V Polsku se jelo čtvrtfinále Mistrovství Polska jednotlivců

Krosno, Lodž, Gdaňsk, Ostrow(PL) – Včera se na čtyřech polských stadionech jelo čtvrtfinále Mistrovství Polska jednotlivců.V Krosně vyhrál Drabik, v Lodži to byl Kasprzak, kdo se radoval z vítězství, v Ostrowě se nejlépe vedlo Szczepaniakowi a z posledního závodu v Gdaňsku si prvenství odváží Tomasz Chrzanowski.Do semifinále postupují z Krosna prvních pět, z Ostrowa šest nejlepších, z Lodži rovněž šest jezdců a z Gdaňska taktéž šest jezdců.Do semifinále jsou dosazení jezdci dle umístění v loňském finále Wieslaw jaguš, Piotr Protasiewicz, Jaroslaw Hampel, Rafal Dobrucki, Jacek Rempala, Rune Holta a Sebastian Ulamek.

Gadňsk:
1. Tomasz Chrzanowski (GKŻ Lotos Gdańsk) – (3,3,3,3,3) 15
2. Artur Pietrzyk (GKŻ Lotos Gdańsk) – (1,3,3,3,2) 12
3. Karol Ząbik (Unibax Toruń) – (3,1,2,3,3) 12
4. Piotr Świderski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) – (1,3,3,1,3) 11
5. Krystian Klecha (Polonia Bydgoszcz) – (3,2,2,3,1) 11
6. Grzegorz Knapp (GKŻ Lotos Gdańsk) – (2,1,2,2,2) 9+3
———————————————————
7. Krzysztof Słaboń (Atlas Wrocław) – (2,3,2,2,ex) 9+2
8. Robert Kościecha (Unibax Toruń) – (2,2,1,1,3) 9+1
9. Zbigniew Suchecki (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) – (0,2,3,ex,2) 7
10. Robert Miśkowiak (Unia Leszno) – (1,2,0,2,2) 7
11. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz) – (2,1,1,1,1) 6
12. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) – (3,0,1,0,1) 5
13. Tomasz Bajerski (Lokomotiv Daugavpils) – (1,0,2,e,1) 4
14. Damian Sperz (Lotos Gdańsk) – (0,0,ex,2,0) 2
15. Grzegorz Kłopot (PSŻ Milion Team Poznań) – (e,1,-,-,-) 1

Krosno:
1. Sławomir Drabik (Złomrex Włókniarz Częstochowa) – (3,3,3,3,e) 12
2. Dawid Stachyra (TŻ Sipma Lublin) – (3,3,2,2,2) 12
3. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) – (3,0,2,3,3) 11
4. Sebastian Trumiński (TŻ Sipma Lublin) – (ex,3,3,2,3,) 11
5. Tomasz Piszcz (TŻ Sipma Lublin) – (1,2,3,2,3) 11
———————————————————————
6. Daniel Jeleniewski (TŻ Sipma Lublin) – (2,3,3,1,1) 10
7. Rafał Trojanowski (PSŻ Milion Team Poznań) – (2,e,1,3,3) 9
8. Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów) – (1,0,1,3,2) 7
9. Stanisław Burza (Start Gniezno) – (3,1,0,1,2) 7
10. Roman Chromik (RKM Rybnik) – (0,2,1,2,2) 7
11. Bartosz Kasprowiak (KSM Krosno) – (2,1,2,0,1) 6
12. Adam Pawliczek (Kolejarz Opole) – (1,1,2,1,1) 6
13. Maciej Kuciapa (Marma Polskie Folie Rzeszów) – (2,2,1,e,f) 5
14. Tomasz Rempała (Start Gniezno) – (1,2,0,1,0) 4
15. Piotr Jędrzejkiewicz (KSM Krosno) – (0,0,1) 1
16. Przemysław Dądela (KSM Krosno) – (0,0,0) 0
17. Marcin Rempała (Unia Tarnów) – (0,e,e,-,-) 0
18. Robert Wardzała (Unia Tarnów) – (0,e,-,-,-) 0

Ostrow:
1. Michał Szczepaniak (Polonia Bydgoszcz) – (3,2,3,3,3) 14
2. Grzegorz Walasek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) – (3,3,2,3,3) 14
3. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław) – (3,3,3,1,1) 11
4. Mariusz Węgrzyk (Intar Lazur Ostrów) – (3,1,2,2,3) 11
5. Adam Skórnicki (PSŻ Milion Team Poznań) – (2,2,2,3,2) 11
6. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) – (2,0,2,2,3) 9+3
———————————————————–
7. Łukasz Jankowski (Intar Lazur Ostrów) – (2,1,3,3,0) 9+2
8. Piotr Dym (Kolejarz Rawicz) – (1,3,1,2,2) 9+1
9. Tomasz Gapiński (Atlas Wrocław) – (e,3,3,e,-) 6
10. Adam Kajoch (Unia Leszno) – (2,0,1,1,2) 6
11. Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów) – (1,2,1,0,2) 6
12. Dawid Cieślewicz (Start Gniezno) – (0,2,1,0,1) 4
13. Ronnie Jamroży (GTŻ Grudziądz) – (1,1,0,1,1) 4
14. Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów) – (1,1,0,0,1) 3
15. Marcin Sekula (Kolejarz Opole) – (0,0,0,2,e) 2
16. Mateusz Jurga (Unia Leszno) – (0,0,0,1,0) 1
17. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów) – (0) 0
18. Karol Sroka (Intar Lazur Ostrów) – NS

Lodž:
1. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Rafał Okoniewski (Polonia Bydgoszcz) – 14 (3,3,2,3,3)
3. Mariusz Staszewski (Polonia Bydgoszcz) – 12 (2,2,3,3,2)
4. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz) – 11 (1,1,3,3,3)
5. Damian Baliński (Unia Leszno) – 10 (2,2,2,3,1)
6. Piotr Rembas (Kolejarz Opole) – 10 (2,3,1,2,2)
—————————————————————————————–
7. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) – 9 (1,3,2,2,1)
8. Mariusz Puszakowski (GTŻ Grudziądz) – 8 (3,0,e,2,3)
9. Wojciech Druchniak (RKM Rybnik) – 7 (0,2,3,0,2)
10. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno) – 6 (3,1,1,e,1)
11. Andrzej Huszcza (PSŻ Milion Team Poznań) – 6 (2,1,0,1,2)
12. Rafał Chiński (Orzeł Łódź) – 5 (1,2,1,1,0)
13. Adam Czechowicz (Kolejarz Opole) – 5 (e,1,2,1,1)

Text:Tomáš Wanke

Napsat komentář