V polské Extralize už znají své finalisty

polsko1.pngekstraliga.jpgadryml2.jpgV Polsku se včera odjely druhé závody semifinále a oba určily postupující do finálových závodů.Toruň porazila Wroclaw 47:43 a Leszno vyhrálo nad Rzeszowem 51:39.Za Toruň vybojoval pět bodů a jeden bonus taky Aleš Dryml.Leszno a Toruň se tedy utkají ve finále polské extraligy.Na proti semifinále se jelo i udržení se v extralize.Zielona Gora i podruhé porazila Bydgoszcz a poprvé v historii klubu je poslala do 1.ligy.

wtswroclaw.gifAtlas Wroclaw:43
1. Hans Andersen – 7+2 (1*,1,1*,1,1,2)
3. Kenneth Bjerre – 15+1 (2,3,2,3,0,2*,3)
4. Tomasz Gapinski – 0 (0,0,0,-,0)
5. Jason Crump – 12 (2,3,3,1,3,0)
6. Chris Holder – 9+1 (2,1*,1,2,3,0)
7. Maciej Janowski – 0 (0)

kstorun.gifUnibax Toruň:47
9. Wieslaw Jaguš – 10 (3,2,2,1,2)
10. Aleš Dryml – 5+1 (0,0,1*,3,1)
11. Adrian Miedzinski 9+1 (2,ex/f,2,2*,3)
12. Matej Zagar – 3+1 (1*,2,0,0)
13. Ryan Sullivan – 9+2 (3,3,0,2*,1*)
14. Alan Marcinkowski – 1 (1,-,-,-,-)
15. Karol Zabik – 10 (3,0,1,3,3)

—————————————————-

stalrzeszow.gifMarma Polskie Folie Rzeszów:
1. Davey Watt (3,1,3,e,1,3) 11
2. Pawel Miesiac (0,0,-,-) 0
3. Rafal Dobrucki (3,2*,1,3,0!,ex) 9+1
4. Scott Nicholls (0,3,2*,3,2,3) 13+1
5. Maciej Kuciapa (3,1,e,e) 4
6. Dawid Lampart (0,-,-,1,0) 1
7. Marcin Les (1,0,0) 1

unialeszno.gifUnia Leszno:
9. Krzysztof Kasprzak (2,2*,2,1,2) 9+1
10. Troy Batchelor (1*,t,0,2) 3+1
11. Jaroslaw Hampel (2,3,2*,2*,2) 11+2
12. Damian Balinski (1*,2*,3,3,-) 9+2
13. Rober Miskowiak (1*,1,1,-) 3+1
14. Adam Kajoch (2*,2,0,-,3,1) 8+1
15. Jurica Pavlič (3,3,0,1,1) 8

—————————————————–

btzbydgoszcz.gifPolonia Bydgoszcz 35
1. Rafal Okoniewski (1,0,3,2,2,1*) 9+1
2. Krystian Klecha (0,-,-,-,0) 0
3. Jonas Davidsson (3,3,3,2,1*,2) 14+1
4. Michal Szczepaniak (1,0,-,0) 1
5. Andreas Jonsson (0,2,0,1*,2,1) 6+1
6. Emil Saifutdinov (1,2,f,2,0) 5
7. Krzysztof Buczkowski (0,0) 0

zkzzielonagora.gifZKZ Kronopol Zielona Gora 55
9. Fredrik Lindgren (2*,3,3,3,0) 11+1
10. Niels Kristian Iversen (3,1,1,3,2*) 10+1
11. Piotr Protasiewicz (2,1*,3,3,3) 12+1
12. Piotr Swiderski (0,2,0,-) 2
13. Grzegorz Walasek (1,2,1*,0,3) 7+1
14. Grzegorz Zengota (3,3,1*,2,1) 10+1
15. Ricky Kling (2*,1) 3+1

Tento článek má: 514 přečtení

Napsat komentář