Postupují oba Češi, Lukáš Dryml na stupních vítězů

FIM_1.jpgdryml-lukas.jpgkus2.jpgDva čeští reprezentanti vyráželi dnes na dráhu ve slovinském Kršku s cílem postoupit do dalšího kola kvalifikace o Grand Prix 2012. A po závodě měli oba důvod k úsměvu, neboť se jim tento cíl podařilo úspěšně splnit. Matěj Kůs skončil s deseti body pátý a když Lukáš Dryml porazil v dodatkové jízdě o třetí místo Piotra Protasiewicze, stanul na stupňích vítězů spolu s Adrianem Miedzińskim a Matejem Žagarem.

Výsledky:
1. MIEDZIŃSKI Adrian, Polsko (3,3,2,3,2) 13+3
2. ŽAGAR Matej, Slovinsko (3,3,3,1,3) 13+2
3. DRYML Lukáš, Česká republika (1,3,2,3,2) 11+3
4. PROTASIEWICZ Piotr, Polsko (2,3,3,0,3) 11+2
5. KŮS Matěj, Česká republika (2,2,3,3,R) 10
6. GUSTAFSSON Simon, Švédsko (3,2,2,1,1) 9
7. RUUD David, Švédsko (2,2,1,2,2) 9
8. GIZATULLIN Denis, Rusko (3,1,3,1,1) 9
9. MAGOSI Norbert, Maďarsko (0,1,1,3,3) 8
——–
10. ČONDA Alexander, Slovinsko (1,1,F,2,3) 7+3
11. TRESARRIEU Mathieu, Francie (2,2,1,2,0) 7+2
——–
12. NERMARK Daniel, Švédsko (1,1,2,2,1) 7+R
13. DUH Matija, Slovinsko (R,0,1,0,2) 3
14. CHARČENKO Alexej, Rusko (0,0,1,1,1) 3
15. VAN DER STEEN Henry, Nizozemsko (1,0,0,0,0) 1
16. SIMON Lukas, Rakousko (Fd,0,0,0,0) 0
17. KUKOVICA Samo, Slovinsko (NS)
18. ŠTOJS Denis, Slovinsko (NS)

Jízdy:
1. Gustafsson, Kůs, Čonda, Magosi
2. Gizatullin, Portasiewicz, Steen, Simon (Fd)
3. Žagar, Tressarieu, Nermark, Charčenko
4. Mi-edziński, Ruud, Dryml, Duh (R/start)
5. Miedziński, Gustafsson, Gizatullin, Charčenko
6. Dryml, Tressarieu, Čonda, Steen
7. Žagar, Ruud, Magosi, Simon
8. Protasiewicz, Kůs, Nermark, Duh
9. Žagar, Gustafsson, Duh, Steen
10. Gizatullin, Nermark, Ruud, Čonda (F)
11. Protasiewicz, Dryml, Magosi, Charčenko
12. Kůs, Miedziński, Tressarieu, Simon
13. Dryml, Nermark, Gustafsson, Simon
14. Miedziński, Čonda, Žagar, Protasiewicz
15. Magosi, Tressarieu, Gizatullin, Duh
16. Kůs, Ruud, Charčenko, Steen
17. Protasiewicz, Ruud, Gustafsson, Tressarieu
18. Čonda, Duh, Charčenko, Simon
19. Magosi, Miedziński, Nermark, Steen
20. Žagar, Dryml, Gizatullin, Kůs (R)

Rozjezd o 10. místo:
21. Čonda, Tressarieu, Nermark (R)

Rozjezd o 3. místo:
22. Dryml, Protasiewicz

Rozjezd o 1. místo:
23. Miedziński, Žagar

Napsat komentář