Elit Serien (1. a 2. kolo)

Autor článku:

svedsko.pngZ důvodu personálních potíží Vám přinášíme přehled prvních dvou kol Elit Serien až v tomto článku, ve kterém najdete všechny odjeté závody společně. Třetí kolo je na programu dnes večer a jeho výsledky najdete na Speedway Fakta zítra.

1. kolo:
vetlanda.gifElit Vetlanda 41
(J. Kolodziej 10, D. Balinski 3, J. Hampel 9, T.H. Jonasson 6, J. Crump 5, P. Hougaard 8, J. Thorsell 0)

piraterna.gifPiraterna Motala:49
(J. Davidsson 4, M. Janowski 2, G. Hancock 13, L. Sundström 2, R. Dobrucki 11, Pr. Pawlicki 13, J.B. Monberg 4)

———-
indianerna.gifIndianerna Kumla:52
(R. Sullivan 3, A. Lindbäck 11, P. Protasiewicz 8, S. Gustafsson 2, B. Pedersen 11, N.K. Iversen 8, J. Kylmäkorpi 9)

dackarna.gifDackarna Malilla:38
(A. Jonsson 14, R. Kling 3, F. Lindgren 4, A. Mroczka 0, R. Holta 6, J. Pavlic 10, A. Mellgren 1)

———-
Lejonen.gifLejonen Gislaved:48
(P. Swiderski 2, D. Ruud 3, Ch. Holder 4, D. Ward 14, M. Max 6, D. Andersson 11, L. Madsen 8)

Hammarby.gifHammarby Stockholm:42
(T. Gollob 12, R. Kosciecha 1, S. Stead 0, G. Walasek 12, M. Zetterström 11, A. Edberg 1, R. Schlein 5)

———-
vargarna.gifVargarna Nörkoping:39
(A. Miedzinski 5, A. Skornicki 5, N. Pedersen 6, L. Richardson 5, K. Kasprzak 11, A. Hertzberg 2, V. Bergström 5)

vastervik.gifVästervik Speedway:51
(A. Shields 11, S. Ulamek 3, Ch. Harris 12, N. Klindt 8, P. Ljung 4, P. Aspegren 4, T. Jedrzejewski 9)

———-

2. kolo:
dackarna.gifDackarna Malilla:56
(A. Jonsson 9, R. Kling 4, F. Lindgren 11, J. Pavlic 13, R. Holta 6, A. Mroczka 12, A. Mellgren 1)

vargarna.gifVargarna Nörkoping:34
(A. Miedzinski 11, K. Nilsson 1, N. Pedersen 10, L. Richardson 3, K. Kasprzak 4, V. Bergström 3, E. Andersson 2)

———-
piraterna.gifPiraterna Motala:36
(G. Hancock 12, D. Davidsson 5, J. Davidsson 5, J.B. Monberg 2, R. Dobrucki ZZ, L. Sundström 2, M. Janowski 10)

Lejonen.gifLejonen Gislaved:54
(D. Ward 7, Ch. Holder 12, L. Madsen 2, M. Max 9, D. Andersson 5, P. Swiderski 13, D. Ruud 6)

———-
valsarna.gifValsarna Hagfors:46
(S. Nicholls 2, T. Gapinski 5, G. Laguta 12, A. Laguta 9, D. Nermark 9, L. Lindgren 0, D. Watt 9)

vetlanda.gifElit Vetlanda:43
(J. Kolodziej 5, P. Hougaard 4, J. Hampel 5, T.H. Jonasson 8, J. Crump 11, J. Thorsell 4, D. Balinski 6)

———-
vastervik.gifVästervik Speedway:48
(A. Shields 2, S. Ulamek 10, Ch. Harris 12, N. Klindt 3, P. Ljung 6, T. Jedrzejak 10, P. Aspgren 5)

indianerna.gifIndianerna Kumla:42
(B. Pedersen 8, J. Kylmäkorpi 6, A. Lindbäck 1, N.K. Iversen 10, P. Protasiewicz 13, R. Sullivan 3, S. Gustafsson 1)

———-
Tabulka:

1 Lejonen Gislaved 2 4
2 Västervik Speedway 2 4
3 Dackarna Malilla 2 2
4 Indianerna Kumla 2 2
5 Valsarna Hagfors 1 2
6 Piraterna Motalla 2 2
7 Elit Vetlanda 2 0
8 Hammarby Stockholm 1 0
9 Vargarna Nörkoping 2 0

 

3. kolo:
17. května 2011 v 19 hodin:
Elit Vetlanda – Västervik Speedway
Hammarby Stockholm – Dackarna Malilla
Indianerna Kumla – Piraterna Motalla
Vargarna Nörkoping – Valsarna Hagfors
Pauza: Lejonen Gislaved

Zanechte komentář: