Plochodrážní sezóna končí na Markétě

Autor článku:

marketa.jpglogo.CSMS.jpgV pondělí 15.10.2012 se na pražské Markétě od 18 hodin pojede poslední z významných plochodrážních podniků u nás. Mezi favority Mistrovství České republiky jednotlivců, která se pojede pod hlavičkoi ČSMS patří dva jezdci, kterí v poslední době prokazují obdivuhodnou formu. A to Josef Franc – druhý vicemistr světa na dlouhé ploché dráze  a Václav Milík – vítěz letošního domácího šampionatu, který se jel v sobotu v Mšeně pod gescí AČR. Mezi favority lze zařadi i předloňského mistra ČR Matěje Kůse a Jana Jaroše, který vyhrál srpnové semifinále Mistrovství ČR.

Startovní listina:

Finále MČR jednotlivců 15.10.2012 od 18:00

1

MILÍK Václav PARDUBICE

2

KRČMÁŘ Eduard SLANÝ

3

ČEJKA Roman SLANÝ

4

ŠKURLA Martin AK MARKÉTA

5

HOLUB Zdeněk AK MARKÉTA

6

VEVERKA Ondřej AK MARKÉTA

7

JAROŠ Jan MŠENO

8

NAGY Patrik MŠENO

9

WEISS Ronni NĚMECKO

10

MÁLEK Martin SLANÝ

11

FRANC Josef AK MARKÉTA

12

TOMÍČEK Luboš AK MARKÉTA

13

KŮS Matěj AK MARKÉTA

14

DUDEK Michal SLANÝ

15

GREGORIC Maks SLOVINSKO

16

GAVENDA Martin BŘEZOLUPY

17

PRŮCHA Michal SLANÝ

18

SMETANA Ondřej AK MARKÉTA


7 comments

 1. Slyšel jsem, že nějaký debil zakázal Janu Holubovi startovat na MR na Markétě(mluvilo se o p. Trojánkovi).Co on dělal za výkonostní sport, že má takovýto jednání? To je jak za komunistů. Já sice dělám jinný sport, ale kdyby mě někdo nařidil nestartovat na nějakém významném podniku, tak by mne musel hodně dobře zaplatit. Jinak bych mu asi těžce nakopal prdel. To už nemá se sportem nic společného zákazy a pořád se někomu podřizovat.

  1. Obecně: Pokud alespoň trochu inteligentní člověk o věci nic neví, bývá zticha. Vyhne se tak skutečnosti, že vypadá jako hlupák. Pokud jím opravdu je, bývá mu to pak jedno.
   Na to, jaká je v tomto případě skutečnost, stačí pohled do výsledkové listiny: 12. Jan Holub – 4 b.

 2. Vážený pane,
  nevím kde se vzalo prohlášení že měl Jan Holub zakázaný start na dnešním závodě a již vůbec nechápu souvislost s mojí osobou. Jan Holub je jezdec Plzně. Vás vůbec neznám, ale jste asi pěkný hulvát. Naštěstí ve vašem případě vaše prohlášení vnímám takto: Být idiotem v očích blbce je největším potěšením toho nejvybranějšího labužníka!
  V dokonalé úctě
  Jan Trojánek

Zanechte komentář: