O víkendu 9 – 10 května se na dlouhé dráze v Mariánských lázních doslova maraton závodů. V sobotu je na programu evropský série veteránů jak dvou ventilů, tak čtyřventilů. O den později se rozhodne o republikovém mistrovi na dlouhé dráze a pojede společně ještě závod Mistrovství České republiky Flat Track ve třech kategoriích.

EVLS 2 ventily:
13. Josef Goldbruner, Německo
77. Knut Olsen, Norsko
5. John Wheatley, Velká Británie
16. Gerlald Short, Německo
14. Rainer Borchers, Německo
3. Keith Sneilling, Velká Británie
7. Geoff Urben, Velká Británie
9. Roy Gomm, Velká Británie
1. Kevin Teager, Velká Británie
17. Alfred Pflügel, Německo
12. Karl-Heinz Suske, Německo
4. Bill Haynes, Velká Británie
6. Helmut Ernst, Německo
15. Svein Geitsund, Norsko
2. Franz Greisel, Německo

EVLS 4 ventily:
17. Jan Boháč, Česká republika
4. Arne Andersen, Německo
21. Hilbert Tel, Nizozemí
8. Steen Larsen, Dánsko
27. Yngvar Nielsen, Nizozemí
20. Roel Geersing, Nizozemí
6. Johan Last, Nizozemí
19. John Freeman, Velká Británie
2. John Hartley, Velká Británie
23. Leonard Eibl, Německo
7. Bart Uibl, Nizozemí
10. Francesco Barbetta, Itálie
22. Rainer Arndt, Německo
1. Bob Dolman, Velká Británie
18. Henk Snijder, Nizozemí
5. Peter Barker, Velká Británie
25. Dave Hammond, Velká Británie
11. Andreas Blache, Německo
16. Paul Evvits, Velká Británie
12. Karel Kadlec, Česká republika
3. Greame Brown, Velká Británie
14. Kevin Howse, Velká Británie
13. Ulrich Büschke, Německo
15. Wolfgang Barth, Německo
28. Paul Morfey, Velká Británie
30. Henk Jager, Nizozemí
31. Ricci Salamon, Itálie

Mezinárodní Mistrovství ČR na dlouhé dráze:
444. Josef Franc, Markéta Praha
2. Richard Wolff, Markéta Praha
3. Hynek Štichauer, ZP Pardubice
4. Francesco Barbetta, Itálie (ACCR)
5. Michal Dudek, AK Slaný
6. Roman Čejka, AK Slaný
7. Anne Spaan, Nizozemí (ACCR)
8. Michal Škurla, AK Markéta Praha
9. Klaus Gerdemann, Německo
10. Markus Eibl, Německo
11. Antonín Klatovský, Klabo Team
12. Rodney Mc Donald, MA
13. Paul Evitts, Velká Británie
14. Karel Kadlec, Liberec
15. Martin Málek, AK Březolupy
16. Björn Hansen, Norsko
17. Jan Boháč, AK Slaný
18. Jan Klatovský, Klabo Team
19. Dave Hammond, Velká Británie
20. Bill Haynes, Velká Británie

Mistrovství České republiky Flat Track:
FT1:
8. Fabio Rigon, Itálie
13. Marcel Oravec, Česká republika
15. Jan Wilem Jansen, Nizozemí
21. Rob Sijbrink, Nizozemí
44. Roman Janošťák, Česká republika
48. Emanuele Marzotto, Itálie
68. Hubert Brunner, Rakousko
69. Michal Špaček, Česká republika
72. Georg Katzler, Rakousko
73. Lucas Niclas Foresti, Itálie
84. Tomáš Kis, Slovensko
85. Manuel Dal Molin, Itálie
93. Yasmin Poppenreiter, Rakousko
94. Pavel Balšínek, Česká republika
112. Hanson Schruf, Rakousko
175. Pavel Pučko, Česká republika
298. Jan Vondráček, Česká republika
Rico Rosenberg,

Classic:
2. Jiří Kraus
7. Tomáš Matička
34. Petr Kolář
36. Jiří Mikšák
50. Radek Pecina
73. Petr Mrázek
81. Luděk Šimůnek
311. František Klauz
312. Jan Rousek
313. Dan Bukovský

Pohár veteránů:
63. Jiří Wurm
65. Stanislav Pavelka
68. František Chvojka
71. Jiří Kozák
74. Leoš Rejda

Tento článek má: 884 přečtení

Napsat komentář