Štichauer dovedl Zlatou přilbu k vítězství

Autor článku:

pardubice.gifstichauer.gif2x AKTUALIZOVÁNO Hynek Štichauer potvrzoval během pátečního večera roli favorita, a vyjel si tak účast v semifinále MČR jednotlivců příští týden a svému týmu vítězství v inovovaném přeboru družstev. V soutěži družstev rozhodoval rozjezd, který právě Štichauer vyhrál před Martinem Málkem z Březolup. Třetí skončili borci z Markéty. V soutěži jednotlivců se o druhé místo za Štichauerem rozjížděli Martin Gavenda a Michael Hádek, přičemž úspěšnější byl i vinou technických potíží Hádka Martin Gavenda.

PŘEBOR DRUŽSTEV
:

1. ZP Pardubice 36+4
Hynek Štichauer 19+4 (4,4,4,4,3)
Jaroslav Petrák 17 (3,3,4,3,4)
Tomáš Jůza 15 (4,2,3,3,3)
Vlado Višváder 11 (2,4,1,4,d)
Luboš Velinský 7 (2,2,1,1,1)

2. AK Březolupy 36+3
Martin Gavenda 18 (3,4,3,4,4)
Micheal Hádek 18 (4,4,4,2,4)
Martin Málek 15+3 (R,4,3,4,4)

3. AK Markéta 27
Zdeněk Simota 15 (4,1,4,3,3)
Jakub Fencl 12 (1,3,2,3,3)
Pavol Pučko 11 (3,1,2,3,2)
Jaroslav Hladký 10 (3,3,2,2,0)
Ondřej Veverka 9 (3,1,3,1,1)
Jiří Brummer 8 (1,1,2,2,2)
Zdeněk Schneiderwind ml. 3 (2,Fd,0,1,0)

4. AK Slaný 25
Roman Čejka 13 (2,3,3,2,3)
Michal Dudek 12 (2,2,2,4,2)
Krzysztof Nowacki 1 (R,1,-,-,-)

5. PK Plzeň 21
Jan Holub 16 (4,3,4,1,4)
Jiří Lang 5 (1,2,0,1,1)
Jiří Vonásek 2 (R,0,1,0,1)
Jaromír Otruba 1 (0,0,1,0,0)

pozn.: započítavají se výsledky dvou nejlepších jezdců z každého týmu


PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ:

1. Hynek Štichauer 19 (4,4,4,4,3)
2. Martin Gavenda 18+4 (3,4,3,4,4)
3. Micheal Hádek 18+3 (4,4,4,2,4)
4. Jaroslav Petrák 17 (3,3,4,3,4)
5. Jan Holub 16 (4,3,4,1,4)
6. Martin Málek 15 (R,4,3,4,4)
7. Zdeněk Simota 15 (4,1,4,3,3)
8. Tomáš Jůza 15 (4,2,3,3,3)
9. Roman Čejka 13 (2,3,3,2,3)
10. Michal Dudek 12 (2,2,2,4,2)
11. Jakub Fencl 12 (1,3,2,3,3)
12. Vlado Višváder 11 (2,4,1,4,d)
13. Pavol Pučko 11 (3,1,2,3,2)
14. Jaroslav Hladký 10 (3,3,2,2,0)
15. Ondřej Veverka 9 (3,1,3,1,1)
16. Pavel Fuksa 8 (1,2,1,2,2)
17. Jiří Brummer 8 (1,1,2,2,2)
18. Luboš Velinský 7 (2,2,1,1,1)
19. Jiří Lang 5 (1,2,0,1,1)
20. Zdeněk Schneiderwind ml. 3 (2,Fd,0,1,0)
21. Jiří Vonásek 2 (R,0,1,0,1)
22. Jaromír Otruba 1 (0,0,1,0,0)
23. Krzysztof Nowacki 1 (R,1,-,-,-)

Původně přihlášení Zdeněk Vrba, Tomáš Kis a Ján Halabrín do Pardubic nedorazili, Halabrína nahradil Pavel Fuksa


Jízda po jízdě:

1. Hádek, Hladký, Višváder, Lang, Vonásek (R)
2. Štichauer, Gavenda, Dudek, Brummer, Otruba
3. Holub, Petrák, Čejka, Fencl, Málek (R)
4. Jůza, Pučko, Schneiderwind, Fuksa, Nowacki (R)
5. Simota, Veverka, Velinský
6. Petrák, Holub, Fuksa, Brummer
7. Štichauer, Fencl, Lang, Veverka, Schneiderwind (Fd)
8. Hádek, Petrák, Dudek, Pučko
9. Gavenda, Čejka, Jůza, Simota, Vonásek
10. Málek, Hladký, Velinský, Nowacki, Otruba
11. Simota, Málek, Dudek, Višváder, Schneiderwind
12. Štichauer, Čejka, Hladký, Fuksa
13. Petrák, Veverka, Brummer, Vonásek
14. Hádek, Jůza, Fencl, Otruba
15. Holub, Gavenda, Pučko, Velinský, Lang
16. Višváder, Pučko, Čejka, Veverka, Otruba
17. Štichauer, Simota, Hádek, Holub
18. Gavenda, Petrák, Hladký, Schneiderwind
19. Málek, Jůza, Brummer, Lang
20. Dudek, Fencl, Fuksa, Velinský, Vonásek
21. Gavenda, Fencl, Višváder (d)
22. Málek, Štichauer, Pučko, Vonásek
23. Petrák, Simota, Fuksa, Lang, Otruba
24. Holub, Jůza, Dudek, Veverka, Hladký
25. Hádek, Čejka, Brummer, Velinský, Schneiderwind

26. Štichauer, Málek – o pořadí v družstvech
27. Gavenda, Hádek(R) – o pořadí v jednotlivcích

Zanechte komentář: