Kalendář Mistrovství Světa 2007

Salvador(Bra)-Tento týden jsme přinesli kalendář závodů Grand Prix a Světového poháru družstev.Dnes vám přinášíme kompletní přehled závodů Mistrovství Světa pro příští rok.Mimo Grand Prix v Praze na Markétě se můžeme těšit na závod kvalifikačního kola o postup do Grand Prix 2008 ve Mšeně.Na dlouhou dráhu do Mariánských Lázní se vrací závod Mistrovství Světa a to kvalifikační kolo. Tento týden jsme přinesli kalendář závodů Grand Prix a Světového poháru družstev.Dnes vám přinášíme kompletní přehled závodů Mistrovství Světa pro příští rok.Mimo Grand Prix v Praze na Markétě se můžeme těšit na závod kvalifikačního kola o postup do Grand Prix 2008 ve Mšeně.Na dlouhou dráhu do Mariánských Lázní se vrací závod Mistrovství Světa a to kvalifikační kolo.

Grand Prix 2007:

28.04 – Lonigo (Itálie)
12.05 – Wrocław (Polsko)
26.05 – Eskilstuna (Švédsko)
09.06 – Kodaň (Dánsko)
30.06 – Cardiff (Velká Británie)
28.07 – Praha (Česko)
11.08 – Malilla (Švédsko)
25.08 – Daugavpils (Lotyšsko)
08.09 – Bydgoszcz (Polsko)
22.09 – Krško (Slovinsko)
06.10 – Gelsenkirchen (Německo) – dosud nepotvrzeno

Kvalifikace do GP 2008:
23.06 – Kvalifikační kolo Terenzano (Itálie)
24.06 – Kvalifikační kolo Miškolc (Maďarsko)
24.06 – Kvalifikační kolo Mšeno (Česko)
30.06 – Kvalifikační kolo Motala (Švédsko)
07.07 – Semifinále Lonigo (Itálie)
08.07 – Semifinále Ljubljana (Słovinsko)
15.09 – Finále Vojens (Dánsko)

Mistrovství světa družstev:
28.05 – Kvalifikační kolo 1 Abensberg (Německo)
09.06 – Kvalifikační kolo 2 Lonigo (Itálie)
14.07 – Semifinále 1 Vojens (Dánsko)
16.07 – Semifinále 2 Coventry (Velká Británie)
19.07 – Poslední šance Leszno (Polsko)
21.07 – Finále Leszno (Polsko)

Mistrovství světa juniorů:
22.04 – Kvalifikační kolo Herxheim (Německo)
12.05 – Kvalifikační kolo Motala (Švédsko)
12.05 – Kvalifikační kolo Goričan (Chorvatsko)
13.05 – Kvalifikační kolo dodatečně (Velká Brtitánie)
16.06 – Semifinále Vojens (Dánsko)
17.06 – Semifinále Daugavpils (Lotyšsko)
09.09 – Finále Ostrow wlk. (Polsko)

MS družstev juniorů:
03.06 – Semifinále 1 Debrecen (Maďarsko)
03.06 – Semifinále 2 Poznaň (Polsko)
22.09 – Finále Abensberg (Německo)

MS na ledové ploché dráze jednotlivců:
14.01 – Kvalifikační kolo Saalfelden (Rakousko)
10-11.02 – Kvalifikační kolo Penza (Rusko)
10-11.02 – Kvalifikační kolo Inzell (Německo)
24-25.02 – Finále 1 Ufa (Rusko)
10-11.03 – Finále 2 Assen (Holandsko)
17-18.03 – Finále 3 Berlin (Německo)

MS na ledové ploché dráze družstev:
27-28.01 – Finále Saransk (Rusko)

MS na dlouhé dráze:
06.05 – Kvalifikační kolo Mariánské Lázně (Česko)
12.05 – Kvalifikační kolo Artigues de Lussac (Francie)
10.06 – Finále 1 – Pfarrkirchen (Německo)
30.06 – Finále 2 – St. Macaire (Francie)
13.07 – Finále 3 – Marmande (Francie)
23.09 – Challenge – Vechta (Německo)

MS družstev na dlouhé dráze:
02.09 – Morizes (Francie)

Zlatý Pohár mládeže FIM 80ccm:
11-14.07 – Czestochowa

Zlatý pohár FIM Sidecar 1000ccm:
10.11 – Wayville (Austrálie)

Zlatý pohár mládeže FIM 125ccm na trávě:
03.06 – Bielefeld (Německo)

Napsat komentář