Výsledky z Telfordu

Autor článku:

britanie.pngTelford (Velká Británie) – V neděli se v britském Telfordu jel už tradiční halový mítink na ledě. Vítězem závodu Velká Británie vs. Rest of the World se stali jezdci Británie, kteří vyhráli 40:31. Závod dvojic se stal kořistí Edworda Kennetha a Tonyho Atkina. Mistrem Velké Británie na ledě se stal Němec Martin Smolinski. Josef Franc vybojoval v závodě jednotlivců deváté místo, Matyáš Hlaváček dvanácté. V závodě dvojic vypadl Josef Franc s Britem Simmonsem ve čtvrtfinále. Matyáš Hlaváček jel dvojice s Polákem Mrožem a postoupili až do semifinále. V závodě družstev Británie proti Rest of the World se Francovi moc nedařilo a zajel pro výběr světa nula bodů. Matyáši Hlaváčkovi se vedlo o něco lépe a vybojoval 4+1.