Nikolaj Krasnikov staronovým mistrem světa na ledě

nemecko.pngledy.gifPřed malou chvílí skončil v Berlíně předposlední závod mistrovství světa na ledové ploché dráze roku 2010. Vítězem se stal v letošním seriálu již posedmé ruský závodník Nikolaj Krasnikov a má tak před zítřejším posledním závodem šampionátu na své nejbližší pronásledovatele již nedostižný náskok. Naši bratři Klatovští obsadili ve finále D první resp. třetí místo a Antonín tak skončil celkově třináctý, Jan obsadil příčku patnáctou.

Výsledky:
1. Nikolaj Krasnikov (Rusko) (3,3,2,3,3) 14 + 1. místo ve Finále A
2. Dmitri Chomicevič (Rusko) (3,2,3,2,2) 12 + 2. místo ve Finále A
3. Daniil Ivanov (Rusko) (3,3,3,3,1) 13 + 3. místo ve Finále A
4. Franz Zorn (Rakousko) (2,3,3,2,2) 12 + 4. místo ve Finále A
5. Igor Kononov (Rusko) (2,3,0,2,3) 10 + 1. místo ve Finále B
6. Stefan Svensson (Švédsko) (2,EX,2,1,3) 8 + 2. místo ve Finále B
7. Antti Aakko (Finsko) (1,0,3,3,2) 9 + 3. místo ve Finále B
8. Vitali Chomicevič (Rusko) (2,2,2,3,1) 10 + 4. místo ve Finále B
9. Günther Bauer (Německo) (1,2,1,2,0) 6 + 1. místo ve Finále C
10. Harald Simon (Rakousko) (1,1,2,1,1) 6 + 2. místo ve Finále C
11. Grzegorz Knapp (Polsko) (0,0,1,1,3) 5 + 3. místo ve Finále C
12. Ivan Ivanov (Rusko) (3,1,1,S,DNS) 5 + ns. ve Finále C
13. Antonin Klatovský (Česká republika) (0,2,0,0,2) 4 + 1. místo ve Finále D
14. Nikolaj Kaminskij (Rusko) (1,1,1,0,1) 4 + 2. místo ve Finále D
15. Jan Klatovský (Česká republika) (0,0,0,0,0) 0 + 3. místo ve Finále D
16. Per-Anders Lindström (Švédsko) (1,S,0) 1 + 4. místo ve Finále D
17. Rene Stellingwerf (Holandsko) (EX,S,0) 0
18. Pavel Čajka (Rusko) (S,DNS,DNS,DNS,DNS) 0

Jízda po jízdě:
1. jízda: Krasnikov, Zorn, Bauer, A.Klatovský
2. jízda: I.Ivanov, Svensson, Kaminskij, J.Klatovský
3. jízda: D.Ivanov, V.Chomicevič, Aakko, Knapp
4. jízda: D.Chomicevič, Kononov, Simon, Čajka (Fd)
5. jízda: D.Ivanov, A.Klatovský, Lindström, J.Klatovský
6. jízda: Kononov, Bauer, Kaminskij, Knapp
7. jízda: Krasnikov, V.Chomicevič, Simon, Svensson (Disq. wegen Behinderung)
8. jízda: Zorn, D.Chomicevič, I.Ivanov, Aakko
9. jízda: D.Chomicevič, V.Chomicevič, Kaminskij, A.Klatovský
10. jízda: Aakko, Simon, Bauer, J.Klatovský
11. jízda: D.Ivanov, Krasnikov, I.Ivanov, Kononov
12. jízda: Zorn, Svensson, Knapp, Stellingwerf (Disq.)
13. jízda: Aakko, Kononov, Svensson, A.Klatovský
14. jízda: V.Chomicevič, Bauer, Svensson (Sturz), Stellingwerf (Sturz)
15. jízda: Krasnikov, D.Chomicevič, Knapp, J.Klatovský
16. jízda: D.Ivanov, Zorn, Simon, Kaminskij
17. jízda: Knapp, A.Klatovský, Simon, Lindström
18. jízda: Svensson, D.Chomicevič, D.Ivanov, Bauer
19. jízda: Krasnikov, Aakko, Kaminskij, Stellingwerf
20. jízda: Kononov, Zorn, V.Chomicevič, J.Klatovský
Finále D: A.Klatovský, Kaminskij, J.Klatovský, Lindström (Ausfall)
Finále C: Bauer, Simon, Knapp, I.Ivanov (dns)
Finále B: Kononov, Svensson, Aakko, V.Chomicevič (Sturz/Disqualifikation)
Finále A: Krasnikov, D.Chomicevič, D.Ivanov, Zorn

Napsat komentář