Semifinále Zlotego Kasku

polsko janowskiPawlicki PrzemyslawWalasek Grzegorz  Včera se v Polsku rozhodlo o finalistech Zlotego Kasku (Zlaté přilby). Uskutečnily se tři semifinále a z každého z nich postoupilo pět nejlepších. V Rawiczi zvítězil obhájce titulu Maciej Janowski před Damianem Balińskim a Miroslawem Jablońskim. Na dráze v Krakówě dominovali bratři Pawličtí. Vyhrál Przemyslaw před Piotrem, třetí byl Krzysztof Buczkowski. Po své první rozjížďce odstoupil Janusz Kolodziej, který si stěžoval na bolesti po svém pádu z minulého týdne. Překvapivě nepostoupil Sebastian Ulamek. Ve třetím semifinále v Ostrówě zvítězil Grzegorz Walasek před Patrykem Dudkem. O dalších místech měl rozhodnout rozjezd čtyř závodníků. V průběhu rozjezdu,ale upadl Adrian Miedziński a za ním jedoucí Artur Mroczka se mu nemohl vyhnout. Rozhodčí vyloučil Miedzińského a opakování rozjezdu proto nebylo nutné.

Finále Zlotego Kasku se pojede 18. května v Tarnowě.

 

30.3. Semi Zloty Kask, Rawicz:

1. Maciej Janowski – 13 (2,3,2,3,3)
2. Damian Baliński – 13 (3,2,3,2,3)
3. Mirosław Jabłoński – 12 (2,2,3,3,2)
4. Piotr Świderski – 11 (3,1,2,2,3)
5. Kacper Gomólski – 10+3 (3,0,1,3,3)
—————————————
6. Robert Miśkowiak – 10+2 (2,3,2,1,2)
7. Michał Szczepaniak – 10+1 (3,3,R,3,1)
8. Krzysztof Jabłoński – 8 (1,1,3,2,1)
9. Tobiasz Musielak – 7 (2,2,0,1,2)
10. Zbigniew Suchecki – 6 (1,1,2,1,1)
11. Robert Kościecha – 5 (0,3,1,1,0)
12. Norbert Kościuch – 4 (1,0,1,2,0)
13. Paweł Przedpełski – 3 (0,0,3,0,R)
14. Wojciech Lisiecki – 3 (0,1,0,0,2)
15. Mariusz Puszakowski – 3 (1,2,0,0,M)
16. Stanisław Burza – 2 (0,M,1,0,1)
17. Kamil Adamczewski – 0 (M,0)

Jízdy:
1. (62,17) Gomólski, M. Jabłoński, Puszakowski, Lisiecki
2. (61,27) Szczepaniak, Janowski, Kościuch, Przedpełski
3. (62,59) Świderski, Miśkowiak, Suchecki, Kościecha
4. (63,10) Baliński, Musielak, K. Jabłoński, Burza
5. (62,64) Miśkowiak, Musielak, Lisiecki, Kościuch
6. (63,35) Kościecha, Puszakowski, K. Jabłoński, Przedpełski
7. (62,35) Janowski, Baliński, Świderski, Gomólski
8. (62,67) Szczepaniak, M. Jabłoński, Suchecki, Adamczewski (M), Burza (M)
9. (63,41) Przedpełski, Świderski, Burza, Lisiecki
10. (63,29) Baliński, Suchecki, Kościuch, Puszakowski
11. (63,18) K. Jabłoński, Miśkowiak, Gomólski, Szczepaniak (R4)
12. (62,49) M. Jabłoński, Janowski, Kościecha, Musielak
13. (63,49) Janowski, K. Jabłoński, Suchecki, Lisiecki
14. (63,15) Szczepaniak, Świderski, Musielak, Puszakowski
15. (63,03) Gomólski, Kościuch, Kościecha, Burza
16. (63,16) M. Jabłoński, Baliński, Miśkowiak, Przedpełski
17. (63,00) Baliński, Lisiecki, Szczepaniak, Kościecha
18. (63,79) Janowski, Miśkowiak, Burza, Adamczewski, Puszakowski (M)
19. (63,55) Gomólski, Musielak, Suchecki, Przedpełski (R4)
20. (??,??) Świderski, M. Jabłoński, K. Jabłoński, Kościuch

Rozjezd o 5. místo:
21. (64,33) Gomólski, Miśkowiak, Szczepaniak

————————————————————————–

30.3. Semi Zloty Kask, Kraków:

1. Przemysław Pawlicki – 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Pawlicki – 14 (2,3,3,3,3)
3. Krzysztof Buczkowski – 12 (3,2,2,2,3)
4. Grzegorz Zengota – 11 (0,2,3,3,3)
5. Paweł Miesiąc – 9+3 (1,2,2,2,2)
———-
6. Rafał Trojanowski – 9+2 (1,3,1,2,2) – náhradník pro finále
7. Karol Baran – 9+1 (2,1,3,1,2)
8. Sebastian Ułamek – 8 (3,0,0,3,2)
9. Daniel Pytel – 8 (1,3,1,2,1)
10. Maciej Kuciapa – 7 (3,1,1,1,1)
11. Daniel Jeleniewski – 4 (1,R,2,1,F)
12. Dawid Lampart – 3 (d,1,2,R,R)
13. Artur Czaja – 3 (0,2,1,0,0)
14. Marcin Rempała – 2 (2,0,M,R,d)
15. Janusz Kołodziej – 2 (2,-,-,-,-)
16. Jakub Jamróg – 2 (0,0,0,1,1)
17. Rafał Szombierski – 0 (M,-,-,-,-)

Jízdy:

1
. (67,5) Kuciapa, Baran, Trojanowski, Lampart (d)
2. (66,8) Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Pytel, Zengota
3. (66,6) Ułamek, Rempała, Jeleniewski, Czaja, Szombierski (M)
4. (67,1) Buczkowski, Kołodziej, Miesiąc, Jamróg
5. (66,2) Prz. Pawlicki, Buczkowski, Baran, Ułamek
6. (67,2) Pytel, Miesiąc, Lampart, Rempała
7. (67,2) Trojanowski, Zengota, Jeleniewski (R1), Rempała (M)
8. (66,8) Pi. Pawlicki, Czaja, Kuciapa, Jamróg
9. (67,2) Baran, Jeleniewski, Pytel, Jamróg
10. (67,0) Prz. Pawlicki, Lampart, Czaja, Rempała (R4)
11. (66,5) Pi. Pawlicki, Miesiąc, Trojanowski, Ułamek
12. (66,8) Zengota, Buczkowski, Kuciapa, Szombierski (M)
13. (67,7) Zengota, Miesiąc, Baran, Czaja
14. (67,9) Pi. Pawlicki, Buczkowski, Jeleniewski, Lampart (R3)
15. (67,2) Prz. Pawlicki, Trojanowski, Jamróg, Szombierski (M)
16. (68,0) Ułamek, Pytel, Kuciapa
17. (67,9) Pi. Pawlicki, Baran
18. (67,2) Zengota, Ułamek, Jamróg, Lampart (R4)
19. (67,9) Buczkowski, Trojanowski, Pytel, Czaja
20. (68,2) Prz. Pawlicki, Miesiąc, Kuciapa, Jeleniewski (F4)

Rozjezd o 5. místo:
21. (68,2) Miesiąc, Trojanowski, Baran

————————————————————————

30.3. Semi Zloty Kask, Ostrów:

1. Grzegorz Walasek (Włókniarz Częstochowa) – 13 (3,1,3,3,3)
2. Patryk Dudek (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,2,3,3,2)
3. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra)- 11 (2,3,F,3,3)
4. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – 11 (2,1,3,3,2)
5. Artur Mroczka (Wybrzeże Gdańsk)- 11 (1,2,3,2,3)
———-
6. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) – 11+w (1,3,2,2,3)
7. Kamil Brzozowski (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) – 9 (3,3,1,2,0)
8. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) – 9 (3,2,2,1,1)
9. Mateusz Szczepaniak (Polonia Bydgoszcz) – 8 (2,3,2,0,1)
10. Krystian Pieszczek (Wybrzeże Gdańsk) – 8 (0,2,2,2,2)
11. Dawid Stachyra (ROW Rybnik) – 5 (2,1,1,1,F)
12. Emil Pulczyński (Victoria Piła) – 4 (0,0,1,1,2)
13. Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów) – 4 (1,1,1,0,1)
14. Oskar Fajfer (Carbon Start Gniezno) – 2 (0,0,0,1,1)
15. Paweł Staszek (Wanda Kraków) – 1 (1,0,0,R,M)
16. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) – 0 (R,F,-,-,-)

Jízdy:
1. Brzozowski (68,18), Stachyra, Sówka, Pulczyński
2. Walasek (67,33), Jędrzejak, Mroczka, Pieszczek
3. Dudek (66,65), Protasiewicz, Miedziński, Fajfer
4. Dolny (67,75), Szczepaniak, Staszek, Woźniak (R2)
5. Brzozowski (66,68), Dudek, Jędrzejak, Staszek
6. Miedziński (66,87), Mroczka, Stachyra, Woźniak (F4)
7. Protasiewicz (67,93), Dolny, Walasek, Pulczyński
8. Szczepaniak (67,55), Pieszczek, Sówka, Fajfer
9. Mroczka (69,18) Szczepaniak, Brzozowski, Protasiewicz (F2)
10. Jędrzejak (69,04), Dolny, Stachyra, Fajfer
11. Dudek (68,23), Pieszczek, Pulczyński, Woźniak (ns)
12. Walasek (66,93), Miedziński, Sówka, Staszek
13. Walasek (68,73), Brzozowski, Fajfer, Woźniak (ns)
14. Protasiewicz (68,28), Pieszczek, Stachyra, Staszek (R4)
15. Jędrzejak (68,63), Miedziński, Pulczyński, Szczepaniak
16. Dudek (68,50), Mroczka, Dolny, Sówka
17. Miedziński (68,22), Pieszczek, Dolny, Brzozowski
18. Walasek (68,80), Dudek, Szczepaniak, Stachyra (F)
19. Mroczka (69,29), Pulczyński, Fajfer, Staszek (M)
20. Protasiewicz (68,02), Jędrzejak, Sówka

Rozjezd o postup do finále:

Miedziński vyloučen, ostatní tři postupují

Tento článek má: 504 přečtení

Napsat komentář