V Pardubicích byl nejlepší tým ze Slaného

Autor článku:

Pardubice-Ve včerejším opět nesmírně vyrovnaném extraligovém závodě v Pardubicích vyhrál tým ze Slaného a upevnil si tím vedoucí postavení v tabulce.Druhý byl tým z Plzně.O třetí místo se rozjížděly domácí Pardubice s pražským Olympem.Vítězně z rozjezdu vyšel Olymp.

Vyrovnaný tým ze Slaného se mohl nejvíce spoléhat na Sebastiana Ulamka, ten je taky nezklamal a vyjel 14 bodů.Neztralili se ani ostatní jezdci Slaného a vítěztví si zajistili šesti bodovým náskokem nad druhou Plzní.

V plzeňských barvách se zase dařilo Zdeňku Simotovi.Jeho výkon 12 bodů byl nejlepší za Plzeň a třetí v celém závodě.Dobře mu sekundoval i Filip Šitera.Polská dvojice Stojanowski a Mikolajczak zůstala poněkud zaočekáváním.

Jedno bodovou ztrátu na Plzeň měl třetí pražský Olymp.Jeho tým byl poměrně vyrovnaný.Nejlepším jezdcem se stal s 10 body Adrian Rymel.

Stejně bodů jako Olymp nasbíraly i Pardubice.Posila Matej Ferjan nezklamal a vybojoval 13 bodů a stal se druhým nejlepším jezdcem dne.Podporu měl Ferjan ještě v Jiroutovi, který vyjezdil 10 bodů.Velmi slabý výkon Suchánka a Šichauera na domácí dráze byl jistě velkým zklamáním pro fanoušky Pardubic v ochozech stadionu.

Rozjezd o třetí místo mezi Rymelem a Ferjenem skončil vítězstvím Rymela.Ferjanovi vetřetím kole praskl řetěz, když jel na vedoucí pozici.Olymp si tak zajistil třetí místo v závodě.