218 přečtení

Speedway of Nations kořistí Ruska

Ruská sestava ve složení Artiom Laguta, Emil Sajfutdinov a Gleb Čugunov obhájili mistrovský titul v závodě dvojic Speedway of Nations. PO první dni finále sice byli až druzí za vedoucí Austrálií, niméně v neděli dokázali bodově dotáhnout a ve finále pak porazit Polsko. Poláci ve složení Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Maksym Drabik a po prvním dni zraněný Maciej Janowski podlehli Rusku ve finále 5:1. Bronzoví jsou sobotní vítězové z Austrálie v sestavě Jason Doyle, Max Fricke a Jaimon Lidsey.

Výsledky:
Sobota:

1. Australia: 23
1. Jason Doyle – 16 (2,3,3,3,3,2)
2. Max Fricke – 5+2 (1*,1,-,1,1,1*)
3. Jaimon Lidsey 2+1 (2*)

2. Rosja: 22
1. Emil Sajfutdinow – 17 (3,3,3,2,3,3) 17
2. Artiom Łaguta – 4+2 (0,1,-,1*,2*,0) 4
3. Gleb Czugunow – 1 (1) 1

3. Polska: 21
1. Maciej Janowski – 0 (T,0,0,-,-,-) 0
2. Bartosz Zmarzlik – 17 (3,2,3,3,3,3) 17
3. Maksym Drabik – 4+1 (2*,1,1) 4+1

4. Dania: 19
1. Leon Madsen – 13+2 (3,2,1*,3,3,1*) 13
2. Niels Kristian Iversen – 2 (T,0,2,d,-,-) 2
3. Frederik Jakobsen – 4+1 (2*,2) 4

5. Szwecja: 16
1. Fredrik Lindgren – 9 (2,3,2,d,R,2) 6
2. Peter Ljung – 7+3 (1*,2*,1*,2,1,-) 7+3
3. Filip Hjelmland – 0 (d) 0

6. Niemcy: 14
1. Erik Riss – 5+1 (2,2*,1,0,-,0) 5
2. Kai Huckenbeck – 9 (d,3,0,3,1,2) 9
3. Lukas Fienhage – 0 (0) 0

7. Wielka Brytania: 10
1. Craig Cook – 6 (d,-,-,1,2,3) 6
2. Chris Harris – 2 (-,0,2,0,0,0) 2
3. Robert Lambert – 2 (1,1,0) 2

Neděle:

1. Polsko: 26+1
1. Patryk Dudek (0,2*,1,2*,1,-) 6+2
2. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,3,3) 18
3. Maksym Drabik (2*) 2+1

2. Rusko: 23+3+5
1. Emil Sajfutdinov (2*,1,3,2*,3,3) 14+2
2. Artiom Laguta (3,0,0,3,-,2*) 8+1
3. Gleb Čugunov (1) 1

3. Švédsko: 19
1. Fredrik Lindgren (1*,2,1,2*,3,1) 10+2
2. Peter Ljung (2,1*,3,3,0,-) 9+1
3. Filip Hjelmland (0) 0

4. Austríálie: 18+3
1. Jason Doyle (3,3,2,0,3,3) 14
2. Max Fricke (-,0,0,1,2*,1) 4
3. Jaimon Lidsey (0) 0

5. Dánsko: 18
1. Leon Madsen (3,3,1,T,2,2) 11
2. Niels Kristian Iversen (1,-,-,-,1*,0) 2+1
3. Frederik Jakobsen (2*,2,1) 5+1

6. Německo: 16

1. Erik Riss (1*,0,2,2*,0,-) 5+2
2. Kai Huckenbeck (2,2,0,3,2,2) 11
3. Lukas Fienhage (0) 0

7. Velká Británie: 6
1. Craig Cook (1,1,R,1,1,-) 4
2. Chris Harris (0,R,1,0,0,1) 2

Play Off:

Finále:
23. Sajfutdinov, Laguta, Zmarzlik, Dudek – 5:1

Semifinále:
22. Doyle, Laguta, Sajfutdinov, Fricke – 3:3

KONEČNÁ TABULKA:
1. Rusko 45+3+5
2. Polsko 47+1
3. Austrálie 41+3
4. Dánsko 37
5. Švédsko 35
6. Německo 30
7. Velká Británie 16

Napsat komentář