PL: Enea Speedway Extraliga (7. kolo)

polsko.pngNejvíce pozornosti ovšem přitahuje v Polsku Extraliga, kde se jelo pět závodů sedmého kola. Toruň přivítala v Moto Aréně tarnów, ale nestačila na něj a podlehla 43:47. Czestochowa naopak poměrně hladce porazila Wroclaw na své dráze 52:26. Z domácího vítězství se také radovali jezdci Rzeszówa, kteří hostili Bydgoszcz a porazili jí 55:35. Lotos Gdaňsk se musel bohužel před svým soupeřem sklonit, byť velmi těsně, jelikož podlehl Zielone Góře 43:46. Poslední závod kola se jel v Gorzówě, ale i tady se radovali hosté. Tým v čele s Tomaszem Gollobem podlehl Lesznu 44:46.

Výsledky:

Unibax Toruń: 43
9. R. Sullivan (3,1,3,3,0,1) 11
10. A. Miedziński (1,0,1,2*) 4+1
11. D. Ward (3,2,2*,2*,1,3) 13+2
12. K. Ząbik (0,1*) 1+1
13. Ch. Holder (1,1,1,0,3,3) 9
14. K. Pulczyński (2*,0) 2+1
15. E. Pulczyński (3,d,0,0) 3

Azoty Tauron Tarnów: 47
1. G. Hancock (2,3,2*,3,0) 10+1
2. J. Jamróg (0,0) 0
3. L. Madsen (1*,3,0,3,1) 8+1
4. M. Vaculik (2,2*,1,2,0) 7+1
5. J. Kołodziej (3,3,1,1*,2) 10+1
6. M. Janowski (d,2*,2*,3,2*,2*) 11+4
7. K. Gomólski (1,d) 1

——————————————————————–

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa: 52

9. G. Zengota (1,3,1,1,1) 7
10. G. Łaguta – ZZ
11. K. Bjerre (3,3,3,3,3) 15
12. M. Jabłoński (2*,2*,2*,2*,3) 11+4
13. D. Nermark (3,3,2,3,d) 11
14. H. Łęgowik (1,1*,T) 2+1
15. A. Czaja (3,2*,1) 6+1


Betard Sparta Wrocław: 26

1. S. Ułamek (2,1,1,0,2*,2) 8+1
2. T. Woffinden – ZZ
3. T. Jędrzejak (1,3,2,2,3,2) 13
4. T. Proctor (0,0,0,R,R) 0
5. F. Lindgren (F/ns) – odstoupil
6. P. Malitowski (0,0,1,1,1) 3
7. P. Dolny (2,0,0) 2


———————————————————–

PGE Marma Rzeszów: 55
9. G. Walasek (3,1,3,3,2*) 12+1
10. M. Kuciapa (0,3,2*,1) 6+1
11. R. Okoniewski (2*,2*,1,2,0) 7+2
12. J. Kylmaekorpi (3,3,3,0,3) 12
13. J. Crump (2,2,1,3,2) 10
14. M. Gaschka (1,T,1*) 2+1
15. Ł. Sówka (3,F,3) 6

Polonia Bydgoszcz: 35
1. K. Buczkowski (1*,1,0,3,3) 8+1
2. A. Łaguta (2,0,2,1) 5
3. T. Gapiński (0,1,0) 1
4. R. Kościecha (1,3,2,0,1*,0) 7+1
5. E. Sajfutdinov (3,1,0,2,2,1) 9
6. Sz. Woźniak (2,1,2,0) 5
7. K. Jóźwik (d,-) –

————————————————————-

Lotos Wybrzeże Gdańsk: 43
9. T. H. Jonasson (3,2,d,3,3,1) 12
10. K. Brzozowski (1,0,d) 1
11. T. Chrzanowski (3,1*,0,1) 5+1
12. M. Bogdanow (1,2,3,0) 6
13. N. Pedersen (3,3,1,2,2*,2) 13+1
14. M. Szymko (0,0,0) 0
15. K. Pieszczek (3,2*,0,1*) 6+2

Stelmet Falubaz Zielona Góra: 46

1. A. Jonsson (2,3,3,3,3) 14
2. J. Davidsson (0) 0
3. R. Holta (0,1*,2,3) 6+1
4. A. Łoktajew (2,R,2,3,2,R) 9
5. P. Protasiewicz (1,3,2*,2,1*,1) 10+2
6. P. Dudek (1*,1,0,2*,0) 4+2
7. A. Strzelec (2,R,1*) 3+1

——————————————————————

Stal Gorzów: 44
9. T. Gollob (0,2,0,0) 2
10. M. J. Jensen (2,1*,3,0,2) 8+1
11. M. Zagar (1,1*,1) 3+1
12. N. K. Iversen (3,2,3,2,3) 13
13. K. Kasprzak (2*,2,2,3,1) 10+1
14. A. Cyfer (0,1*,0) 1+1
15. B. Zmarzlik (2,3,F,1,1) 7

Unia Leszno: 46
1. J. Hampel (3,3,1,3,2) 12
2. Pi. Pawlicki (1,0,3,2,R) 6
3. Prz. Pawlicki (2,3,2,1*,T) 8+1
4. D. Baliński (F,0) 0
5. J. Pavlic (1,3,0,3,3) 10
6. T. Musielak (3,0,1*,2*,1) 7+2
7. K. Adamczewski (1,0,2,0,R) 3

————————————————————

Tabulka:
1. Tarnów 13
2. Gorzów 10
3. Leszno 9
4. Zielona Góra 7
5. Toruň 6
6. Bydgoszcz 6
7. Rzeszów 5
8. Gdaňsk 4
9. Czestochowa 4
10. Wroclaw 4

Napsat komentář