2. polská liga (9. kolo)

Posted by

polsko.pngVčerejší krásné počasí nepanovalo pouze u nás, ale i u našich severních soupeřů, kteří jedou v neděli tradičně ligové soutěže. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Ve druhé lize byly na programu čtyři závody. Speedway Pila suveréně doma porazila Kolejarz Opole v poměru 52:38. Z vítězství se radovali i jezdci Wandy Kraków, když porazili doma Kolejarz Rawicz o deset bodů 50:40. Třetí závody mohli vidět diváci v Lódži, kde domácí Orli doslova rozdrtili Krosno 68:22. Poslední závod se jel v Ostrówě, kde domácí tým těsně ve velmi vyrovnaném závodě porazil Lublin 48:41.

pila.gifSpeedway-Polonia Pila:
9. Piotr Swist 14+1 (3,2*,3,3,3)
10. Piotr Dziatkowiak 6+1 (1,3,1,0,1*)
11. Alexej Charčenko 12+2 (1*,3,3,3,2*)
12. Simon Stead 9+2 (2,2*,1,2*,2)
13. Piotr Rembas 5 (0,2,1,2)
14. Cyprian Szymko 5 (3,2,0,-,0)
15. Mateusz Mikorski 1 (1,0)

kolejarzopole.gifKZ Kolejarz Opole:
1. Ulrich Ostergaard 5+1 (0,1,2*,2,0)
2. Mariusz Franków 2 (2,0,-,-)
3. Igor Kononov 7 (0,1,2,1,3)
4. Ben Barker 10 (3,3,3,0,1,0)
5. Ricky Kling 8 (1,1,2,3,0,1)
6. Łukasz Piecha 2 (2,-,-,-,-)
7. Marcin Piekarski 4+1 (Fd,3,0,0,1*)

——————————————————————-

Speedway Wanda Kraków 50
9. Grzegorz Strózyk 2 (2,d,0,-)
10. Danil Ivanov 8 (1,1,2,3,1)
11. Roman Chromik 13+1 (2*,3,2,3,3)
12. Patryk Pawlaszczyk 7+1 (3,1,0,2*,1)
13. Vladimir Dubinin 0 (0,-,-,0,-)
14. Bartosz Szymura 6 (1,3,R,1,1)
15. Andrej Kudriashov 14 (3,2,3,3,3)

kolejarzrawicz.gifKolejarz Rawicz 40
1. Sebastian Aldén ZZ
2. Viktor Golubowskij 6+1 (3,2,0,1*,0,-)
3. Alan Marcinkowski 15 (1,3,2,3,2,2,2)
4. Marcin Nowaczyk 2 (0,1,1,-,-)
5. Eric Andersson 5+1 (R,2,2*,1,R)
6. Tobiasz Musielak 8 (0,-,3,3,2,0,Fd)
7. Anton Rosen 4+1 (2,1*,0,1)

—————————————————————–

orzellodz.gifOrzel Lódž 68
9. Lukasz Jankowski 12+3 (2*,2*,3,2*,3)
10. Marcin Jedrzejewski 12+3 (3,3,2*,2*,2*)
11. Jacek Rempała 15 (3,3,3,3,3)
12. Stanisław Burza 9+3 (2*,2*,2*,3,-)
13. Piotr Dym 9 (3,d,3,3)
14. Mateusz Kowalczyk 7+1 (3,2*,1,1,-)
15. Emil Idziorek 4+2 (2*,2*,u/w)

kszkrosno.gifKSM Krosno 22
1. Paweł Staszek 4 (0,t,-,1,1,2)
2. Josef Franc ZZ
3. Jan Jaroš 6 (0,3,2,R,F,1,0)
4. Krzysztof Stojanowski 6+1 (1,1,2*,0,1,0,1)
5. Grzegorz Knapp 5 (1,1,1,1,-,1)
6. Mateusz Szostek 0 (0,-,R,-,-)
7. Adrian Osmólski 1 (1,R,0,0)

———————————————————————-

kmostrow.gifHOLDIKOM Ostrovia Ostrów 48
9. Daniel Pytel 15 (3,3,3,3,3)
10. Shane Parker 6+3 (2*,2*,2*,0,0)
11. Krystian Klecha 10+2 (2,1,2*,3,2*)
12. Robert Sawina 4+1 (1*,0,3,0)
13. Mariusz Staszewski 9 (2,3,1,2,1)
14. Karol Sroka 4+1 (3,1*,0,0,0)
15. Marcel Kajzer 0 (Fd)

tzlublin.gifLubelski Wegiel KMZ Lublin 41
1. Karol Baran 8+3 (1,2*,2*,1,1*,1)
2. Lukáš Dryml 11 (0,3,3,3,2,0)
3. Tomasz Rempała 8+1 (3,2,1,-,2*)
4. Sergej Darkin 1+1 (0,1*,0,-)
5. Mariusz Puszakowski 9+1 (3,1,1,1*,3)
6. Tadeusz Kostro 2 (R,0,0,-,2)
7. Michael Hádek 2 (2,0)

Tabulka:

1.
KMZ Lublin
7
33
2.
Orzel Lódž
7
13
3.
Speedway Pila
7
10
4.
Kolejarz Rawicz
9
9
5.
Ostrovia Ostrów
6
7
6.
Kolejarz Opole
5
4
7.
Wanda Kraków
6
4
8.
KSM Krosno
7
2

Leave a Reply