Eduard Krčmář slavil vítězství

Autor článku:

Vítězem čtvrtého závodu Mistrovství České republiky včera v Liberci se stal Eduard Krčmář. Druhý byl Ondřej Smetana a bronz si vybojoval v Liberci Zdeněk Holub, který v poslední jízdě kdy mířil za vítězstvím upadl a s otřesem mozku skončil v liberecké nemocnici. V celkové klasifikaci vede Zdeněk Holub před Eduardem Krčmářem a Ondřejem Smetanou.

One comment

1. Předpokládaný vrchol dne byla 11.jízda, ve složení Smetana – Z. Holub – Krčmář – Mikel. Po dobrém startu vedl Eda Krčmář, ovšem ve 3.kole ho předjel neustále útočící Zdeněk Holub a jízdu vyhrál. Bohužel pro Zdeňka dopadla smůlovatě jeho poslední jízda. Na začátku 4.kola v zatáčce došlo zřejmě k přetočení motorky, k pádu a odvozu do nemocnice.
    Kuriózně za neoznačenou pneumatiku (jako laik bych potřeboval toto pravidlo vysvětlit) byl dodatečně diskvalifikován z 8.jízdy Michal Škurla. Přišel nejen o body, ale i o stříbro.
    Největší bojovník je stejně Michal Tomka. Letos snad spadl ve všech závodech co jel, v Liberci 3x, ale naštěstí bez fatálních následků. Dokonce si po pádu v poslední zatáčce ve 4.jízdě doběhl s motorkou pro bod!