PL: Enea Speedway Extraliga (8. kolo)

Autor článku:

polsko.pngOsmé kolo se odjelo také v nejvyšší polské soutěži Enea Speedway Exralize. Polonia Bydgoszcz porazila doma jen velmi těsně Gorzów 47:43. Velmi vyrovnaný závod se jel v leszně, kde domácí Unia remizovala Unibaxem Toruń 45:45. Jednoznačnější výsledek byl v Tarnówě, kde domácí Tauron porazil Wybrzeze Gdańsk 63:27. Z domácí výhry se radovali i v obou zbývajících závodech osmého kola. Marma Rzeszów porazila Czestochowou 50:39 a Falubaz Zielona Góra vyhrála se Spartou Wroclaw 58:32. V tabulce vede s náskokem pěti bodů Tarnów.

Výsledky:

Polonia Bydgoszcz: 47
9. E. Sajfutdinov (1,2,2,R,3) 8
10. A. Laguta (0,1*,1*) 2+2
11. R. Kościecha (2,0,3,3,2*) 10+1
12. T. Gapiński (0,3,2*,1,3) 9+1
13. K. Buczkowski (1,2,3,0,2*) 8+1
14. K. Jóźwik (1,d,R) 1
15. Sz. Woźniak (3,3,2*,1) 9+1

Stal Gorzów: 43
1. K. Kasprzak (3,1*,0,1) 5+1
2. M. J. Jensen (2*,2,1,2*,1) 8+2
3. M. Zagar (3,1,0,3,0) 7
4. N. K. Iversen (1,3,3,3,1) 11
5. T. Gollob (2,3,1,2*,0) 8+1
6. B. Zmarzlik (2,0,2) 4
7. A. Cyfer (0,0,0) 0

———————————————————-

Unia Leszno: 45
9. J. Hampel – ZZ
10. P. Pawlicki (T,2,2,0,2*) 6+1
11. Prz. Pawlicki (2,2,2,2*,2,0) 10+1
12. D. Baliński (d,1*,1*,3,2*,3) 10+3
13. J. Pavlić (2,2,1,2,3,2) 12
14. T. Musielak (3,1*,0,0,0) 4+1
15. K. Adamczewski (2*,1*,0) 3+2

Unibax Toruń: 45
1. Ch. Holder (3,3,3,3,3) 15
2. A. Miedziński (0,0,2*,3,1) 6+1
3. D. Ward (3,3,3,1,1) 11
4. K. Ząbik (1,1,0,d) 2
5. R. Sullivan (3,3,1,1,0) 8
6. E. Pulczyński (1,1,1) 3
7. Ł. Przedpełski (0,0,0) 0

————————————————————-

Azoty Tauron Tarnów: 63
9. G. Hancock (3,2,3,1*,1*) 10+2
10. D. Lampart (2*,0,1,2*,1) 6+2
11. L. Madsen (1,2*,2,3,3) 11+1
12. M. Vaculík (3,3,1,2,2) 11
13. J. Kołodziej (3,3,2*) 8+1
14. J. Jamróg (3,2*,2*) 7+2
15. M. Janowski (2*,2*,3,3) 10+2

Lotos Wybrzeże Gdańsk: 27
1. M. Szymko (0,0,0) 0
2. K. Brzozowski (1,1,0,0,0) 2
3. M. Bogdanow (2,1,1,2,1,0) 7
4. T. Chrzanowski (0,0,0,0) 0
5. N. Pedersen (1,3,3,3,3) 13
6. K. Pieszczek (1,1,1,2) 5

———————————————————

PGE Marma Rzeszów: 50
9. G. Walasek (3,2,3,3,3) 14
10. M. Kuciapa (1,1*,d) 2+1
11. R. Okoniewski (3,3,2,2,1) 11
12. J. Kylmaekorpi (0,1,1*,1) 3+1
13. J. Crump (2,2,2,3,3) 12
14. D. Adamczak (1,0,1) 2
15. Ł. Sówka (3,T,1*,1,1) 6+1

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa: 39
1. G. Laguta (2,2,3,3,2,2) 14
2. G. Zengota (0,0,0,2) 2
3. K. Bjerre (1*,3,2,0,0) 6+1
4. M. Jabłoński (2,1,d,0) 3
5. D. Nermark (3,3,3,2,R) 11
6. A. Czaja (2,0,0) 2
7. H. Łęgowik (0,1,0) 1

———————————————————–

Stelmet Falubaz Zielona Góra: 58
9. A. Jonsson (3,3,3,T,3) 12
10. Ł. Jankowski (0,2*,1,1*) 4+2
11. R. Holta (3,0,1,3,3) 10
12. A. Loktajev (T,3,3,3,1) 10
13. P. Protasiewicz (3,3,2*,2,2*) 12+2
14. K. Rogowski (1*,0,0,0) 1+1
15. P. Dudek (2,2*,2*,3) 9+2

Betard Sparta Wroclaw: 32
1. S. Ułamek (1*,1,1,2,0) 5+1
2. D. Andersson (2,2,0,0,2) 6
3. T. Jędrzejak (1,1*,2,3,1) 8+1
4. T. Proctor (0,2,0,1*) 3+1
5. F. Lindgren (1,1,2,2,0) 6
6. P. Malitowski (3,0,1*) 4+1
7. P. Dolny (0,0,0) 0

———————————————————–

Tabulka:

1. Tarnów 15
2. Leszno 10
3. Gorzów 10
4. Zielona Góra 9
5. Rzeszów 8
6. Bydgoszcz 8
7. Toruń 7
8. Czestochowa 4
9. Gdańsk 4
10. Wroclaw 4

 

Zanechte komentář: