Kvalifikace do Grand Prix 2007

Tarnow(PL),Miškolc(H),Žarnovica(SVK)-O tomto víkendu se jely tři kvalifikační kola do aaGrand prix 2007.Z naších startovali v Tarnowě Brhel a L.Dryml, v Miškolci A.Dryml, který byl nakonec jediným naším postupujícím a ve slovenské Žárnovici to byl se slovenskou licencí Topinka, nakonec za Francouze Matheuise Tresariua také Vlado Víšváder a jako rezervista Mario Jirout.

Výsledky:

Tarnow(PL):

1. Rune Holta – NOR (3,1,2,2,3) 11 + 1.
2. Wiesław Jaguš – PL (2,3,2,1,2) 10+3+3 + 2.
3. Kai Laukkanen – FIN (3,3,1,2,1) 10+2+3+2 + 3.
4. Hans Andersen – DK (3,2,3,3,ex) 11 + 4.
5. Janusz Kołodziej – PL (1,3,2,1,3) 10+3+1
————————————————–
6. Renat Gafurov – RUS(2,2,2,2,2) 10+2+2+0 – náhradník
————————————————–
7. Lukáš Dryml – ČR (1,1,3,3,2) 10+1+ex
8. Denis Gizatulin – RUS (1,3,1,3,1) 9
9. Sebastian Ułamek – PL (0,1,1,3,3) 8
10. Rory Schlein – AUS (3,f,3,1,0) 7
11. Kenneth Bjerre – DK (2,2,1,0,2) 7
12. Bohumíl Brhel – ČR (1,2,3,0,0) 6
13. Christian Hefenbrock – D (2,0,0,1,3) 6
14. Stephan Katt – D (0,1,0,2,1) 4
15. Henrik Moller – DK (0,0,0,0,1) 1
16. Mikke Bjerk – NOR (0,0,0,0,e) 0

17. Krzysztof Słaboń – PL NS
18. Mariusz Węgrzyk – PL NS

Miškolc(H):

1. Matěj Ferjan – SLO(1,3,2,3,1) 10 + 1.
2. Aleš Dryml – ČR (3,3,3,3,3) 15 + 2.
3. Simon Stead – GB (2,2,2,2,3) 11 + 3.
4. Peter Karlsson – S (0,3,3,3,2) 11 + 4.
5. Martin Smolinski – D (2,1,3,2,2) 10
——————————————-
6. David Ruud – S(3,1,1,2,2) 9 – náhradník
——————————————-
7. David Howe – GB(3,0,1,1,3) 8
8. Mattia Carpanese -I (1,0,3,3,0) 7
9. Peter Ljung -S (0,2,2,0,3) 7
10. Jernej Kolenko – SLO (2,1,2,1,1) 7
11. Billy Janniro – USA (2,2,0,2,0) 6
12. Laszlo Szatmari – H (1,2,1,1,1) 6
13. Thomas Stange – D (0,3,f,0,2) 5
14. Izaak Šantej – SLO (3,1,1,0,f) 5
15. Simone Terenzani – I (1,0,0,1,1) 3
16. Sandor Tihanyi – H (0,0,0,0,0) 0

17. Norbert Magosi – H NS
18. Zsolt Bencze – H NS

Žárnovica(SVK):

1. Ryan Sullivan – AUS (3,3,3,1,2) 12 + 1.
2. Piotr Protasiewicz – PL (3,2,2,2,3) 12 + 2.
3. Charlie Gjedde – DK (3,0,3,3,2) 11 + 3.
4. Mikael Max – S (2,3,3,2,2) 12 + 4.
5. Robert Kościecha – PL (3,1,2,3,2) 11
6. Chris Harris – GB (0,3,2,2,3) 10
——————————————–
7. Niels Kristian Iversen – DK(1,2,3,2,1) 9
8. Fredrik Lindgren – S (2,2,1,1,3) 9
9. Jurica Pavlič – HR (2,3,0,3,0) 8
10. Tomáš Topinka -SVK (e,1,1,3,3) 8
11. Travis McGowan – AUS (1,0,2,1,1) 5
12. Edward Kennett – GB (2,1,e,1,1) 5
13. Siergiej Darkin – RUS(1,2,1,0,0) 4
14. Theo Pijper – NL (1,1,0,0,0) 2
15. Heinrich Schatzer – A (f,0,1,e,1) 2
16. Vladimir Višváder -SVK (0,0,e,0,0) 0

17. Marian Jirout – ČR NS

Text:Tomáš Wanke

Napsat komentář