Polská Speedway Extraliga (12. kolo)

polsko.pngUnia Leszno – Caelum Stal Gorzów 50:40

Tauron Azoty Tarnów – Wlókniarz Czestochowa Odloženo

Unibax Toruň – PGE Marma Rzeszów 50:40

Stelmet Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wroclaw 53:37

Stelmet Falubaz Zielona Góra – Caelum Stal Gorzów 50:40 (Dojezd 10. kolo)

leszno.gifUnia Leszno 50

1. Janusz Kolodziej 9 (2,1,3,2,1)

2. Adam Skórnicki 5+1 (1*,3,1,0,0)

3. Troy Batchelor 11 (2,3,3,3,d)

4. Edward Kennett 2 (1,0,1,0)

5. Jaroslaw Hampel 15 (3,3,3,3,3)

6. Tobiasz Musielak 3+1 (1,T,2*)

7. Kamil Adamczewski 5 (3,1,1)

gorzow.gifCaelum Stal Gorzów 40

1. Nicki Pedersen 10 (3,2,2,1,2)

2. Artur Mroczka 1+1 (0,1*,-,-)

3. Niels K. Iversen 6+2 (d,2,1,F,1*,2*)

4. Matej Zagar 11 (3,0,2,2,3,1)

5. Tomasz Gollob 10 (2,2,2,1,3)

6. Bartosz Zmarzlik 2 (2,0,0,0)

7. Lukasz Cyran 0 (d,d,-)

torun.gifUnibax Toruň 50

1. Chris Holder 10 (3,3,1,1,2)

2. Adrian Miedziňski 8+1 (1,0,3,3,1*)

3. Rune Holta 11 (3,3,2,3,0)

4. Michael J. Jensen 4+2 (1,2*,1*,-)

5. Ryan Sullivan 11+2 (3,2*,3,2*,1)

6. Bartosz Pietrykowski 0 (0,0,0)

7. Emil Pulczyňski 6 (2,1,3,0)

rzeszow11.gifPGE Marma Rzeszów 40

1. Chris Harris 3+2 (0,1,1*,1*,-)

2. Maciej Kuciapa 4 (2,0,2,0,-)

3. Rafal Okoniewski 4 (2,1,0,1)

4. Lee Richardson 10+1 (d,0,2,2*,3,3)

5. Jason Crump 12+1 (2,2,3,3,2*)

6. Dawid Lampart 6+1 (3,1*,0,2,0)

7. Lukasz Kret 1 (1,0,-)

zgora.gifStelmet Falubaz Zielona Góra 53

1. Greg Hancock 13 (2,3,3,3,2)

2. Kacper Rogowski 0 (0,0,-,-)

3. Andreas Jonsson 12+2 (3,2*,3,3,1*)

4. Jonas Davidsson 6+1 (0,3,1,2*,0)

5. Piotr Protasiewicz 13 (3,3,3,1,3)

6. Patryk Dudek 6 (3,0,0,3,0)

7. Adam Strzelec 3 (1,1,1)

wroclaw11.gifBetard Sparta Wroclaw 37

1. Kenneth Bjerre 8 (3,1,2,2,0)

2. Lasse Bjerre 1 (1,0,-,-)

3. Tomasz Jedrzejak 8 (2,2,2,0,2)

4. Dennis Andersson 2+2 (1*,0,1*,0,-)

5. Piotr Šwiderski 11+1 (2,1*,2,2,1,3)

6. Maciej Janowski 7+3 (2,2,1*,1*,1*)

zgora.gifStelmet Falubaz Zielona Góra 50

1. Greg Hancock 13 (1,2,2,3,2,3)

2. Rafal Dobrucki ZZ

3. Andreas Jonsson 14+1 (3,3,3,2,2,1*)

4. Jonas Davidsson 5+2 (0,1,1,1*,1*,1)

5. Piotr Protasiewicz 12+2 (2,3,2,1*,2*,2)

6. Patryk Dudek 5+2 (3,1*,1*)

7. Adam Strzelec 1 (1,0,0)

gorzow.gifCaelum Stal Gorzów 40

1. Nicki Pedersen 13 (2,2,3,3,0,3)

2. Hans Andersen 0 (0,0,-,0,-)

3. Niels K. Iversen 5 (2,2,0,1,-)

4. Matej Zagar 5+2 (1*,1*,3,0)

5. Tomasz Gollob 14 (3,3,3,3,2,-)

6. Bartosz Zmarzlik 0 (T,d,0,0,0)

7. Lukasz Cyran 3 (2,1,0)

Tabulka:

1. Toruň 23

2. Zielona Góra 21

3. Gorzów 19

4. Leszno 17

5. Rzeszów 11

6. Wroclaw 8

7. Czestochowa 6

8. Tarnów 5

Napsat komentář