Emil Sajfutdinov vyhrál Kryterium Asów

btzbydgoszcz_1.gifsajfutdinov.jpgVítězstvím nad Tomaszem Gollobem v poslední jízdě potvrdil Emil Sajfutdinov svůj triumf v Kryteriu Asów na domácí dráze v Bydgoszczy. Gollob skončil druhý, když porazil v rozjezdu Nicki Pedersena. Závody nedokončili Piotr Protasiewicz a Arťom Laguta, kapitán Zielone Gory už nenastoupil po pádu v první jízdě, nováčka seriálu Grand Prix vyřadily technické potíže.

Konečné pořadí:
1. Emil Sajfutdinow (Polonia Bydgoszcz) – 13 (3,3,1,3,3)
2. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) – 11+3 (1,3,3,2,2)
3. Nicki Pedersen (Caelum Stal Gorzów) – 11+2 (2,1,3,3,2)
4. Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz) – 10 (2,3,2,2,1)
5. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz) – 9 (3,0,2,1,3)
6. Artiom Łaguta (Włókniarz Częstochowa) – 8 (3,2,3,-,-)
7. Piotr Świderski (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,2,0,3,2)
8. Grigorij Łaguta (Włókniarz Częstochowa) – 7 (1,R,R,3,3)
9. Artur Mroczka (Caelum Stal Gorzów) – 7 (0,2,1,1,3)
10. Damian Baliński (Unia Leszno) – 7 (3,1,2,d,1)
11. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz) – 6 (2,Fd,3,0,1)
12. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 5 (0,3,1,0,1)
13. Rune Holta (Unibax Toruń) – 5 (1,0,2,2,0)
14. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) – 4 (0,2,2)
15. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) – 4 (2,1,1,0,0)
16. Ryan Sullivan (Unibax Toruń) – 3 (0,2,0,1,0)
17. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) – 2 (1,1,0)
18. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 0 (Fd,-,-,-,-)

Jízda po jízdě:
1. Sajfutdinow, Miedziński, G. Łaguta, Mroczka
2. Baliński, Gapiński, Gollob, Janowski
3. Walasek, Pedersen, Holta, Protasiewicz (Fd)
4. A. Łaguta, Kościecha, Świderski, Sullivan
5. Gollob, Świderski, Woźniak, G. Łaguta (R)
6. Janowski, Mroczka, Pedersen, Kościecha (Fd)
7. Gapiński, Sullivan, Miedziński, Holta
8. Sajfutdinow, A. Łaguta, Baliński, Walasek
9. A. Łaguta, Holta, Janowski, G. Łaguta (Fd)
10. Gollob, Walasek, Mroczka, Sullivan
11. Kościecha, Baliński, Miedziński, Curyło
12. Pedersen, Gapiński, Sajfutdinow, Świderski
13. G. Łaguta, Gapiński, Walasek, Kościecha
14. Świderski, Holta, Mroczka, Baliński (R)
15. Pedersen, Gollob, Woźniak, Miedziński
16. Sajfutdinow, Curyło, Sullivan, Janowski
17. G. Łaguta, Pedersen, Baliński, Sullivan
18. Mroczka, Curyło, Gapiński, Woźniak
19. Walasek, Świderski, Janowski, Miedziński
20. Sajfutdinow, Gollob, Kościecha, Holta

Rozjezd o druhé místo:
21. Gollob, Pedersen

Napsat komentář