Finále MČR jednotlivců zná své účastníky

Autor článku:

Výkonný výbor svazu ploché dráhy dnes přijal po elektronické konferenci následující řešení situace, která vznikla po včerejším závodě Přeboru České republiky v Pardubicích. Tento závod byl zrušen, protože většina jezdců si s tratí připravenou po dvoudenních deštích nedokázala technicky poradit. Proto se Jury závodu rozhodla závod zastavit a předejít případným vážnějším zraněním. AMK ZP Pardubice na jednání Jury oznámil, že vzhledem k dalšímu sportovnímu a technickému programu plochodrážního stadionu nebude závod Přeboru České republiky v letošním roce opakovat.

Vzhledem k tomu, že tento závod byl jediným, námi vyhlášeným kritériem pro závod MČR jednotlivců v Praze dne 25. 4. 2017 bylo zaujato  toto stanovisko k doplnění st. listiny:

1) není nám v tuto chvíli znám pořadatel, který by měl zájem uspořádat do 23. 4. náhradní závod Přeboru
2) Po jednání s manažery, kteří mají v MČR nejvíce přihlášených jezdců byl předložen tento návrh:

Startovní listina bude doplněna jezdci, kteří byli přihlášeni k závodu v Pardubicích a byli klasifikováni ve Finále MČR 2016.