PL: Enea Speedway Ekstraliga (17. kolo)

Autor článku:

polsko.png V neděli pokračovala polská Ekstraliga předposledním kolem základní části. Ještě předtím,v sobotu, v odloženém střetnutí 15.kola porazil Gorzów doma vysoko Czestochowu 61:28. V ostře sledovaném zápase vedoucího celku a loňského mistra, tedy Tarnówa a Zielonej Góry, domácí Tarnów pokořil Z. Góru stejným poměrem- 61:28. Jako dalším jezdcům Tarnówa se dařilo i Martinu Vaculíkovi, který vyjel 11+2 bodů. Gdaňsk na domácí dráze podlehl těsně Toruni 43:46. Leszno si u sebe poradilo s Rzeszówem 53:37. Gorzów doma nedal šanci Wroclawi 57:33 a Bydgoszcz doma remizovala s Czestochowou 45:45.Výsledky:

18.8. 15.kolo:

czestochowa.gifDospel CKM Włókniarz Częstochowa – 28
1.
Grzegorz Zengota – 5 (1,0,2,2,0)
2.
Mirosław Jabłoński – 7+2 (3,1,1*,1*,1)
3.
Grigorij Laguta – 8 (1,2,3,2,R)
4.
Rafał Szombierski – 0 (R,R,d,d)
5.
Kenneth Bjerre – 8 (2,2,1,1,2)
6.
Artur Czaja – 0 (F/-)
7.
Hubert Łęgowik – 0 (Fd)

gorzow.gifStal Gorzów – 61
9.
Tomasz Gollob – 4+1 (0,1,1,2*)
10.
Michael Jepsen Jensen – 8 (2,3,2,0,1)
11.
Niels Kristian Iversen – 12+3 (2*,2*,2*,3,3)
12.
Matej Žagar – 15 (3,3,3,3,3)
13.
Krzysztof Kasprzak – 14+1 (3,3,3,3,2*)
14.
Adrian Cyfer – 4 (2,1,1)
15.
Bartosz Zmarzlik – 4 (3,1,0)

——————————————————-

19.8. 17.kolo:

zgora.gifStelmet Falubaz Zielona Góra 28:
1. Piotr Protasiewicz – 5 (2*,1,2,R,R)
2. Jonas Davidsson – 4 (3,0,0,1)
3. Łukasz Jankowski – 1 (1,0,0,-,-)
4. Aleksandr Loktajev – 2 (0,1,1,0,-)
5. Andreas Jonsson – 8 (2,2,R,2,2,R)
6. Patryk Dudek – 4+2 (1*,1*,0,2,T)
7. Adam Strzelec – 4+1 (2,1*,1)

tarnow.gifAzoty Tauron Tarnów 61:
9. Greg Hancock – 11 (1,3,3,1,3)
10. Kacper Gomólski – 0 (0,0,-,-)
11. Martin Vaculík – 11+2 (2*,2*,3,3,1)
12. Leon Madsen – 14+1 (3,3,2*,3,3)
13. Janusz Kołodziej – 12+3 (3,2*,3,2*,2*)
14. Maciej Janowski – 12+1 (3,3,2*,3,1)
15. Jakub Jamróg – 1 (0,0,1)

——————————————————–

torun.gifUnibax Toruń: 46
1. Ryan Sullivan 10 (1,3,3,3,Fd)
2. Zbigniew Czerwiński 0 (0,0,-,-)
3. Darcy Ward 10+3 (2*,1*,2,3,2*)
4. Adrian Miedziński 10+2 (3,2,1*,1*,3)
5. Chris Holder 12 (2,3,3,2,2)
6. Emil Pulczyński 4 (3,0,1,0,0)
7. Łukasz Przedpełski 0 (d,0,0)

gdansk.gifLotos Wybrzeże Gdańsk: 43
9. Nicki Pedersen 14 (3,2,3,3,3)
10. Zbigniew Suchecki 5+3 (2*,1*,0,1*,1)
11. Renat Gafurov 5+1 (F,2,1*,2,R)
12. Piotr Świderski 4+1 (1,1*,2,0)
13. Thomas H. Jonasson 10 (3,3,2,2,-)
14. Marcel Szymko 3+1 (2,0,1*)
15. Krystian Pieszczek 2 (T,1,T,1)

 —————————————————

rzeszow11.gifPGE Marma Rzeszów: 37
1. Rafał Okoniewski – 9 (3,0,1,2,3)
2. Maciej Kuciapa – 3 (1,1,R,0,1)
3. Jason Crump – 8+1 (1,2*,3,1,1)
4. Damian Michalski – 0 (R,-,-)
5. Grzegorz Walasek – 16 (3,3,3,1,3,3)
6. Łukasz Sówka – 0 (0,0,0)
7. Łukasz Kret – 1 (1,R,R,0)

leszno.gifUnia Leszno: 53
9. Przemysław Pawlicki – 10 (2,2,2,2,2)
10. Tobiasz Musielak – 2+1 (d,1*,1,-)
11. Troy Batchelor – 11+1 (2*,3,3,3,0)
12. Damian Baliński – 10+3 (3,2*,2*,1*,2)
13. Jurica Pavlic – 6+2 (1*,0,3,2*,0)
14. Kamil Adamczewski – 5 (3,1,1)
15. Piotr Pawlicki – 9+2 (2*,2,2*,3)

————————————————–

wroclaw11.gifBetard Sparta Wrocław – 33:
1. Tomasz Jędrzejak – 6 (3,1,0,2,0)
2. Dennis Andersson – 9+1 (1,0,3,1,3,1*)
3. Tai Woffinden – 5+1 (0,1*,0,1,3)
4. Fredrik Lindgren – 8 (3,2,d,1,2)
5. Sebastian Ułamek – 2 (1,1,-,0)
6. Patryk Malitowski – 1 (1,0,0)
7. Patryk Dolny – 0 (R,0,0)

gorzow.gifStal Gorzów – 57:
9. Tomasz Gollob – 7+2 (2,2*,1,2*)
10. Michael Jepsen Jensen – 10 (0,3,3,2,2)
11. Niels Kristian Iversen – 9+4 (1*,2*,2*,3,1*)
12. Matej Žagar – 14 (2,3,3,3,3)
13. Krzysztof Kasprzak – 8 (3,3,2,0,0)
14. Adrian Cyfer – 3+1 (2*,0,1)
15. Bartosz Zmarzlik – 6+2 (3,2*,1*)

—————————————————-

czestochowa.gifDospel CKM Włókniarz Częstochowa – 45
1.
Kenneth Bjerre – 9+2 (T,2*,3,3,1*)
2. Grzegorz Zengota – 8 (1,3,1,1,2)
3.
Grigorij Laguta – 12 (2,3,3,3,1)
4.
Mirosław Jabłoński – 2+1 (1*,1,0,0)
5.
Daniel Nermark – 13 (2,3,3,2,3)
6.
Artur Czaja – 0 (d,d,d)
7.
Rafał Malczewski – 1 (1,0,R,d)

bydgoszcz12.pngPolonia Bydgoszcz – 45
9.
Emil Sajfutdinov – 9+2 (2*,1,1*,3,2)
10.
Artiom Laguta – 7 (3,2,2,R)
11.
Krzysztof Buczkowski – 9 (3,d,1,2,3)
12.
Viktor Kułakov – 1 (0,1,-,-,-)
13.
Tomasz Gapiński – 7 (1,2,2,2,0)
14.
Mikołaj Curyło – 7 (3,0,2,1,1)
15. Szymon Woźniak – 5+1 (2*,3,0,T,0)

Tabulka po 17. kole: 

1. Tarnów 34

2. Gorzów 32

3. Z. Góra 27

4. Leszno 26

———–

5. Toruň 25

6. Bydgoszcz 19

7. Rzeszów 16

8. Wroclaw 12

—————–

9. Czestochowa 11

10. Gdaňsk 8

 

Zanechte komentář: