PL: Enea Speedway Ekstraliga (15.kolo)

Autor článku:

polsko.png V pátek se jelo odložené utkání 12.kola mezi Polonií Bydgoszcz a Marmou Rzeszów. Domácí Polonia jistě zvítězila 53:37, ale bonus bral Rzeszów.Nejvíce bodů vyjel Emil Sajfutdinov (13+1). V neděli pokračovala Ekstraliga 15.kolem. Tarnów doma vysoko porazil Bydgoszcz 57:33. Martinu Vaculíkovi se zpočátku příliš nedařilo, pak ale vyměnil motocykl a přišlo zlepšení. Celkem vyjel 8+2 bodu a jednu rozjížďku vyhrál. Unia Leszno doma v závěrečných jízdách přišla o vítězství a Falubazu Z. Góra podlehla 39:51. V souboji týmů z konce tabulky doma Gdaňsk těsně porazil Wroclaw 47:42. Unibax Toruň na domácí dráze jednoznačně porazil Rzeszów 58:32. Střetnutí Gorzów- Czestochowa bylo pro déšť odloženo.

Výsledky:

3.8. Polonia Bydgoszcz – PGE Marma Rzeszów 53:37

PGE Marma Rzeszów- 37
1. Rafał Okoniewski – 9+1 (1*,2,3,0,3)
2. Maciej Kuciapa – 4 (2,R,1,1)
3. Jason Crump – 9 (3,1,0,3,2)
4. Joonas Kylmaekorpi – 3 (1,0,1,1,-)
5. Grzegorz Walasek – 8+1 (3,3,0,0,1,1*)
6. Łukasz Sówka – 4 (1,0,1,2)
7. Łukasz Kret – 0 (0,0,-)

Polonia Bydgoszcz- 53
9. Emil Sajfutdinov – 13+1 (3,2,3,2*,3)
10. Viktor Kulakov – 0 (0,-,-,-)
11. Krzysztof Buczkowski – 11 (2,3,3,3,0)
12. Tomasz Gapiński – 8+1 (0,1,2*,3,2)
13. Robert Kościecha – 6+1 (1*,3,2,0)
14. Mikołaj Curyło – 9+3 (3,2*,1*,2*,1)
15. Szymon Woźniak – 6+1 (2*,2,0,2,0)

5.8. 15.kolo

Polonia Bydgoszcz: 33
1. Krzysztof Buczkowski – 8 (1,2,1,1,3)
2. Viktor Kulakov- 0 (0,0,0,0)
3. Robert Kościecha – 6+1 (0,0,3,2,1*)
4. Tomasz Gapiński – 4 (3,1,0,0,0)
5. Emil Sajfutdinov – 11 (2,2,3,2,2)
6. Mikołaj Curyło – 1 (1,0,0)
7. Szymon Woźniak – 3 (3,R,0)

Azoty Tauron Tarnów: 57

9. Greg Hancock – 11 (3,3,2,3,0)
10. Jakub Jamróg- 5+2 (2*,1,1*,1)
11. Martin Vaculík – 8+2 (1*,1,1*,3,2)
12. Leon Madsen – 9+1 (2,3,2,1,1*)
13. Janusz Kołodziej -12 (3,3,3,3,-)
14. Maciej Janowski – 7+2 (0,2*,2*,3)
15. Kacper Gomólski – 5+1 (2,1,2*)

—————————————————–

Stelmet Falubaz Zielona Góra – 51
1. Piotr Protasiewicz 12+1 (3,3,2*,3,1)
2. Łukasz Jankowski 4 (1,R,3,0,-)
3. Aleksandr Loktajev 5 (0,3,F,2)
4. Rune Holta 5+2 (1,0,-,2*,2*)
5. Andreas Jonsson 14 (2,3,3,3,3)
6. Patryk Dudek 10+1 (3,1,1,2*,3)
7. Adam Strzelec 1 (1,0,d)

Unia Leszno – 39
9. Przemysław Pawlicki 7+1 (2,2,2*,0,1,0)
10. Kamil Adamczewski 0 (F,d,-,-)
11. Troy Batchelor 5+1 (2*,2,1,0,-)
12. Damian Baliński 9 (3,1,2,1,2)
13. Jurica Pavlič 4+1 (1,1*,1,1,-)
14. Tobiasz Musielak 6 (0,2,3,1)
15. Piotr Pawlicki 8 (2,3,0,3,0)

———————————————–

Betard Sparta Wrocław – 42
1. Tomasz Jędrzejak – 7+2 (2,3,d,1*,1*)
2. Dennis Andersson – 7+2 (0,2*,2,2,1*)
3. Fredrik Lindgren – 7+2 (0,1*,3,1*,2)
4. Tai Woffinden – 5+1 (1,2,1,1*)
5. Sebastian Ułamek – 11 (2,2,3,2,2)
6. Patryk Malitowski – 5 (3,0,2)
7. Patryk Dolny – 0 (0,d,F)

Lotos Wybrzeże Gdańsk – 47
9. Thomas H. Jonasson – 11 (3,3,2,3,0)
10. Tomasz Chrzanowski – 2 (1,1,0,0,-)
11. Renat Gafurov – 12 (3,1,2,3,3)
12. Piotr Świderski – 3+1 (2,0,1*,0)
13. Nicki Pedersen – 15 (3,3,3,3,3)
14. Marcel Szymko – 1+1 (1*, 0,0)
15. Krystian Pieszczek- 3 (2,d,1,0)

————————————————–

PGE Marma Rzeszów: 32
1. Rafał Okoniewski – 9+1 (1,1,1*,2,2,2)
2. Maciej Kuciapa – 4 (2,d,2,0,0,0)
3. Jason Crump – 8 (2,2,3,1,0)
4. Joonas Kylmaekorpi – 1+1 (1*,-,0,-)
5. Grzegorz Walasek – 5 (1,1.2,0,1)
6. Łukasz Sówka – 1+1 (1*,0,-)
7. Damian Adamczak – 4+2 (2,0,1*,1*)

Unibax Toruń: 58
9. Adrian Miedziński – 9+2 (d,2*,2,3,2*)
10. Darcy Ward – 12+2 (3,3,1*,2*,3)
11. Ryan Sullivan – 15 (3,3,3,3,3)
12. Karol Ząbik – 2+1 (0,2*,-,-)
13. Chris Holder – 11 (3,1,3,3,1)
14. Kamil Pulczyński – 3 (0,3,0,0)
15. Emil Pulczyński – 6+1 (3,2*0,1)

 

Tabulka:

1. Tarnów 14 zápasů-27 bodů

2. Z. Góra 14- 23

3. Gorzów 13- 21

4. Toruň 14- 21

5. Leszno 14- 19

6. Rzeszów 15- 16

7. Bydgoszcz 14- 13

8. Wroclaw15- 11

—-

9. Czestochowa 14- 9

10. Gdaňsk 15- 8

Dnes se dojíždí odložené zápasy 14.kola: Bydgoszcz- Toruň, Leszno- Tarnów a od 20.30  Zielona Góra- Gorzów ,který vysílá polská TVP nebo lze sledovat na netu na soccer-live.pl, ziveprenosy.cz

Zanechte komentář: