V neděli se roztočila kola německé Bundesligy

Autor článku:

Brokstedt (Německo) – Až na potřetí se podařilo zahájit německou Bundesligu. Předchozí dva uplavaly a tak se jelo poprvé až v neděli v Brokstedtu. Vítězem se stali jezdci Landshutu, když vybojovali 36 bodů. nejlepším jezdcem byl Antonio Linback s 13 body. Na druhém místě skončil domácí tým Broksted se ziskem rovněž 36 bodů. O vítězství rozhodla až dodatková jízda Lindbackem a Gjeddem. Za Broskstedt byl nejlepším jezdcem s 13 body Charlie Gjedde. Třetí pozice patřila v tomto závodě berlinskému týmu Wolfslake. vybojovali 32 bodů a nejlepším jezdcem byl Karol Zabik s 9 body. Poslední příčka zbyla na Neuenknick, který získal 28 bodů a nejplatnějším jezdcem byl Kevin Woelbert.

1. AC Landshut 36+3 :
Antonio Lindbäck (3,3,2,3,2) 13+3
Christian Hefenbrock (1,2,2,3,3) 11
Richard Speiser (0,3,1,1,2) 7
Sirg Schützbach (0,0,0,1,1) 2
Sebastian Mack (e,1,2,2) 5 –> junior do 21 let, týmu připsány 2 body.
Marcel Helfer (1,1,1,0) 3 –> junior do 19 let, týmu připsán 1 bod.

2. MSC Brokstedt 36+2:
Matthias Kröger (e,1,1,0,3) 5
Stephan Katt (2,1,0,1,0) 4
Tobias Kroner (3,3,1,2,2) 11
Charlie Gjedde (2,2,3,3,3) 13+2
Sönke Petersen (3,3,3,3) 12 –> junior do 21 let, týmu připsány 3 body.
Ramon Stanek (0,e,0,1) 1 –> junior do 19 let, týmu připsán 0 bodů.

3. ST Berlin Wolfslake 32:
Marcin Sekula (1,3,1,2,1) 8
Steffen Mell (1,2,0,e,2) 5
Paweł Hlib (1,1,2,2,1) 7
Karol Zabik (2,1,2,3,1) 9
Robert Baumann (f,2,1,1) 4 –> junior do 21 let, týmu připsány 1 bod.
Erik Pudel (2,2,2,2) 8 –> junior do 19 let, týmu připsán 2 body.

4. SC Neuenknick 28:
Kevin Wölbert (3,0,3,1,3) 10
David Ruud (2,0,3,2,0) 7
Alan Marcinkowski (3,2,3,0,0) 8
Dominik Möller (0,0,0,0,0) 0
Arne Ledwig (2,e,0,e) 2 –> junior do 21 let, týmu připsány 0 bodů.
Max Dilger (3,3,3,3) 12 –> junior do 19 let, týmu připsán 3 body.