PL: Enea Speedway Ekstraliga (5. kolo)

Autor článku:

polsko.pngPáté kolo polské Enea Speedway Ekstraligy poznamenala tragedie v podobě smrti Brita Lee Richardsona v závodě ve Wroclawi. Všechny závody, kromě utkání v Gorzówě se odjely celé. Unibax Toruň porazila doma Polonii Bydgoszcz 51:39. Tragický závod ve Wroclawi se stal kořistí domácího týmu, když porazili Rzeszów 50:39. Azyty Tauron Tarnów hostili na své dráze Leszno, se kterým si poradili 56:34. Poslední podnik viděli diváci v Gdaňsku, kde domácí Lotos porazil Czestochowou 54:36. Závod v Gorzówě byl přerušen po obdržení informací o smrti Lee Richardsona a několika dohadů po jedenácté jízdě. Platnost tohoto výsledku bude potvrzena později.

Unibax Toruń: 51
9. Ch. Holder (3,3,2,1,1*) 10+1
10. A. Miedziński (1,1,3,2*,3) 10+1
11. D. Ward (2,3,3,1,2*) 11+1
12. Z. Czerwiński (0,0) 0
13. R. Sullivan (2*,3,3,3,2) 13+1
14. K. Pulczyński (1,0,d) 1
15. E. Pulczyński (3,3,d,0,0) 6

Polonia Bydgoszcz: 39
1. E. Sajfutdinov (2,2,2,2*,3,3) 14+1
2. A. Laguta (0,1*,1) 2+1
3. T. Gapiński (3,1*,1,0,0) 5+1
4. R. Kościecha (1,2,d) 3
5. K. Buczkowski (R,2,1,2,2*,0) 7+1
6. M. Curyło (2,0,1*,3,1) 7+1
7. Sz. Woźniak (T,1) 1

————————————————–

Betard Sparta Wrocław: 50
9. Sebastian Ułamek (2,3,3,1,0,d) 9
10. Nicolai Klindt  ZZ
11. Tomasz Jędrzejak (2*,1*,1,3,2,3) 12+2
12. Fredrik Lindgren (3,2,2*,2*,3,3) 15+2
13. Tai Woffinden (1*,3,1,2,0,1) 8+1
14. Patryk Kociemba (1,0,1*) 2+1
15. Patryk Malitowski (3,0,1) 4

PGE Marma Rzeszów: 39

1. Grzegorz Walasek (3,3,3,3,3,F) 15
2. Maciej Kuciapa (0,0,d,0) 0
3. Rafał Okoniewski (1,2*,1,2*,1*,2) 9+3
4. Lee Richardson (F) 0
5. Jason Crump (2,3,2,1,2,2) 12
6. Łukasz Sówka (2,0,0,0,0) 2
7. Damian Michalski (0,1*) 1+1

———————————————————-

Azoty Tauron Tarnów: 56
9. G. Hancock (3,3,2,3,1) 12
10. K. Gomólski (0) 0
11. L. Madsen (3,2*,2,1*,3) 11+2
12. M. Vaculík (1,3,1*,1,2*) 8+2
13. J. Kołodziej (3,3,1,3,3) 13
14. J. Jamróg (1,1,0,2) 4
15. M. Janowski (2,1,2*,3,0) 8+1

Unia Leszno: 34
1. T. Batchelor (2,1,2,0,1) 6
2. K. Adamczewski (1*,0) 1+1
3. Prz. Pawlicki (2,0,0,3,1*,R) 6+1
4. J. Pavlic (0,2,1,0) 3
5. J. Hampel (0,1,3,2,2,2) 10
6. Pi. Pawlicki (T,0) 0
7. T. Musielak (3,2,0,3,0) 8

————————————————-

Lotos Wybrzeże Gdańsk: 54
9. T. H. Jonasson (2,3,1*,1,0) 7+1
10. K. Brzozowski (1*,2*,2,1) 6+2
11. T. Chrzanowski (1,2,2*,2) 7+1
12. M. Bogdanovs (0,1*,3,3,2) 9+1
13. N. Pedersen (2*,3,2*,3,3) 13+2
14. M. Szymko (2*,0,0) 2+1
15. K. Pieszczek (3,3,3,1) 10

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa: 36
1. K. Bjerre (0,0,1) 1
2. G. Zengota (3,3,0,0,3,2) 11
3. G. Laguta (3,2,3,2,3,1*) 14+1
4. M. Jabłoński (2*,1*,0,2,0) 5+2
5. D. Nermark (1,1,1,0) 3
6. A. Czaja (1,0,0,1) 2
7. H. Łęgowik (d) 0

——————————————————–

Stal Gorzów: 44
9. T. Gollob (T,2,3,-) 5
10. M. J. Jensen (3,1*,2*,2) 8+2
11. M. Zagar (3,2*,2*,-) 7+2
12. N. K. Iversen (2*,3,3,-) 8+1
13. K. Kasprzak (1*,3,3,3) 10+1
14. A. Cyfer (1,0,-) 1
15. B. Zmarzlik (2,1,2,0) 5

Stelmet Falubaz Zielona Góra: 21

1. A. Jonsson (2,1,1*,-) 4+1
2. A. Łoktajew (0,R,d) 0
3. J. Davidsson (0,1*,R,d) 1+1
4. R. Holta (1,2,1,-) 4
5. P. Protasiewicz (0,3,2,1,-) 6
6. P. Dudek (3,3,0,-) 6
7. A. Strzelec (d,0) 0

——————————————————–

Tabulka:

1. Tarnów 9
2. Gorzów wlkp. 8
3. Leszno 5
4. Toruň 4
5. Bydgoszcz 4
6. Gdaňsk 4
7. Wroclaw 4
8. Zielono Góra 3
9. Czestochowa 2
10. Rzeszów 1

Zanechte komentář: