617 přečtení

Ohlédnutí: Slovinsko a Chorvatsko

slovinsko.pngchorvatsko.pngzagar.jpgpavli__.jpg Slovinští a chorvatští jezdci startovali ve společném šampionátu, který zahrnoval čtyři závody. Titul si zajistil Matej Žagar, který zvítězil ve třech turnajích. Pouze na své domovské dráze v Goričanu obsadil první místo Jurica Pavlič a v celkovém pořadí mu patřilo místo druhé. Třetí místo celkově získal Maks Gregorič. Juniorský šampionát, který byl společný dokonce pro čtyři země (navíc Maďarsko a Rakousko)  ovládl Matič Ivačič ze Slovinska. Seriálu složeného ze 6 dílů se zúčastnili i čeští junioři a vedli si dobře, Václav Milík a Michal Škurla se prodrali až na stupně vítězů.

Celkové pořadí seniorského mistrovství Slovinska a Chorvatska:

1. Matej Žagar (Slovinsko) – 157 (40,37,40,40)
2. Jurica Pavlič(Chorvatsko) – 149 (37,40,35,37)
3. Maks Gregorič (Slovinsko) – 128 (33,33,31,31)
4. Aleksander Čonda (Slovinsko) – 124 (29,35,27,33)
5. Matic Voldrih (Slovinsko) – 123 (31,26,37,29)
6. Dino Kovačič (Chorvatsko) – 121 (30,31,33,27)
7. Samo Kukovica (Slovinsko) – 120 (28,29,28,35)
8. Matic Ivačič (Slovinsko) – 117 (35,30,26,26)
9. Denis Štojs (Slovinsko) – 113 (26,28,29,30)
10. Ladislav Vida (Slovinsko) – 96 (25,22,25,24)
11. Renato Cvetko (Chorvatsko) – 93 (24,23,23,23)
12. Kristian Revinšek (Slovinsko) – 90 (23,24,24,19)
13. Jernej Pečnik (Slovinsko) – 88 (22,19,19,28)
14. Žiga Radkovič (Slovinsko) – 88 (21,20,22,25)
15. Dalibor Bot (Slovinsko) – 87 (19,25,21,22)
16. Nejc Malešič (Slovinsko) – 84 (27,27,30,-)
17. Karlo Majnič (Chorvatsko) – 61 (-,21,20,20)
18. Nik Zupančič (Slovinsko) – 59 (20,-,18,21)

—————————————————————

1. závod, 14.4.Ljubljana

1. Matej Žagar – 15+3 (3,3,3,3,3)

2. Jurica Pavlič – 13+2 (2,2,3,3,3)

3. Matič Ivačič – 13+1 (3,3,2,2,3)

4. Maks Gregorič – 11+0 (3,2,1,3,2)

5. Matič Voldrih  – 11 (3,1,3,2,2)

6. Dino Kovačič  – 10 (2,3,2,1,2)

7. Aleksander Čonda – 8 (0,R,2,3,3)

8. Samo Kukovica – 7 (1,3,3,0,0)

9. Nejc Malešič  – 7 (2,2,1,1,1)

10. Denis Štojs – 5 (1,0,2,2,0)

11. Ladislav Vida – 5 (2,2,0,1,R)

 12. Renato Cvetko – 5 (1,1,1,R,2)

13. Kristian Revinšek  – 4 (F,1,0,2,1)

 14. Jernej Pečnik – 3 (0,1,1,0,1)

15. Žiga Radkovič – 3 (1,0,R,1,1)

16. Nik Zupančič – 0 (0,0,0,F,F)

——————————————————-

2. závod – 28.4 Goričan

1. Jurica Pavlič – 14+3 (3,3,3,3,2)

2. Matej Žagar – 15+2 (3,3,3,3,3)

3. Aleksander Čonda – 10+1 (2,2,2,2,2)

4. Maks Gregorič – 10+0 (2,3,2,1,2)

5. Dino Kovačič – 9 (3,1,2,0,3)

6. Matič Ivačič – 9 (T,2,1,3,3)

7. Samo Kukovica – 9 (3,3,2,1,R)

8. Denis Štojs – 9 (1,1,3,3,1)

9. Nejc Malešič – 9 (2,2,Fd,2,3)

10. Matič Voldrih – 9 (1,2,3,2,1)

11. Dalibor Bot  – 3 (0,0,0,2,1)

12. Kristian Revinšek – 3 (0,0,1,Fd,2)

13. Renato Cvetko – 3 (2,1,Fd,-,-)

14. Ladislav Vida – 3 (1,1,F,1,Fd)

15. Karlo Majnič – 2 (F,1,0,1)

16. Žiga Radkovič – 2 (1,0,1,R,Fd)

17. Jernej Pečnik – 0 (0,Fd,T,Fd,0)

————————————————————-

3. závod, 26.5. Lendava

1. Matej Žagar – 15+3 (3,3,3,3,3)

2. Matič Voldrih – 12+2 (2,3,2,2,3)

3. Jurica Pavlič- 14+1 (3,2,3,3,3)

4. Dino Kovačič – 10+0 (2,3,2,1,2)

5. Maks Gregorič- 10 (1,2,3,2,2)

6. Nejc Malešič – 9 (0,3,3,2,1)

7. Denis Štojs – 9 (1,1,1,3,3)

8. Samo Kukovica – 8 (3,1,2,1,1)

9. Aleksander Čonda – 8 (1,2,2,1,2)

10. Matič Ivačič 7 (R,1,1,3,2)

11. Ladislav Vida – 6 (2,0,1,2,1)

12. Kristian Revinšek – 5 (3,2,0,0,0)

13. Renato Cvetko – 3 (2,0,1,0,0)

14. Žiga Radkovič – 2 (0,1,0,0,1)

15. Dalibor Bot – 1 (0,0,0,1,0)

16. Karlo Majnič- 1 (1,0,0,0,0)

 —————————————–

4. závod, 6.7. Krško

1. Matej Žagar – 14+3 (2,3,3,3,3)

2. Jurica Pavlič – 14+2 (3,3,3,3,2)

3. Samo Kukovica – 12+1 (3,2,3,3,1)

4. Aleksander Čonda – 13+0 (3,2,2,3,3)

5. Maks Gregorič- 10 (1,3,2,1,3)

6. Denis Štojs – 10 (2,1,2,2,3)

7. Matič Voldrih – 9 (3,3,R,1,2)

8. Jernej Pečnik – 8 (2,1,1,2,2)

9. Dino Kovačič – 7 (2,2,0,2,1)

10. Matič Ivačič – 7 (1,2,1,1,2)

11. Žiga Radkovič – 6 (0,1,3,2,0)

12. Ladislav Vida – 4 (1,0,2,0,1)

13. Renato Cvetko – 2 (0,1,1,0,0)

14. Dalibor Bot – 2 (1,0,0,0,1)

15. Nik Zupančič – 2 (0,0,1,1,R)

 16. Karlo Majnič, reserve – 0 (0,0,0,0)

17. Kristian Revinšek – 0 (R,N,N,N,N)

————————————————–

V juniorském šampionátu tedy zvítězil slovinský jezdec Matic Ivačič (´93) před Rolandem Benkö (´95)  z Maďarska a dalším slovinským závodníkem Žigou Radkovičem (´91). Na čtvrtém místě celkově skončil chorvatský talent Dino Kovačič (´94), který se ale dvou závodů nezúčastnil. Zajímavostí je, že se v seriálu objevilo 10 českých jezdců, což bylo nejvíc ze všech zemí. ( Slovinsko 8, Rakousko 4, Chorvatsko 3, Maďarsko 2). Naši jezdci, ale startovali vesměs pouze v jednom závodě a proto nefigurují v celkovém hodnocení na předních místech.

 

Celkové pořadí juniorského mistrovství U21:

1. Matic Ivačič, SLO (85)- 14,18,18,16,10,9

2. Roland Benkö, HUN (70)- 15,13,14,14,14,0

3. Žiga Radkovič, SLO (57)- 11,10,11,1,11,13

4.Dino Kovačič, CRO (52)- 10,16,-,10,16,-

5. Kristian Revinšek, SLO (51)- 13,5,9,12,7,5

6.Jernej Pečnik, SLO (47)- 5,5,8,6,9,14

7. Ladislav Vida, SLO (42)- 7,5,7,6,8,9

8. Nejc Malešič, SLO (38)- 8,13,15,2,-,-

9.Daniel  Gappmaier, AUT (36)- 8,8,4,-,9,7

10.Patrik Nagy, HUN (32)- 5,-,-,7,12,8

11.Dalibor Bot, SLO (27)

12.Karlo Majnič, CRO (22)

13.Ondřej  Smetana (21)

14. Michal Škurla (15)

15.Václav  Milík (12)

16. Nik Zupančič,SLO (12)

17.Ondřej Veverka (11)

18. Rene Vidner (7)

18. Zdeněk  Holub (7)

18. Michal Klein (7)

21.Lukas  Simon, AUT (6)

22. Alexander Schaaf, AUT (6)

23. Zdeněk Růžička (5)

23.Marco Hirt, AUT (5)

25. Dominik Hinner (4)

26.Stanislav Pouznar (1)

27.Jasmin Iljaš, CRO (0)

———————————————————-

 

Juniorské U21 Mistrovství,1. závod- 25.3. (Goričan)

1. Matič Ivačič – 11+3 (3,d,2,3,3)

2. Roland Benkö – 13+2 (2,3,3,3,2)

3. Václav Milík – 11+1 (2,3,3,F,3)

4. Kristian Revinšek – 13+0 (3,3,2,2,3)

5. Žiga Radkovič – 11 (3,2,1,2,3)

6. Dino Kovačič – 10 (3,2,3,d,2)

7. Nejc Malešič – 8 (2,d,3,3,Fd)

8. Daniel Gappmaier – 8 (1,3,0,3,1)

9. Ladislav Vida – 7 (1,1,1,2,2)

10. Lukas Simon – 6 (2,R,1,1,2)

11. Patryk Nagy – 5 (0,2,0,2,1)

12. Karlo Majnič – 5 (d,2,2,1,0)

13. Jernej Pečnik – 5 (1,1,2,Fd,1)

14. Nik Župančič – 2 (R,1,0,1,0)

(15. Jasmin Ilijaš – 0 (0) )

————————————————–

Juniorské U21 Mistrovství, 2. závod- 12.5. (Natschbach)

1. Matič Ivačič SLO (3,3,3,3,3) 15+3

2. Dino Kovačić HR (3,3,3,3,2) 14+2
3. Nejc Malešič SLO (3,2,2,3,2) 12+1
4. Roland Benkő H (2,3,3,2,3) 13+R

5. Žiga Radkovič SLO (1,3,0,3,3) 10
6. Daniel Gappmaier A (2,2,1,R,3) 8
7. Rene Vidner CZ (2,2,1,2,R) 7
8. Dalibor Bot SLO (2,R,2,1,2) 7
9. Kristian Revinšek SLO (3,d,2,R,R) 5
10. Jernej Pečnik SLO (R,1,3,d,1) 5
11. Ladislav Vida SLO (1,T,2,2,R) 5
12. Marco Hirt A (1,2,1,1,R) 5
13. Nik Zupančič SLO (0,1,R,2,1) 4
14. Karlo Majnić HR (1,0,1,1,1) 4

—————————————————-

Juniorské U21 Mistrovství, 3. závod, 13.5. (Krško)

1. Matič Ivačič – 15+3 (3,3,3,3,3)

2. Nejc Malešič – 13+2 (3,3,2,3,2)

3. Roland Benkö – 13+1 (2,2,3,3,3)

4. Žiga Radkovič – 11+0 (3,1,2,2,3)

5. Ondřej Smetana – 10 (2,3,3,T,2)

6. Kristian Revinšek – 9 (3,2,1,d,3)

7. Dalibor Bot – 8 (0,3,3,2,0)

8. Jernej Pečnik – 8 (1,d,2,3,2)

9. Ladislav Vida – 7 (2,1,1,2,1)

10. Karlo Majnič – 5 (1,0,2,1,1)

11. Daniel Gappmaier – 4 (2,2,-,R,-)

12. Nik Zupančič – 4 (d,2,T,2,0)

13. Alexander Schaaf – 2 (R,-,1,0,1)

14. Marco Hirt – 0 (R)

————————————————

Juniorské U21 mistrovství, 4. závod, 23.6. (Ljubljana)

1. Matič Ivačič – 13+3 (3,3,3,3,1)

2. Michal Škurla – 13+2 (3,3,2,2,3)

3. Roland Benkö – 13+1 (3,3,2,3,2)

4. Kristian Revinšek – 12+0 (3,2,2,3,2)

5. Ondřej Veverka – 11 (2,2,3,1,3)

6. Ondřej Smetana – 11 (1,2,3,2,3)

7. Dino Kovačič – 10 (2,3,2,3,R)

8. Patrik Nagy – 7 (0,0,3,1,3)

9. Zdeněk Holub – 7 (2,1,M,2,2)

10. Jernej Pečnik – 6 (2,1,1,1,1)

 11. Ladislav Vida – 6 (1,1,1,2,1)

12. Dalibor Bot – 3 (0,0,1,0,2)

13. Nik Zupančič – 2 (1,1,0,T,0)

14. Nejc Malešič – 2 (0,2)

15. Karlo Majnič- 1 (1,0,0,0,0)

16. Žiga Radkovič – 1 (R,d,R,1,F)

————————————————-

Juniorské U21 Mistrovství, 5. závod, 11.8. (Gyula)

1. Dino Kovačič – 13+3 (3,3,3,2,2)

2. Roland Benkö – 12+2 (3,3,R,3,3)

3. Patrik Nagy – 12+Fd (3,3,Fd,3,3)

4. Žiga Radkovič- 11+Fd (Fd,2,3,3,3)

5. Matič Ivačič – 10 (2,Fd,3,2,3)

6. Daniel Gappmaier – 9 (0,3,3,2,1)

7. Jernej Pečnik – 9 (1,2,2,3,1)

8. Ladislav Vida – 8 (2,2,1,1,2)

9. Kristian Revinšek – 7 (3,1,R,1,2)

10. Michal Klein – 7 (0,2,2,1,2)

11. Zdeněk Růžička – 5 (2,1,1,0,1)

12. Dominik Hinner – 4 (2,0,2,0,0)

13. Dalibor Bot – 3 (R,1,R,2,0)

14. Karlo Majnič- 3 (1,0,1,F,1)

15. Stanislav Pouznar – 1 (1)

————————————————

Juniorské U21-mistrovství, 6. závod , 22.9. (Lendava)

1. Jernej Pečnik – 11+3 (2,3,3,3)

2. Žiga Radkovič- 11+2 (3,2,3,3)

3. Matič Ivačič – 8+1 (3,3,2,R)

4. Ladislav Vida – 9+F (3,1,3,2)

5. Patrik Nagy – 8 (3,2,2,1)

6. Daniel Gappmaier – 7 (1,1,2,3)

7. Dalibor Bot – 6 (2,0,2,2)

8. Kristian Revinšek – 5 (1,1,1,2)

9. Alexander Schaaf – 4 (1,0,F,3)

10. Karlo Majnič- 4 (2,1,0,1)

11. Roland Benkö – 0 (R,R,R,R)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář