan, Popa
20. Marko, R.Iwanow, Gomozow, Kolodij
21. Karpow, Omelian, Borodaj, Piatniczko
text:Tomáš Wanke

Napsat komentář