Juniorský mistrák v Chabařovících ovládl Martin Málek

Chabařovice-20x foto-Po několika hubených letech se jela opět plošina v severočeských Chabařovicích.Vítězem dalšiho podniku Mistrovství ČR juniorů se stal obhajce Martin Málek z Březolup,před Filipem Šiteru a Hynkem Štichauerem. Po několika hubených letech se jela opět plošina v severočeských Chabařovicích.Vítězem dalšiho podniku Mistrovství ČR juniorů se stal obhajce Martin Málek z Březolup,před Filipem Šiteru a Hynkem Štichauerem,kteří se o druhé místo rozjížděli.

 

Po čtyřech závodech je na čele Šitera před Málkem a Kollertem.

 

Na programu bylo i Mistrovství ČR 125ccm,kde vyhrál Roman Čejka před Edou Krčmářem a Tomášem Habadou(všichni ze Slaného).Stejné je i pořadí v celkové klasifikaci šampionátu.

 

Jel se i 15.Memoriál Jiřiho Hurycha.Ten se stal kořistí Filipa Šitery.Druhý dojel Martin Málek a třetí Hynek Štichauer

Výsledky:

Kvalifikace:

  1. Patrik Doubek
  2. Petr Babička
  3. Jakub Fabian
  4. Dominik Jech
  5. Michal Dudek
  6. Jaroslav Slavata
  7. Tomáš Hanzlík
  8. Rastislav Bandzi

 

Hl.Závod:

1. Martin Málek (3,3,3,3,3) 15
2. Filip Šitera (3,3,2,3,2) 13+3
3. Hynek Štichauer (1,3,3,3,3) 13+ex
4. Věroslav Kollert (2,2,3,2,3) 12
5. Antonín Galliani (3,2,3,3,0) 11
6. Matěj Kůs (e,3,2,2,3) 10
7. Martin Vaculík (2,2,2,2,1) 9
8. Martin Gavenda (3,2,m,1,2) 8
9. Patrik Doubek (2,1,1,2,1) 7
10. Pavel Fuksa (f,1,2,1,2) 6
11. Jakub Fabian (1,1,0,x,2) 4
12. Petr Babička (2,e,1,e,1) 4
13. Michal Dudek (1,0,1,1,0) 3
14. Jaroslav Slavata (0,1,0,1,e) 2
15. Dominik Jech (1,0,0,0,-) 1
16. Adam Vandírek (ex,1,–) 1
17. Tomáš Hanzlík (0) 0

 

Průběžné pořadí:

1. Filip Šitera-Plzeň 10 15 15 13 53
2. Martin Málek-Březolupy 9 14 9 15 47
3. Věroslav Kollert-Mšeno 9 13 12 12 46
4. Antonín Galliani-Markéta Praha 13 12 10 11 46
5. Hynek Štichauer-ZP Pardubice 12 13 13 38
6. Matěj Kůs-Markéta Praha 10 6 11 10 37
7. Pavel Fuksa-ZP Pardubice 5 9 10 6 30
8. Martin Vaculík-Žarnovica (SK) 5 7 7 9 28
9. Martin Gavenda-Březolupy 4 4 10 8 26
10. Adam Vandírek-Markéta Praha 7 9 6 1 23
11. Patrik Doubek-Markéta Praha 4 5 7 16
12. Zdeněk Simota-Plzeň 15 15
13. Michael Hádek-Plzeň 4 10 0 14
14. Luboš Tomíček-Olymp Praha 13 13
15. Jakub Fabian-Markéta Praha 0 4 2 4 10
16. Petr Babička-Slaný 2 2 4 8
17. Richard Frištenský-Březolupy 0 7 7
18. Jaroslav Slavata-Markéta Praha 2 2 4
19. Luboš Velinský-ZP Pardubice 4 4
20. Michal Dudek-Slaný 0 3 3
21. Zdeněk Šuranský-Liberec 1 2 3
22. Dominik Jech-Markéta Praha 0 1 1 2
23. Michal Matula-Markéta Praha 1 1
24. Ladislav Kratochvíl-ZP Pardubice 1 1
25. Radim Chod-Slaný 1 1
26. Tomáš Hanzlík-Plzeň 0 0
27. Matěj Veselý-Slaný 0 0
Rastislav Bandzi-Žarnovica (SK)
Petr Vaic-Plzeň

 

Výsledky 15.Memoriálu Jiřího Hurycha:

Filip Šitera, Martin Málek, Hynek Štichauer, Věroslav Kollert ex

 

Mistrovství ČR 125ccm:

Skupina A    
1. Roman Čejka-Slaný 3 3 3 9
2. Jakub Fencl-Praha 1 2 2 5
3. Jaroslav Hladký-Praha 2 1 M 3
 
Skupina B    
1. Eduard Krčmář-Slaný 3 3 3 9
2. Tomáš Habada-Slaný 2 2 2 6
3. Miroslav Horák-Praha F 1 E 1
 
Malé finále    
1. Jaroslav Hladký-Praha    
2. Miroslav Horák-Praha   X
 
Finále    
1. Roman Čejka-Slaný    
2. Eduard Krčmář-Slaný    
3. Tomáš Habada-Slaný    
4. Jakub Fencl-Praha    

 

Tabulka po pěti závodech 125ccm:

             
          .
1. Roman Čejka-Slaný 25 22 25 25 25 122
2. Eduard Krčmář-Slaný 22 25 22 22 22 113
3. Tomáš Habada-Slaný 20 20 20 20 20 100
4. Jakub Fencl-Markéta Praha 18 18 16 16 18 86
5. Jaroslav Hladký-Markéta Praha 16 16 18 18 16 84
6. Miroslav Horák-Markéta Praha 14 14 14 28
7. Lukáš Hromádka-Markéta Praha 14 14

 

Text:Tomáš Wanke

Napsat komentář