PL: 2. liga (7. a 8.kolo)- Eduard Krčmář pokračuje ve výborných výkonech

Polská druhá liga po přestávce pokračovala v neděli osmým kolem. V Rawiczi se s vestou místního Kolejarze představil i Eduard Krčmář. V utkání proti jmenovci z Opole, Kolejarz Rawicz jednoznačně zvítězil 58:32. Eda měl výrazný podíl na vítězství, když vyjel čtrnáct bodů z pěti jízd a ztratil jediný bod s Mariuszem Staszewskim, nejlepším členem hostujícího týmu. V páté rozjížďce navíc Eduard vyjel nejrychlejší čas celého závodu. Z domácího celku utkání vyšlo také Wojciechu Lisieckému a Marcelu Kajzerovi. Kolejarz Opole nastoupil v neúplné sestavě, kterou navíc dále oslabil Andrej Kobrin, který po pádu utrpěl otřes mozku. Nadcházející neděli se Rawicz utká v Pile o svoji šanci na postup do play – off.

V Krakówě proběhl souboj vedoucích týmů ligy. Domácí Wanda nakonec těsně 44:46 podlehla Ostrovii Ostrów. Ostrów si tak vítězstvím upevnil první příčku, nejvíce mu k němu pomohli Timo Lahti a Peter Karlsson. Z domácího týmu získal nejvíc bodů jeho bratr Magnus Karlsson. V deštivém zápase zachránila až závěrečné jízdě Victoria Pila domácí remízu s Krosnem 45:45, jmenovitě jí zajistila dvojice nestárnoucí Piotr Świst s ruským mladíkem Vitalijem Bělousovem.

 

3.srpna – 8. kolo:

Kolejarz OpoleKolejarz Opole – 32
1. Mariusz Staszewski – 13 (1,2,3,3,3,1)
2. Steven Mauer – 0 (0,0,-,0,-)
3. Kai Huckenbeck – 7 (1,3,0,2,1,0)
4. Andrej Kobrin – 0 (F/-,-,-,-)
5. Stanisław Burza – 8+1 (2,0,2,2,2*,0)
6. Damian Dróżdż – 4 (1,M,0,1,2)
7.

Kolejarz RAWAG RawiczKolejarz Rawag Intermarche Rawicz – 58
9. Marcel Kajzer – 11 (3,1,3,1,3)
10. Wojciech Lisiecki – 11+2 (2*,3,1,3,2*)
11. Eduard Krčmář14 (3,3,3,2,3)
12. Łukasz Przedpełski – 4+1 (2*,1,1,0)
13. Michał Łopaczewski – 8+3 (3,1*,1*,2*,1)
14. Sebastian Niedźwiedź – 5 (3,2,0)
15. Łukasz Kaczmarek – 5+1 (2*,1,2)

Jízdy:

1. Kajzer (63,09), Lisiecki, Staszewski, Mauer 5:1
2. Niedźwiedź (63,39), Kaczmarek, Dróżdż 5:1 (10:2)
3. Krčmář (63,19), Przedpełski, Huckenbeck, Kobrin (F/-) 5:1 (15:3)
4. Łopaczewski (63,10), Burza, Kaczmarek 4:2 (19:5)
5. Krčmář (62,58), Staszewski, Przedpełski, Mauer 4:2 (23:7)
6. Huckenbeck (63,20), Niedźwiedź, Łopaczewski, Burza 3:3 (26:10)
7. Lisiecki (63,40), Burza, Kajzer, Dróżdż (M) 4:2 (30:12)
8. Staszewski (63,65), Kaczmarek, Łopaczewski, Huckenbeck 3:3 (33:15)
9. Kajzer (63,89), Huckenbeck, Lisiecki, Dróżdż 4:2 (37:17)
10. Krčmář (63,47), Burza, Przedpełski 4:2 (41:19)
11. Lisiecki (63,51), Łopaczewski, Huckenbeck, Mauer 5:1 (46:20)
12. Staszewski (63,16), Krčmář, Dróżdż, Niedźwiedź 2:4 (48:24)
13. Staszewski (64,19), Burza, Kajzer, Przedpełski 1:5 (49:29)
14. Kajzer (63,21), Dróżdż, Łopaczewski, Huckenbeck 4:2 (53:31)
15. Krčmář (63,91), Lisiecki, Staszewski, Burza 5:1 (58:32)

—————————————————————————————–

Ostrovia OstrówMDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów 46:
1. Nicklas Porsing – 8+1 (2,2,2*,0,2)
2. Kamil Brzozowski – 7+3 (1*,1*,3,1,1*)
3. Ronnie Jamroży – 2 (R,1,1,-)
4. Timo Lahti – 12+1 (1,3,3,2*,3)
5. Peter Karlsson – 10+1 (3,2,2*,3,R)
6. Maksym Drabik – 1 (R,T,1)
7. Mateusz Borowicz – 6 (3,0,3,0)

Wanda KrakówSpeedway Wanda Instal Kraków 44:
9. Magnus Karlsson – 9 (3,1,2,1,2)
10. Kenneth Hansen – 8+1 (0,3,R,2*,3)
11. Daniel Pytel – 5+2 (2*,0,1,2*,0)
12. Rafał Trojanowski – 6 (3,3,Fd,-)
13. Karol Baran – 8 (2,2,F,3,1)
14. Daniel Kaczmarek – 4 (1,0,3,0)
15. Paweł Parys – 4+1 (2,1*,1)

Jízdy:
1. M. Karlsson, Porsing, Brzozowski, Hansen 3:3
2. Borowicz, Parys, Kaczmarek, Drabik (R1) 3:3 (6:6)
3. Trojanowski, Pytel, Lahti, Jamroży (R/start) 5:1 (11:7)
4. P. Karlsson, Baran, Parys, Borowicz 3:3 (14:10)
5. Trojanowski, Porsing, Brzozowski, Pytel 3:3 (17:13)
6. Lahti, Baran, Jamroży, Kaczmarek 2:4 (19:17)
7. Hansen, P. Karlsson, M. Karlsson, Drabik (T) 4:2 (23:19)
8. Brzozowski, Porsing, Parys, Baran (F2) 1:5 (24:24)
9. Lahti, M. Karlsson, Jamroży, Hansen (R1) 2:4 (26:28)
10. Borowicz, P. Karlsson, Pytel, Trojanowski (Fd) 1:5 (27:33)
11. Baran, Hansen, Brzozowski, Borowicz 5:1 (32:34)
12. Kaczmarek, Pytel, Drabik, Porsing 5:1 (37:35)
13. P. Karlsson, Lahti, M. Karlsson, Kaczmarek 1:5 (38:40)
14. Hansen, Porsing, Brzozowski, Pytel 3:3 (41:43)
15. Lahti, M. Karlsson, Baran, P. Karlsson (R4) 3:3 (44:46)

———————————————————————————-

KSM KrosnoKSM Krosno  – 45:
1. Tomasz Rempała – 10 (2,3,2,2,1)
2. Jacek Rempała – 2+2 (1*,0,1*,0)
3. Tobias Busch – 7+1 (T,2*,3,2,0)
4. Marcin Rempała – 8+1 (0,3,0,2*,3)
5. Mariusz Fierlej – 11 (2,3,3,3,R)
6. Przemysław Portas – 1 (Fd,0,1)
7.
Krystian Rempała – 6 (3,3,R,R)

Victoria PilaVictoria Piła – 45:
9. Kamil Pulczyński – 4+1 (0,1*,2,1)
10. Steen Jensen – 9+1 (3,2,1*,1,2)
11. Vitalij Bělousov – 11+1 (2,2,2,3,2*)
12. Emil Pulczyński – 4+3 (1*,1*,1,0,1*)
13. Piotr Świst – 13 (3,1,3,3,3)
14. Kacper Grzegorczyk – 1 (1,0,R)
15. Arkadiusz Pawlak – 3 (2,1,0)

Jízdy:
1. Jensen, T. Rempała, J. Rempała, K. Pulczyński 3:3
2. K. Rempała, Pawlak, Grzegorczyk, Portas (Fd) 3:3 (6:6)
3. K. Rempała, (Busch – T), Bělousov, E. Pulczyński, M. Rempała 3:3 (9:9)
4. Świst, Fierlej, Pawlak, K. Rempała (R4) 4:2 (13:11)
5. T. Rempała, Bělousov, E. Pulczyński, J. Rempała 3:3 (16:14)
6. M. Rempała, Busch, Świst, Grzegorczyk 1:5 (17:19)
7. Fierlej, Jensen, K. Pulczyński, Portas 3:3 (20:22)
8. Świst, T. Rempała, J. Rempała, Pawlak 3:3 (23:25)
9. Busch, K. Pulczyński, Jensen, M. Rempała 3:3 (26:28)
10. Fierlej, Bělousov, E. Pulczyński, K. Rempała (R4) 3:3 (29:31)
11. Świst, Busch, Jensen, J. Rempała 4:2 (33:33)
12. Bělousov, T. Rempała, Portas, Grzegorczyk (R4) 3:3 (36:36)
13. Fierlej, M. Rempała, K. Pulczyński, E. Pulczyński 1:5 (37:41)
14. M. Rempała, Jensen, E. Pulczyński, Busch 3:3 (40:44)
15. Świst, Bělousov, T. Rempała, Fierlej (R/st) 5:1 (45:45)

———————————————————————————

Tabulka po 8. kole:

1. Ostrów – 17

2. Krosno – 13

3. Kraków – 12

4. Pila – 8

5. Rawicz – 5

6. Opole – 2

———————————————————————————-

29. června -7.kolo :

Kolejarz RAWAG RawiczKolejarz Rawag Intermarche Rawicz – 39
1. Wojciech Lisiecki – 10+2 (2,1*,3,2,2*)
2. Marcel Kajzer – 5+2 (1*,2,1,R,1*)
3.
4. Łukasz Przedpełski – 8 (1,1,1,3,2)
5. Michał Łopaczewski – 9+1 (2,1,1,2*,3)
6. Marcin Riedel – 1+1 (1*,0,0,0,0)
7. Sebastian Niedźwiedź – 6+1 (2,1*,R,F,3)

KSM KrosnoKSM Krosno – 51
9. Tomasz Rempała – 6+1 (0,3,2*,1)
10. Tobias Busch – 10+1 (3,2*,3,2,-)
11. Jacek Rempała – 4+2 (2*,0,2*,-,0)
12. Marcin Rempała – 9 (3,3,-,0,3)
13. Mariusz Fierlej – 8+1 (3,2*,2,1,-)
14. Krystian Rempała – 12 (3,3,3,3,Fd)
15. Mateusz Wieczorek – 2 (0,0,0,1,1)

Jízdy:
1. (72,3) Busch, Lisiecki, Kajzer, T. Rempała 3:3
2. (72,8) K. Rempała, Niedźwiedź, Riedel, Wieczorek 3:3 (6:6)
3. (73,7) M. Rempała, J. Rempała, Przedpełski, Riedel 5:1 (11:7)
4. (72,2) Fierlej, Łopaczewski, Niedźwiedź, Wieczorek 4:2 (14:10)
5. (73,5) M. Rempała, Kajzer, Lisiecki, J. Rempała 3:3 (17:13)
6. (72,0) K. Rempała, Fierlej, Przedpełski, Niedźwiedź (R) 5:1 (22:14)
7. (73,4) T. Rempała, Busch, Łopaczewski, Riedel 5:1 (27:15)
8. (73,3) Lisiecki, Fierlej, Kajzer, Wieczorek 2:4 (29:19)
9. (72,7) Busch, T. Rempała, Przedpełski, Riedel 5:1 (34:20)
10. (72,8) K. Rempała, J. Rempała, Łopaczewski, Niedźwiedź (F) 5:1 (39:21)
11. (75,1) Niedźwiedź, Busch, Fierlej, Kajzer (R/start) 3:3 (42:24)
12. (72,7) K. Rempała, Lisiecki, Wieczorek, Riedel 4:2 (46:26)
13. (73,9) Przedpełski, Łopaczewski, T. Rempała, M. Rempała 1:5 (47:31)
14. (74,1) M. Rempała, Przedpełski, Kajzer, J. Rempała 3:3 (50:34)
15. (74,0) Łopaczewski, Lisiecki, Wieczorek, K. Rempała (Fd) 1:5 (51:39)

————————————————————————————————

Victoria PilaVictoria Pila – 34:
1.
Kamil Pulczyński – 3 (1,0,-,2,0)
2. Steen Jensen – 8 (0,2,2,2,2)
3. Vitalij Bělousov – 2 (1,1,0,0)
4. Emil Pulczyński – 7+1 (0,3,1,-,2,1*)
5. Piotr Świst – 10 (3,3,2,Fd,0,2)
6. Tomasz Walasek – 0 (0,R,0)
7. Arkadiusz Pawlak – 4 (2,1,1)

Ostrovia OstrówMDM ŻKS Ostrovia Ostrów- 56:
9.
Timo Lahti – 6+1 (2*,2,1,1)
10. David Bellego – 10 (3,T,3,1,3)
11. Nicklas Porsing – 15 (3,3,3,3,3)
12. Kamil Brzozowski – 9+2 (2*,1,2*,3,1)
13. Peter Karlsson – 10 (2,2,3,3,-)
14. Filip Marach – 2 (1,T,1)
15. Marcin Wawrzyniak – 4 (3,0,1,M,0)

Jízdy:
1. (68,03) Bellego, Lahti, K. Pulczyński, Jensen 5:1
2. (68,83) Wawrzyniak, Pawlak, Marach, Walasek 4:2 (9:3)
3. (67,07) Porsing, Brzozowski, Bělousov, E. Pulczyński 5:1 (14:4)
4. (68,32) Świst, Karlsson, Pawlak, Wawrzyniak 2:4 (16:8)
5. (69,32) Porsing, Jensen, Brzozowski, K. Pulczyński 4:2 (20:10)
6. (68,08) E. Pulczyński, Karlsson, Bělousov, Marach (T) 2:4 (22:14)
7. (68,45) Świst, Lahti, Wawrzyniak (Bellego – T), Walasek (R4) 3:3 (25:17)
8. (67,62) Karlsson, Jensen, E. Pulczyński, Wawrzyniak (M/2min) 3:3 (28:20)
9. (68,65) Bellego, Świst, Lahti, Bělousov 4:2 (32:22)
10. (67,98) Porsing, Brzozowski, Pawlak, Świst (Fd) 5:1 (37:23)
11. (67,77) Karlsson, Jensen, Bellego, Bělousov 4:2 (41:25)
12. (67,66) Porsing, K. Pulczyński, Marach, Walasek 4:2 (45:27)
13. (68,87) Brzozowski, E. Pulczyński, Lahti, Świst 4:2 (49:29)
14. (68,15) Bellego, Jensen, Brzozowski, K. Pulczyński 4:2 (53:31)
15. (68,22) Porsing, Świst, E. Pulczyński, Wawrzyniak 3:3 (56:34)

——————————————————————————————

Kolejarz OpoleKolejarz Opole 33:
9. Kai Huckenbeck – 5 (2,2,R,0,1)
10. Michał Kordas – 0 (-,T,-,-)
11. Andrej Kobrin – 4+1 (1,0,1*,2,Fd)
12. Stanisław Burza – 9 (0,2,2,2,3,0)
13. Mariusz Staszewski – 11 (2,1,3,3,0,2)
14. Damian Dróżdż – 0 (0,0,0,Fd)
15.
Karol Jóźwik – 4 (3,1,R,0)

Wanda KrakówSpeedway Wanda Instal Kraków57:
1. Karol Baran – 9 (3,3,2,1,-)
2. Nikolaj Busk Jakobsen – 4+1 (1,1,1*,1)
3. Rafał Trojanowski – 10+3 (2*,2*,1,3,2*)
4. Daniel Pytel – 12+1 (3,3,2,1*,3)
5. Magnus Karlsson – 14 (3,3,3,2,3)
6. Daniel Kaczmarek – 6+1 (1*,1,3,1)
7. Paweł Parys – 2 (2,F,0)

Jízdy:
1. (64,8) Baran, Huckenbeck, Jakobsen, Drożdż 2:4
2. (64,7) Jóźwik, Parys, Kaczmarek, Drożdż 3:3 (5:7)
3. (63,9) Pytel, Trojanowski, Kobrin, Burza 1:5 (6:12)
4. (64,2) Karlsson, Staszewski, Jóźwik, Parys (F4) 3:3 (9:15)
5. (62,2) Baran, Burza, Jakobsen, Kobrin 2:4 (11:19)
6. (62,7) Pytel, Trojanowski, Staszewski, Drożdż 1:5 (12:24)
7. (64,3) Karlsson, Huckenbeck, Kaczmarek, Jóźwik (R4) 2:4 (14:28)
8. (63,3) Staszewski, Baran, Jakobsen, Jóźwik 3:3 (17:31)
9. (62,8) Staszewski, Pytel, Trojanowski, Huckenbeck (R2) 3:3 (20:34)
10. (62,4) Karlsson, Burza, Kobrin, Parys 3:3 (23:37)
11. (63,0) Trojanowski, Burza, Jakobsen, Staszewski 2:4 (25:41)
12. (63,8) Kaczmarek, Kobrin, Baran, Drożdż (Fd) 2:4 (27:45)
13. (63,0) Burza, Karlsson, Pytel, Huckenbeck 3:3 (30:48)
14. (64,1) Pytel, Trojanowski, Huckenbeck, Kobrin (Fd) 1:5 (31:53)
15. (63,1) Karlsson, Staszewski, Kaczmarek, Burza 2:4 (33:57)

—————————————————————————————–

zdroj: sportowefakty.pl

foto: Petr Makušev

Tento článek má: 1 134 přečtení