Adrian Rymel: "Je to tu fajn…"

Autor článku:

argentina.pngrymel2.jpgO úspěšném tažení českých plochodrážníků v Argentině jsme už psali na jiném místě našeho magazínu. Jeden z nich Adrian Rymel se exkluzivně pro Speedway Fakta ze zámoří svěřil, jak se jim v Argentině daří jak na dráze, tak i v běžném denním životě. Adrian se taky svěřil, jak proběhly vánoce, a zdraví přímo z Argentiny všechny naše čtenáře.

„Co chceš slyšet nejprve? Dva týdny neuvěřitelná nuda, potom jsme si s Hynkem našli pár kámošů ve sport centru a mrskáme fotbal, hrajeme squash, nějaké to plaváni a cyklistika.

To se ví, že stmelujeme s klukama partu aj. v hospodě, bo tequila dvojitá za 35 Kč se přece neda odmítnout. K tomu úžasného stejka, to je tady to nejlevnější jídlo a musím říct, že taky nejlepší!.

Organizačně … asi bude lepší, když nic neřeknu, bo ještě nemám zaplacenou letenku, takže draždit kobru nahatým lofasem niemusi bejt. :-)

Závody až na to, že trvají někdy až 5 hodin, to jde. Je se na co dívat, některé jízdy v šesti fakt stojí za to. Taky už jenom to, že jsme čtyři závodnici natlačení ve dvoubodovém rozdílu, je zajímavé. Manuel Hauzinger má hodně rychlé brko, stejně jako domácí Husman. Já a Hynek se zatím pěkně doplňujeme a oba jsme si sáhli na první a třetí místo v závodě. Kéž by nám to vydrželo.

Mrzí mě, že jsem nestrávil svátky s rodinkou a blízkými. Nebylo to ono, ryba, salát aj vaječňák sice proběhl, ale stejně to nebylo ono. Zdravím čtenáře, sponzorům děkuju za to, že jsem uskutečnil trochu dobrodrůža, a kamarádi ať si puknou závistí. Je to tu fajn….“

Zanechte komentář: