Slunce se na prvomájové Mšeno přece jen usmálo

Autor článku:

cesko.pngkus-novy.jpgI když tomu dnes ráno při pohledu z okna věřil málokdo, dnešní prvomájový Memoriál Emila Sovy se ve Mšeně u Mělníka opravdu vydařil. A to před parádní tisícovkovou diváckou kulisou. Po prvních jízdách na hluboké dráze se stav povrchu rychle zlepšoval a v závěru podniku již jezdci zajížděli velice rychlé časy. Pohár a zlatý věnec si z města motorismu odváží poprávu Matěj Kůs, který ze svých pěti jízd odešel ve všech případech neporažen. Druhé místo na stupních vítězů obsadil polský jezdec, startující ve mšenských barvách, Marcin Piekarski. Bitvu o třetí místo spolu v závěrečném rozjezdu, jízdě č. 21, svedli Hynek Štichauer s Adrianem Pluskou, přičemž v cíli se radoval Hynek. [TABLE=45]