Dnes spatřily světlo světa soupisky pro rok 2007

Dnes vydala VV SPD oficiální soupisky družstev pro extraligu, tříčlenná družstva, juniorská družstva, všechny mistrovské závody jednotlivců a juniorů ať do 21 let, 19 let, tak i kubaturu do 125 cm3. Nechybí ani nasazení jezdců do národní kvalifikace ME a seznam přihlášených týmů pro mistrák dvojic.

SOUPISKY PLOCHODRÁŽNÍCH DRUŽSTEV 2007 PRO EXTRALIGU

AUTOKLUB V AČR SLANÝ

BABIČKA Petr 22. 09. 1989

DUDEK Michal 20. 09. 1990

FENCL Miroslav 05. 06. 1983

CHOD Radim 01. 02. 1990

LINHART Patrik 15. 05. 1985

MÁLEK Martin 21. 08. 1985

VACULÍK Martin 05. 04. 1990

WOLFF Richard 12. 06. 1976

BAJERSKI Tomasz (host) 09. 09. 1975

DRABIK Slawomir (host) 06. 02. 1966

JEDRZEJEWSKI Marcin (host) 10. 04. 1987

MIEDZINSKI Adrian (host) 20. 08. 1985

PUSZAKOWSKI Mariusz (host) 25. 05. 1978

STASZEK Pawel (host) 15. 02. 1977

ULAMEK Sebastian (host) 20. 11. 1975

ZABIK Karol (host) 25. 10. 1986

PK PLZEŇ

HÁDEK Michael 08. 05. 1990

HOLUB Jan 07. 08. 1991

KADLEC Karel 26. 08. 1963

MARKVART Jan 27. 01. 1984

OPATRNÝ Tomáš 30. 05. 1991

SIMOTA Zdeněk 04. 05. 1985

ŠITERA Filip 18. 04. 1988

ŠTROBL Jiří 16. 12. 1969

VAJC Petr 02. 01. 1991

VANDÍREK Petr 07. 04. 1962

VONÁSEK Jiří 10. 04. 1988

DUDEK Slawomir (host) 30. 12. 1968

DYM Piotr (host) 31. 08. 1976

HUSZCZA Andrzej (host) 10. 03. 1957

PSK OLYMP PRAHA

BRHEL Bohumil 10. 06. 1965

DOUBEK Patrik 15. 08. 1988

FABIAN Jakub 03. 07. 1986

FENCL Jakub 11. 03. 1992

FRANC Josef 18. 01. 1979

GALLIANI Antonín 14. 03. 1985

GAVENDA Martin 26. 01. 1988

KŮS Matěj 11. 07. 1989

ONDRAŠÍK Pavel 10. 12. 1975

POLEC Ondřej 31. 05. 1991

PUČKO Pavel 30. 06. 1991

RYMEL Adrián 30. 10. 1975

SCHNEIDERWIND Zdeněk 13. 01. 1962

SLAVATA Jaroslav 05. 05. 1991

ŠVÁB Antonín 09. 06. 1974

TOMÍČEK Luboš 14. 03. 1986

VESELÝ Martin 14. 09. 1988

GAPINSKI Tomasz (host) 08. 07. 1982

PAVLIČ Jurica (host) 17. 04. 1982

AMK ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE

ANDRUSIV Roman 03. 04.1978

DRYML Aleš 19. 10.1979

DRYML Lukáš 16. 04.1981

FUKSA Pavel 09. 05.1989

JIROUT Marian 21. 07.1976

KRATOCHVÍL Ladislav 10. 01.1988

PETRÁK Jaroslav 05. 02.1973

SUCHÁNEK Tomáš 07. 04.1984

ŠTICHAUER Hynek 17. 06.1987

VELINSKÝ Luboš 24. 05.1989

ADAMS Leigh (host) 28. 04.1971

ANDERSEN Hans N. (host) 03. 11.1980

FERJAN Matej (host) 05. 01.1977

LINDBÄCK Antonio (host) 05. 05.1985

LINDGREN Fredrik (host) 15. 09.1985

ŽAGAR Matej (host) 03. 04.1983

PDK GREPL MŠENO

HEJRAL Jakub 03. 10. 1982

HLAVÁČEK Matyáš 02. 03. 1987

JAROŠ Jan 11. 11. 1984

JECH Dominik 16. 07. 1990

MAKOVSKÝ Michal 06. 04. 1976

MATULA Michal 08. 05. 1987

OTRUBA Jaromír 19. 01. 1976

PRŮŠA Karel 01. 11. 1963

TOPINKA Tomáš 05. 06. 1974

VANDÍREK Adam 30. 12. 1987

KOSCIUCH Norbert (host) 28. 04. 1984

MÜLLER Marco (host) 03. 12. 1981

PAWLASZCZYK Patryk (host) 16. 03. 1988

PIEKARSKI Marcin (host) 21. 06. 1989

SZATMARI Laszlo (host) 18. 05. 1977

WEIS Ronny (host) 30. 08. 1978

SOUPISKY PLOCHODRÁŽNÍCH DRUŽSTEV 2007 PRO PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV

AMK ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE

ANDRUSIV Roman 03. 04.1978

FUKSA Pavel 09. 05.1989

JIROUT Marian 21. 07.1976

KRATOCHVÍL Ladislav 10. 01.1988

PETRÁK Jaroslav 05. 02.1973

SUCHÁNEK Tomáš 07. 04.1984

ŠTICHAUER Hynek 17. 06.1987

VELINSKÝ Luboš 24. 05.1989

AK BŘEZOLUPY

FRIŠTENSKÝ Richard 14. 08. 1985

GAVENDA Martin 26. 01. 1988

HÁDEK Michael 08. 05. 1990

MÁLEK Martin 21. 08. 1985

MARKVART Jan 27. 01. 1984

RYMEL Adrian 30. 10. 1975

VANDÍREK Adam 30. 12. 1987

BANDZI Rastislav 18. 08. 1988

BM GRS LIBEREC

HEJRAL Jakub 03. 10. 1982

JECH Dominik 16. 07. 1990

KŮS Matěj 11. 07. 1989

LIEBEZEIT František 11. 12. 1968

ONDRAŠÍK Pavel 10. 12. 1975

OTRUBA Jaromír 19. 01. 1976

ŠITERA Filip 18. 04. 1988

ŠVÁB Antonín 09. 06. 1974

VIŠVÁDER Vladimír 19. 07. 1971

LOWICKI Dariusz (host) 17. 02. 1967

AK SLANÝ

BABIČKA Petr 22. 09. 1989

DUDEK Michal 20. 09. 1990

FENCL Miroslav 05. 06. 1983

CHOD Radim 01. 02. 1990

LINHART Patrik 15. 05. 1985

VACULÍK Martin 05. 04. 1990

WOLFF Richard 12. 06. 1976

DRUŽSTVA PŘIHLÁŠENÁ DO MČR DVOJIC 2007

AK DIVIŠOV *

PSK OLYMP PRAHA *

PRO TEC TEAM (Antonín Vilde z pověření B.Kutila)

AK SLANÝ I. *

SOND-PO SPEEDWAY TEAM MILETICE (A.Vilde)

AK MARKÉTA PRAHA *

AMK ZP PARDUBICE I. *

AMK ZP PARDUBICE II. *

AK SLANÝ II. *

PK PLZEŇ *

PDK MŠENO I *

PDK MŠENO II *

MITAS BŘEZOLUPY *

HB FANS (Radek Fanta)

JAROMÍR OTRUBA

BM LIBEREC * (Vladimír Višváder)

Systém kvalifikace určí VV SPD dne 20. 3. Jsou uvedeny všechny přihlášené kluby a dále samostatné subjekty, které přihlásili svůj tým do soutěže. Všichni účastníci musí být držiteli licence soutěžícího. Subjekty již splňující tuto podmínku jsou označeny *.

SOUPISKY PLOCHODRÁŽNÍCH DRUŽSTEV 2007 PRO MČR JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

AMK ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE

FUKSA Pavel 09. 05. 1989

KRATOCHVÍL Ladislav 10. 01. 1988

ŠTICHAUER Hynek 17. 06. 1987

VELINSKÝ Luboš 24. 05. 1989

AUTOKLUB V AČR SLANÝ

BABIČKA Petr 22. 09. 1989

DUDEK Michal 20. 09. 1990

CHOD Radim 01. 02. 1990

LINHART Patrik 15. 05. 1985

VACULÍK Martin 05. 04. 1990

AMK ŽARNOVICA

BANDZI Rastislav 18. 08. 1988

FRIŠTENSKÝ Richard 14. 08. 1985

GAVENDA Martin 26. 01. 1988

JECH Dominik 16. 07. 1990

PDK GREPL MŠENO

VANDÍREK Adam 30. 12. 1987

HLAVÁČEK Matyáš 02. 03. 1987

MATULA Michal 08. 05. 1987

PK PLZEŇ

HÁDEK Michael 08. 05. 1990

HOLUB Jan 07. 08. 1991

OPATRNÝ Tomáš 30. 05. 1991

ŠITERA Filip 18. 04. 1988

VAJC Petr 02. 01. 1991

SPORTOVCI PŘIHLÁŠENÍ DO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ 2007

AUTOKLUB V AČR SLANÝ

FENCL Miroslav 05. 06. 1983

LINHART Patrik 15. 05. 1985

MÁLEK Martin 21. 08. 1985

VACULÍK Martin 05. 04. 1990

AK MARKÉTA PRAHA

BRHEL Bohumil 10. 06. 1965

DOUBEK Patrik 15. 08. 1988

FABIAN Jakub 03. 07. 1986

FENCL Jakub 11. 03. 1992

FRANC Josef 18. 01. 1979

GALLIANI Antonín 14. 03. 1985

GAVENDA Martin 26. 01. 1988

JAROŠ Jan 11. 11. 1984

JECH Dominik 16. 07. 1990

KŮS Matěj 11. 07. 1989

MATULA Michal 08. 05. 1987

ONDRAŠÍK Pavel 10. 12. 1975

POLEC Ondřej 31. 05. 1991

PUČKO Pavel 30. 06. 1991

RYMEL Adrián 30. 10. 1975

SCHNEIDERWIND Zdeněk 13. 01. 1962

SLAVATA Jaroslav 05. 05. 1991

ŠVÁB Antonín 09. 06. 1974

TOMÍČEK Luboš 14. 03. 1986

VANDÍREK Adam 30. 12. 1987

VESELÝ Martin 14. 09. 1988

WOLFF Richard 12. 06. 1976

AK BŘEZOLULUPY

FRIŠTENSKÝ Richard 14. 08. 1985

PK PLZEŇ

HÁDEK Michael 08. 05. 1990

KADLEC Karel 26. 08. 1963

MARKVART Jan 27. 01. 1984

SIMOTA Zdeněk 04. 05. 1985

ŠITERA Filip 18. 04. 1988

ŠTROBL Jiří 16. 12. 1969

VANDÍREK Petr 07. 04. 1962

AMK ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE

ANDRUSIV Roman 03. 04. 1978

DRYML Aleš 19. 10. 1979

DRYML Lukáš 16. 04. 1981

FUKSA Pavel 09. 05. 1989

JIROUT Marian 21. 07. 1976

KRATOCHVÍL Ladislav 10. 01. 1988

PETRÁK Jaroslav 05. 02. 1973

SUCHÁNEK Tomáš 07. 04. 1984

ŠTICHAUER Hynek 17. 06. 1987

VELINSKÝ Luboš 24. 05. 1989

PDK GREPL MŠENO

HEJRAL Jakub 03. 10. 1982

OTRUBA Jaromír 19. 01. 1976

PRŮŠA Karel 01. 11. 1963

BM GRS LIBEREC

VIŠVÁDER Vladimír 19. 07. 1971

LIEBEZEIT František 11. 12. 1968

NÁRODNÍ KVALIFIKACE MISTROVSTVÍ EVROPY 2007

FRANC Josef AK Markéta Praha

SIMOTA Zdeněk PK Plzeň

TOMÍČEK Luboš AK Markéta Praha

FENCL Miroslav AK Slaný

MÁLEK Martin AK Slaný

WOLFF Richard AK Markéta Praha

KŮS Matěj AK Markéta Praha

JAROŠ Jan AK Markéta Praha

ŠITERA Filip PK Plzeň

JIROUT Marian AMK ZP Pardubice

HEJRAL Jakub PDK Grepl Mšeno

GALLIANI Antonín AK Markéta Praha

PETRÁK Jaroslav AMK ZP Pardubice

PRŮŠA Karel PDK Grepl Mšeno

SUCHÁNEK Tomáš AMK ZP Pardubice

DRYML Lukáš AMK ZP Pardubice

Náhradníci:

17. ONDRAŠÍK Pavel AK Markéta Praha

18. VANDÍREK Adam AK Markéta Praha

19. ANDRUSIV Roman AMK ZP Pardubice

20. DOUBEK Patrik AK Markéta Praha

21. FUKSA Pavel AMK ZP Pardubice

22. GAVENDA Martin AK Markéta Praha

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 ccm 2007

AK MARKÉTA PRAHA

HLADKÝ Jaroslav 03.05. 1994

MACHEK Martin 10.12. 1993

VEVERKA Ondřej 07.12. 1992

AMK ZP PARDUBICE

HOFFMAN Jakub (125ccm) 10. 03. 1992

MILÍK Václav (125ccm) 22. 05. 1993

AK SLANÝ

ČEJKA Roman (125 ccm) 27. 08. 1993

HABADA Tomáš (125ccm) 21. 10. 1992

KRČMÁŘ Eduard (125 ccm) 26. 03. 1996

PK PLZEŇ

VONÁSEK Martin (125 ccm) 30. 04. 1993

HÁDEK Daniel (125 ccm) 05. 05. 1996

PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍCI MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ DO 21 LET 2007

PSK OLYMP PRAHA

DOUBEK Patrik 15. 08. 1988

FABIAN Jakub 03. 07. 1986

FENCL Jakub 11. 03. 1992

GAVENDA Martin 26. 01. 1988

JECH Dominik 16. 07. 1990

KŮS Matěj 11. 07. 1989

MATULA Michal 08. 05. 1987

POLEC Ondřej 31. 05. 1991

PUČKO Pavel 30. 06. 1991

SLAVATA Jaroslav 05. 05. 1991

TOMÍČEK Luboš 14. 03. 1986

VANDÍREK Adam 30. 12. 1987

VESELÝ Martin 14. 09. 1988

AMK ŽARNOVICA

BANDZI Rastislav 18. 08. 1988

PK PLZEŇ

HÁDEK Michael 08. 05. 1990

HOLUB Jan 07. 08. 1991

OPATRNÝ Tomáš 30. 05. 1991

ŠITERA Filip 18. 04. 1988

VAJC Petr 02. 01. 1991

AMK ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE

FUKSA Pavel 09. 05. 1989

KRATOCHVÍL Ladislav 10. 01. 1988

ŠTICHAUER Hynek 17. 06. 1987

VELINSKÝ Luboš 24. 05. 1989

AUTOKLUB V AČR SLANÝ

BABIČKA Petr 22. 09. 1989

DUDEK Michal 20. 09. 1990

CHOD Radim 01. 02. 1990

VACULÍK Martin 05. 04. 1990

PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍCI MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ DO 19 LET 2007

PSK OLYMP PRAHA

DOUBEK Patrik 15. 08. 1988

FENCL Jakub 11. 03. 1992

GAVENDA Martin 26. 01. 1988

JECH Dominik 16. 07. 1990

KŮS Matěj 11. 07. 1989

POLEC Ondřej 31. 05. 1991

PUČKO Pavel 30. 06. 1991

SLAVATA Jaroslav 05. 05. 1991

VESELÝ Martin 14. 09. 1988

AMK ZLATÁ PŘILBA PARDUBICE

FUKSA Pavel 09. 05. 1989

KRATOCHVÍL Ladislav 10. 01. 1988

VELINSKÝ Luboš 24. 05. 1989

PK PLZEŇ

HÁDEK Michael 08. 05. 1990

HOLUB Jan 07. 08. 1991

OPATRNÝ Tomáš 30. 05. 1991

ŠITERA Filip 18. 04. 1988

VAJC Petr 02. 01. 1991

AUTOKLUB V AČR SLANÝ

BABIČKA Petr 22. 09. 1989

DUDEK Michal 20. 09. 1990

CHOD Radim 01. 02. 1990

VACULÍK Martin 05. 04. 1990

AMK ŽARNOVICA

BANDZI Rastislav 18. 08. 1988

 

Text:Tomáš Wanke

Napsat komentář