Semifinále All Svenskan League

Autor článku:

svedsko.pngVe švédské druhé nejvyšší soutěží All Svenskan League už znají finalisty Play Off. Ve čtvrtek a v pátek o tom rozhodly semifinálové závody. První z nich se jel Mariestadu, kde místní Ornarna porazila Solkatternu Karlstad 53:43. První závod vyhráli jezdci Solkatterny, takže se o postupujícím muselo rozhodnout v pátek v Karlstadu. Tam se vedlo lépeopět týmu Ornarny Mariestad a stali vítězi v poměru 52:44, čímž si zajistili postup do finále, kde se utkají s Valsarnou Jagfors, která doma porazila Hammarby Stockholm 55:41. jelikož první závod skončil remízou, je to právě Hagfors, kdo postupuje do finále.