V poháru MACEC celkově zvítězil Andrej Kobrin

ukrajina.pngmacec_1.gifpieszczek.jpg Třetím a zároveň posledním závodem byl včera v ukrajinském Červonogradě zakončen letošní Pohár MACEC. V samotném závodě zvítězil bez ztráty bodu polský junior Krystian Pieszczek, druhý byl jeho krajan Lukasz Kret a třetí po rozjezdu domácí Andrej Kobrin. Ondřej Smetana obsadil 9. místo a David Štěrovský místo 14. . V celkovém hodnocení po třech závodech měli stejně bodů (39) Andrej Kobrin a Lukasz Kret. O vítězi tak musel rozhodnout rozjezd, ve kterém byl lepší ukrajinský jezdec.

1. Krystian Pieszczek (Polsko) – 15 (3,3,3,3,3)

 2. Łukasz Kret (Polsko) – 13 (2,3,2,3,3)

 3. Andriej Kobrin (Ukrajina) – 11+3 (3,3,3,2,R)

 4. Kiril Cukanov (Ukrajina) – 11+2 (3,3,R,3,2)

 5. Vitalij Lysak (Ukrajina) – 10 (3,2,2,1,2)

 6. Aleksandr Borodaj (Ukrajina) – 9 (T,1,3,2,3)

 7. Milen Manev (Bulharsko) – 8 (2,0,3,1,2)

 8. Vołodymyr Tejgeł (Ukrajina) – 8 (2,2,1,3,R)

 9. Ondřej Smetana (ČR) – 8 (2,1,2,2,1)

 10. Michał Łopaczewski (Polsko) – 7 (d,2,R,2,3)

 11. Fanel Popa (Rumunsko) – 5 (1,2,1,1,0)

 12. Mateusz Wieczorek (Polsko) – 4 (d,0,2,0,2)

 13. Vołodymir Kolodij jr. (Ukrajina) – 4 (1,1,1,R,1)

 14. David Štěrovský (ČR) – 2 (R,0,1,0,1)

 15. Sorin Popa (Rumunsko) – 2 (1,1,-,0,0)

 16. Jevgienij Kravczuk (Ukrajina) (RES)- 2 (0,1,1)

 17. Stanisłav Mielniczuk (Ukrajina) – 0 (R,F,F,-,-,)

Jízdy:

 1. Kobrin, Kret, F. Popa, Borodaj (T)

 2. Pieszczek, Smetana, Mielniczuk (R), Wieczorek (d)

 3. Cukanov, Manev, Kołodij, Štěrovský,

 4. Łysak, Tejgeł , S. Popa, Łopaczewski (d)

 5. Kret, Łysak, Smetana, Manev

 6. Pieszczek, Łopaczewski, Borodaj, Štěrovský

 7. Cukanow, F. Popa, S. Popa, Mielniczuk (F)

 8. Kobrin, Tejgeł, Kolodij, Wieczorek

 9. Pieszczek, Kret, Tejgeł, Cukanov (R)

 10. Borodaj, Smetana, Kołodij, Krawczuk

 11. Manev, Wieczorek, F. Popa, Łopaczewski (R)

 12. Kobrin, Łysak, Štěrovský, Mielniczuk (F)

 13. Kret, Łopaczewski, Krawczuk, Kołodij (R)

 14. Cukanov, Borodaj, Łysak, Wieczorek

 15. Tejgeł, Smetana, F. Popa, Štěrovský

 16. Pieszczek, Kobrin, Manev, S. Popa

 17. Kret, Wieczorek, Štěrovský, S. Popa

 18. Borodaj, Manev, Krawczuk, Tejgeł (R)

 19. Pieszczek, Łysak, Kołodij, F. Popa

 20. Łopaczewski, Cukanov, Smetana, Kobrin (R)

Dodatková jízda o 3. místo:

 21. Kobrin, Cukanov

Jízda o vítězství v poháru MACEC:

 22. Kobrin, Kret

Napsat komentář