Výsledky z minulého týdne

Další dávka výsledků ze světových lig opět na světě.Tak se můžete prostřednictvím Speedway Fakta opět v klidu podívat co se kde odehrávalo.

Pondělí 21/8/06:

Británie:

Elit League:

Coventry-Peterborough 49.47

(S.Nicholls 13,Ch.Harris 12-R.Sullivan 10,H.Andersen 17)

Wolwerhampton-Arena Essex 54:40

(F.Lindgren 13,B.Hamill 14-S.Johnston 8,M.Max)

Belle Vue-Oxford 53:39

(J.Screen 12,J.Crump 11-D.Watt 10,D.Howe 9)

 

Úterý 22/8/06:

Švédsko:

Elit Serien:

Indianerna-Masarna 51-45

(K.Laukkanen 9,M.Ferjen 11-L.Adams 16,F.Lindgren 9)

Luxo Stars-Bajen Speedway 51-45

(H.Andersen 13,P.Karlsson 13-N.Pedersen 18,K.Olsson 11)

Rospiggarna-Vargarna 57-39

(G.Hancock 13,J.Davidsson 15-A.Campton 13,E.Lindqvist 6)

Smedarna-Piraterna 50-46

(K.Kasprzak 15,W.Jaguš 11 -V-K.Bjerre 12,M.Loram 10)

Vastervik MS Elit 50-40

(S.Ulamek 15,B.Pedersen 9-R.Holta 11,J.Hampel 10)

 

Tabulka:

1.VMS Elit 15 31 +193
2.Luxo Stars 16 27 +113
3.Piraterna 16 24 0
4.Vastervik 15 22 +75
5.Smederna 16 19 -28
6.Masarna 16 17 +4
7.Indianerna 16 17 -89
8.Rospigg. 16 16 -33
9.Bajen 16 16 -74
10.Vargarna 16 8 -161

 

Británie:

Premier League:

Isle of Wight 50-40

(J.Doyle 16,Ch.Holder 13-M.Tresariue 10,D.Giffard 9,T.Suchánek 5)

 

Středa 23/8/06:

Británie:

Elit League:

Všechny středeční závody byly přeloženy z důvodu deště.

Oxford-Ipswich,Poole-Wolwerhampton,Arena Essex.

Také závod Premier League Newcastle-King’s Lynn byl také odložen.

 

Dánsko:

Finále Dánské Ligy:

Slangerup-Holsted  48-51

(K.Jakobsen 11,Ch.Harris 10-N.Pedersen 19,N.K.Iversen 11)

 

Čtvrtek 24/8/06:

Británie:

Elit League:

Swindon-Peterborough 47:46

(Adams 12,Richardson 12-Sullivan 14,H.Andersen 16)

Ipswich-Eastbourne odloženo

 

Premier League:

Sheffield-Glasgow 56-40

(Compton 14,Cooper 10-Parker 17,Nieminen 13)

 

Švédsko:

All Svenska League:

Getingarna-Griparna 61-35

(Nermark 13,E.Lindqvist 12-Johansson 11,Hultgren 8)

Kaparna-Valsarna 53-43

(Krzyzaniak 15,Gapinski 13-Bager 12,R.Eriksson 9)

DalaKraft-Bikab 63-33

(L.Jankowski 11,Sedelius 11-E.Andersson 13,L.Eklo 7)

Ornarna-Lejonen 48-48

(N.Karlsson 14,Kosciuch 13-Ekberg 15,Nilsson 8)

 

Pátek 25/8/06:

Británie:

Elit League:

Arena Essex-Belle Vue 48-41

(Bager 12,Johnston 14-Bjerre 10,Louis 9)

Eastbourne-Wolwerhampton 45-45

(Barker10,Loram 9-P.Karlsson 14,F.Lingren 12)

 

Premier League:

Edinburgh-Workington odloženo

Somerset-Stoke 58-34

(Zetterstrom 14,Cunningham 11-Kessler 10,Thorp 8)

King’s Lynn-Newcastle 62-31

(Batchelor 13,Topinka 13-Franc 10,Henry 7,Štancl 5)

 

Švédsko:

All Svenska League:

Griparna-Kaparna 45-51

(Nieminen 14,Hongaard 8-Gapinski 12,Kujawa 11)

 

Sobota 26/8/06:

Británie:

Premier League:

Stoke-Rye House 43-47

(Grieves 12,Kessler 8-Boxall 12,Kennett 9)

King’s Lynn-Edinbirgh 61-33

(Batchelor 14,Topinka 11-Wethers 10,Pijper 9)

Berwick-Workington 41-49

(Branney 11,Makovský 11-Piszcz 13,Harris 10)

 

Neděle 27/8/06:

Polsko:

Extraliga:

Tarnow-Wroclaw 26-64

(Hlib 13,J.Gollob 6-Gapinski 12,Crump 12)

Bydgoszcz-Czestochowa 55-33

(Jonsson 11,Sawina 11-Hancock 14,Sullivan 10)

Leszno-Rzeszow 49-41

(Adams 11,Kasprzak 11-N.Pedersen 17,Chrzanowski 10)

Rybnik-Toruň 36-54

(Harris 14,Gafurov 10-Jaguš 12,B.Pedersen 12)

 

Tabulka:

 1.Wrocław 17 35 +218
2.Cz-wa 17 24 +44
3.Bydgoszcz 17 22 +85
4.Tarnów 17 19 -127

5.Rzeszów 17 20 +50
6.Leszno
 17 20 +17
7.Toruń 17 20 +37
8.Rybnik 17 2 -324

 

1.Liga:

Lublin-Krosno 62-28

(J.Rempala 17,Jeleniewski 17,Tomíček 8-Rymel 9,Trojanowski 8)

Ostrow-Gniezno 56-33

(Ferjan 12,Paluch 11-L.Jankowski 15,Pecyna 6)

Gorzow-Z.Gora 40-49

(Kylmakorpi 12,Paluch 11-Walasek 11,Okoniewski 10)


Tabulka:

1.Ostrów 15 31 +237
2.Z. Góra 15 30 +251
3.Gniezno 15 19 -33
4.Gorzów 15 16 +48

5.Lublin 14 13 -22
6.Grudziądz 14 7 -215
7.Krosno 14 6 -266

 

2.Liga:

Pila-Opole odloženo

Rovno-Daugavpils 38-52

(Marko 14,Borodaj 7-Laguta 18,Puodžuks 17)

Rawicz-Miškolc 58-32

(Kolenko 14,Zieja 12-Stefani 13,Szatmari 8)

Poznaň-Gdaňsk  45-45

 

Tabulka:

1. Daugavpils 30 +214
2. Gdańsk 26 +194
3. Poznań 23 +226
4. Opole 15 +24
5. Miskolc 15 -68
6. Rawicz 13 -74
7. Równe 11-5
8. Łódź 11 -101
9. Piła 0 -411



Text:Tomáš Wanke


Napsat komentář