Naši bronz neuhájili a končí čtvrtí

Saransk(RUS)-Našim ledařům se nepodařilo uhájit třetí příčku v druhém závodě MS družstev na ledě.Skončili na čtvrté pozici.Mistry Světa se stali jezdci Ruska bez ztráty bodu.Druzí byli Švédové a třetí tým Německa.

Němci podali v neděli skvělý výkon a skončili na druhém místě.Švédové byli třetí a čtvrtí byli Finové.Naše reprezentace byla až pátá a naděje na bronzovou medaili se nám rosplynula, šestí pak Rakušáci a sedmi stejně jako v sobotu Nizozemci.

Bratři Klatovští hned v úvodní jízdě podlehli Ruské dvojici 5-1.Což se dalo očekávat, jelikož Ruské jezdce nebyl schopen porazit snad nikdo.
Druhá jízda naší reprezentace taky nedopadla moc dobře, protože jsme podlehli Finsku 4-2 díky vyloučení Jana Klatovského.
Třetí jízda našich znamenala první vítězství našich.Bylo to ovšem nad Nizozemci, což byla spíše povinost.
Skvělá byla také jízda proti Švédům.Antonín Klatovský dokázal porazit Sereniuse, ovšem na Svenssona nestačil.Jeho mladší bratr Jan nedsahl ani na jeden bod a skonšil čtvrtý.Švédi nás tedy porazili 4-2.
Důležitá byla ale naše další jízda a to proti Německu.Jan Klatovský byl ovšem vyloučen a německá dvojice nedala Antonovi žádnou šanci.
Jan nenastoupil ani do poslední jízdy.Tonda v ní na Rakušáky vystačil jen na remízu 3-3.

Výsledky Neděle:
1. Rusko – 30
11. Nikolaj Krasnikov (2,3,3,3,) – 11
12. Vitalij Chomičevič(3,2,3,) – 8
20. Michail Bogdanov (3,2,2,2,2) – 11
2. Německo – 21
9. Günther Bauer (2,3,3,ex,3,1) – 12
10. Sebastian Gegenbauer (1,2,1,3,2,d) – 9
19. Dmitrij Čaščin (ns) – 0
3. Švédsko – 20
3. Per-Olov Serenius (3,0,0,1,2,2,) – 8
4. Stefan Svensson (2,1,2,3,3) – 11
16. Torleif Burman (1) – 1
4. Finsko – 16
1. Antti Aakko (3,1,1,3,3,3) – 14
2. Tommy Flyktman (1,0,1,0,0) – 2
15. Jouni Seppänen (ns) – 0
5. Česká Republika – 14
7. Antonín Klatovský (0,2,3,2,1,3) – 11
8. Jan Klatovský (1,ex,2,0,ex,-) – 3
18. Andrej Diviš (ns) – 0
6. Rakousko – 13
5. Martin Leitner (1,0,1) – 2
6. Josef Brückner (0,0,f,) – 0
17. Harald Simon (3,2,1,2,1,2) – 11
7. Nizozemí – 11
13. Johnny Tuinstra (1,3,1,2,1,2) – 10
14. Rene Stellingwerf (0,0,0,e,0,1) – 1
21. Rene Verhoef (ns) – 0

Jízda po jízdě :
1. Bogdanov, Krasnikov, J. Klatovský, A. Klatovský, (5:1)
2. Simon, Bauer, Gegenbauer, Brückner, (3:3)
3. Serenius, Svensson, Tuinstra, Stellingwerf, (5:1)
4. Aakko, A. Klatovský, Flyktman, J. Klatovský(ex), (4:2)
5. Tuinstra, Simon, Leitner, Stellingwerf, (3:3)
6. Krasnikov, Bogdanov, Svensson, Serenius, (5:1)
7. Bauer, Gegenbauer, Aakko, Flyktman, (5:1)
8. A. Klatovský, J. Klatovský, Tuinstra, Stellingwerf, (5:1)
9. V. Chomičevič, Bogdanov, Simon, Brückner, (5:1)
10. Bauer, Svensson, Serenius, Gegenbauer, (4:2)
11. Krasnikov, W. Chomičevič, Aakko, Seppänen, (5:1)
12. Gegenbauer, Tuinstra, Stellingwerf(e), Bauer(ex), (3:2)
13. Svensson, A. Klatovský, Serenius, J. Klatovský, (4:2)
14. Aakko, Simon, Flyktman, Leitner, (4:2)
15. Krasnikow, Bogdanow, Tuinstra, Stellingwerf, (5:1)
16. Bauer, Gegenbauer, A. Klatovský, J. Klatovský(ex), (5:1)
17. Svensson, Serenius, Simon, Brückner(f), (5:1)
18. Aakko, Tuinstra, Stellingwerf, Flyktman, (3:3)
19. V. Chomičevič, Bogdanov, Bauer, Gegenbauer(e), (5:1)
20. A. Klatovský, Simon, Leitner, (3:3)
21. Aakko, Serenius, Burman, Flyktman, (3:3)

Konečné pořadí MS Družstev na ledě 2007:

1. Rusko – (30+30) 60
2. Švédsko – (26+20) 46
3. Německo – (17+21) 38
4. Česká Republika – (17+14) 31
5. Finsko – (13+16) 29
6. Rakousko – (12+13) 25
7. Nizozemí – (11+11) 22

1. Rusko – 60 (30+30)
11. Nikolaj Krasnikov (12+11) – 23
12. Vitalij Chomičevič (11+8) – 19
20. Michaił Bogdanow (7+11) – 18
2. Švédsko – 46 (26+20)
3. Per-Olov Serenius (11+8) – 19
4. Stefan Svensson (15+11) – 26
16. Torleif Burman (ns+1) – 1
3. Německo – 38 (17+21)
9. Günther Bauer (3+12) – 15
10. Sebastian Gegenbauer (9+9) – 18
19. Dmitrij Čaščin (5+ns) – 5
4. Česká Republika- 31 (17+14)
7. Antonín Klatovský (10+11) – 21
8. Jan Klatovský (7+3) – 10
18. Andrej Diviš (ns+ns) – 0
5. Finsko – 29 (13+16)
1. Antti Aakko (12+14) – 26
2. Tommy Flyktman (1+2) – 3
15. Jouni Seppänen (ns+0) – 0
6. Rakousko – 25 (12+13)
5. Martin Leitner (0+2) – 2
6. Josef Brückner (1+0) – 1
17. Harald Simon (11+11) – 22
7. Nizozemí – 22 (11+11)
13. Johnny Tuinstra (10+10) – 20
14. Rene Stellingwerf (1+1) – 2
21. Rene Verhoef (ns+ns) – 0

Text:Tomáš Wanke

Napsat komentář