S – ES – 9. kolo

Švédská vlajka Včera se ve Švédsku odjelo nekompletní deváté kolo Elit Serien.Utkání VMS Elit Vetlanda vs.Smederna Eskilstuna se pro nepřízeň počasí odložilo a náhradní termín zatím neby stanoven.Na ostatních čtyřech stadionech se však usilovně závodilo.Pouze v jednom závodě využili jezdci domácího prostředí.Masarna porazila doma Vastervik 50:46.Ostatní utkání si vítězství odváželi vždy hosté.Dackarna zavítala na dráhu Rospiggarny a porazila jí 62:34.Celkem vysoko vyhrála i Hammarby s Kaparnou 58:38 a v posledním závodě si i Piraterna odvezla z duelu s Indianernou dva body za vítězství 59:37

Masarna Avesta 50
1. Davey Watt (0,2,0,ex) 2
2. Simon Stead (3,3,0,0,0) 6
3. Antonio Lindbaeck (2,2,2,3,2) 11
4. Aleš Dryml (ex,3,1,0,2) 6
5. Leigh Adams (3,3,3,3,3) 15
6. Steve Johnston (3,2,1,0,1,2) 9
7. Linus Sundstroem (0,-,-,0,1) 1
8. Robin Bergqvist NS

Vastervik 46
1. Bjarne Pedersen (2,1,0,2,2,3) 10
2. Chris Harris (1,1,1,1,f,1) 5
3. Sebastian Ułamek (1,1,3,3,2,2,0) 12
4. Niels Kristian Iversen (3,2,3,0,2,1,1) 12
5. Tomasz Gollob
6. Richard Hall (1,0,-,1) 2
7. Billy Forsberg (2,0,-,3) 5
8. Viktor Bergstroem NS
——————————————————
Rospiggarna Hallstavik 34
1. Greg Hancock (3,0,2,2,1) 8
2. Adrian Miedziński (1,1,-,0,2) 4
3. Janusz Kolodziej (1,3,0,2,1) 7
4. Mateusz Szczepaniak (0,0,-,0) 0
5. Jonas Davidsson (2,1,3,2,0,0) 8
6. Adam Skórnicki (1,1,2,0,0) 4
7. Jonas Messing (-,-,-,-) NS
8. Jonas Andersson (2,0,0,1) 3

Dackarna Malilla 62
1. Fredrik Lindgren (0,1,2,1) 4
2. Charlie Gjedde (2,2,1,1) 6
3. Hans Andersen (3,3,3,3,3) 15
4. Peter Karlsson (2,2,2,3,3) 12
5. Andreas Jonsson (3,3,3,1,2) 12
6. Ricky Kling (0,3,1,2,0) 6
7. Emil Kramer (3,0,1,3) 7
8. Joakim Engstrand NS
—————————————————————
Indianerna 37
9. Magnus Zetterstroem (2,1,ex,0,0) 3
10. Roman Považnyj (1,0,0,0) 1
11. Matej Ferjan (2,2,e,1,3,1) 9
12. Kai Laukkanen (1,0,2,0) 3
13. Piotr Protasiewicz (2,1,2,2,2) 9
14. Henrik Gustafsson (3,3,1,0,2,1) 10
15. Simon Gustafsson (1,1) 2
16. Ludvig Lindgren – ns

Piraterna 59
1. Kenneth Bjerre (3,1,2,2,3) 11
2. Mikael Max (0,3,3,1,2) 9
3. Grzegorz Walasek (3,3,3,1,0) 10
4. Damian Baliński (0,2,2,1) 5
5. Ryan Sullivan (1,3,3,3,3) 13
6. Tobias Ingesson (0,0) 0
7. Michał Szczepaniak (2,0,3,1,2,3) 11
8. Christian Ingesson – ns
——————————————————————–
Kaparna Goeteborg
1. Kim Jansson (0,1,2,2,1,3) 9
2. Rafal Dobrucki (3,3,0,0,1,3) 10
3. Denis Gizatullin (1,0,2,0) 3
4. Rafał Szombierski (0,1,0,-) 1
5. Renat Gafurov (2,2,1,2,e) 7+1
6. Daniel Nermark (2,1,ex,0,3,2) 8
7. Jeremia Thelaus (0,-,-,-) 0
8. Michael Berntsson (0) 0

Hammarby Stockholm
1. Jesper B. Jensen (2,3,3,2,1) 11
2. Joonas Kylmaekorpi (1,2,1,0) 4
3. Nicki Pedersen (3,3,3,3,2) 14
4. Tomasz Gapiński (2,f,2,3,0) 7
5. Scott Nicholls (3,3,3,f,1) 10
6. Adam Shields (3,2,1,2) 8
7. Robert Pettersson (1,0,-,-) 1
8. Kim Nilsson (1,1,1) 3

Tabulka:

1 Vastervik 9 8 0 1 0 16 16 +77
2 Dackarna Malilla 9 7 0 2 0 14 14 +104
3 Hammarby Stockholm 9 5 2 2 0 12 12 +86
4 Piraterna Motala 9 5 1 3 0 11 11 +52
5 Rospiggarna Hallstavik 9 5 0 4 0 10 10 +4
6 Masarna Avesta 9 5 0 4 0 10 10 -12
7 Elit Vetlanda 8 4 0 4 0 8 8 +29
8 Smederna Eskilstuna 8 2 0 6 0 4 4 -93
9 Indianerna Kumla 9 1 1 7 0 3 3 -51
10 Kaparna Goeteborg 9 0 0 9 0 0 0 -196

Text:Tomáš Wanke
Zdroj:Speedway.nu

Tento článek má: 720 přečtení

Napsat komentář