1 800 přečtení

Startovní listiny pardubického víkendu

ceska-republika zlata-prilba-pardubiceAKTUALIZOVÁNO (15.9.2016 23:00) Tradiční pardubický, ale i český svátek ploché dráhy se kvapem blíží a na světě jsou již i startovní listiny jednotlivých závodů. Celý program odstartují v pátek jezdci do 21 let, letos to ovšem nebude Zlatá stuha, nýbrž druhý finálový závod Mistrovství světa juniorů, v němž máme želízko v ohni v podobě Edy Krčmáře. V sobotu pak přijde na řadu již 42. Zlatá stuha juniorů a den na to bude odstartována na svítkovském ovále 68. Zlatá přilba. Zatím aktuální startovní listiny najdete v tomto článku.

Pátek 16. září 19 hodin
Mistrovství světa juniorů do 21 let:

1 Krčmář Eduard Česko
2 Smektala Bartosz Polsko
3 Holder Jack Austrálie
4 Andersson Joel Švédsko
5 Mikel Patrik Česko
6 Bates Joshua Velká Británie
7 Kulakov Victor Rusko
8 Fricke Max Austrálie
9 Lambert Robert Velká Británie
10 Piesczek Krystian Polsko
11 Hansen Patrick Dánsko
12 Riss Erik Německo
13 Przedpelski Pawel Polsko
14 Andersen Mikkel B. Dánsko
15 Berge Dimitri Francie
16 Ellis Adam Velká Británie
17 Smetana Ondřej Česko
18 Novák Josef Česko

Sobota 17. září 14 hodin
42. Zlatá stuha juniorů + Jawa Cup 250 ccm:

1 SCHREINER Alex Rakousko
2 HOJMARK Rasmus Dánsko
3 JACOBSEN Fredrik Dánsko
4 ELLIS Adam Velká Británie
5 SMITH Jack Velká Británie
6 GEYER Richard Německo
7 GAST Hannes Německo
8 MAUER Steven Německo
9 HELMHOUT Mark Nizozemí
10 CYFER Adrian Polsko
11 KACZMAREK Daniel Polsko
12 NOWAK Marcyn Polsko
13 ŠKORJA Nick Slovinsko
14 TOMKA Michal Slovensko
15 VALKOVIČ Jakub Slovensko
16 ANDERSSON Joel Švédsko
17 MĚLNIČUK Stanislav Ukrajina
18 TROFIMOV Viktor Ukrajina
19 HOLUB Zdeněk Česko
20 KRČMÁŘ Eduard Česko
21 MIKEL Patrik Česko
22 NOVÁK Josef Česko
23 SMETANA Ondřej Česko
24 ŠKURLA Michal Česko
25 FENCL Adam Česko
26 HÁJEK Filip Česko

3. Youth Jawa Cup:

1 CHLUPÁČ Petr
2 KVĚCH Jan
Česko
3 BICKLEY Kyle
4 FLINT Leon
Velká Británie
5 BAUMAN Lukas
6 ERNST Ben
Německo
7 BOO NIELSEN Benjamin Emil
8 JORGENSEN Kenneth
Dánsko
9 TUROWSKI Marcin
10 ZUPINSKI Karol
Polsko
11 HANSEN Hans
12 MEIJER Mikka
Dánsko-Nizozemí

Neděle 18. září 12 hodin
68. Zlatá přilba města Pardubic:

  1 PAVLIČ Jurica Chorvatsko
2 BATCHELOR Troy Austrálie
3 FRICKE Max  Austrálie
4 KURTZ Braddy Austrálie
5 TUNGATE Rohan Austrálie
6 BJERRE Kenneth Dánsko
7 BJERRE Lasse Dánsko
8 PEDERSEN Nicki Dánsko
9 THOMSEN Anders Dánsko
10 ELLIS Adam Velká Británie
11 HARRIS Chris Velká Británie
12 BUSCH Tobias Německo
13 HEFENBROCK Christian Německo
14 SCHULTZ Mathias Německo
15 SMOLINSKI Martin Německo
16 WÖLBERT Kevin Německo
17 MAGOŠI Norbert Maďarsko
18 MILANESE Alessandro Itálie
19 HOLTA Rune Polsko
20 MUSIELAK Tobiasz Polsko
21 ZENGOTA Grzegorz Polsko
22 SAJFUTDINOV Emil Rusko
23 IVAČIČ Matič Slovinsko
24 ŠKORJA Nick Slovinsko
25 LINDBÄCK Antonio Švédsko
26 LJUNG Peter Švédsko
27 THORSSEL Jacob Švédsko
28 ZETTRSTRÖM Magnus Švédsko
29 KOBRIN Andrej Ukrajina
30
31 DRYML Aleš Česko
32 FRANC Josef Česko
33 HOLUB Zdeněk Česko
34 KRČMÁŘ Eduard Česko
35 SUCHÁNEK Tomáš Česko
36 ŠTICHAUER Hynek Česko
R1 PETRÁK Jaroslav Česko
R2 SMETANA Ondřej Česko

 

Napsat komentář