Oslabený český juniorský nároďák v Rybniku dvakrát sedmý

Daniel Šilhán, Jan Macek a nováček Roman Marek tvořili sestavu českého juniorského týmu pro další dvě kola polského šampionátu juniorských družstev. Po oba dny se našim moc nevedlo a vždy skončili na sedmém místě. V úterním klání se z vítězství radovaly tři týmy, ve středu nejvíce bodů nasbírala Zielona Góra.

Výsledky:
Úterý:

1-3 ROW Rybnik 22
1. Robert Chmiel (3,3,0,3) 9
2. Mateusz Tudzież (0,3,2,1) 6
3. Przemysław Giera (1,3,2,1) 7
22. Dominik Tyman

1-3. Włókniarz Częstochowa 22
4. Michał Gruchalski (2,3,3,3) 11
5. Bartłomiej Kowalski (1,2,w,1) 4
6. Michał Świdnicki (0,2,3,2) 7

1-3. Francepol Falubaz Zielona Góra 22
7. Norbert Krakowiak (1,2,1,3) 7
8. Damian Pawliczak (3,1,3,2) 9
9. Mateusz Tonder (1,2,1,2) 6

4. Start Gniezno 21
19. Kevin Fajfer (2,d,3,3) 8
20. Mateusz Błażykowski (0,2,2,0) 4
21. Damian Stalkowski (3,3,3,0) 9

5. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 16
16. Nikodem Bartoch (3,0,2,1) 6
17. Fabian Ragus (1,2) 3
18. Jakub Osyczka (1,0,2,2) 5
19. Nile Tufft (1,1) 2

6. Wybrzeże Gdańsk 14
10. Karol Żupiński (2,3,2,3) 10
11. Maciej Uszaruk (0,0) 0
12. Oskar Rowecki (2,1,0) 3
25. Denis Zieliński (0,1,0) 1

7. Team ACCR 9
13. Roman Marek (0,F,0,0) 0
14. Daniel Šilhán (2,1,1,0) 4
15. Jan Macek (1,0,3,1) 5

Středa:

1 Francepol Falubaz Zielona Góra 24
16.
 Norbert Krakowiak (1,3,2,2) 8
17. Damian Pawliczak (3,0,0,2) 5
18. Mateusz Tonder (2,3,3,3) 11

2. ROW Rybnik 22
1.
 Robert Chmiel (2,3,0,-) 5
2. Mateusz Tudzież (3,2,3,3) 11
3. Przemysław Giera (2,2,1,0) 5
20. Dominik Tyman (1) 1

3. Włókniarz Częstochowa 20
19.
 Bartłomiej Kowalski (1,1,1,1) 4
20. Mateusz Świdnicki (0,1,3,2) 6
21. Michał Gruchalski (3,3,2,2) 10

4. Wybrzeże Gdańsk 18
13.
 Karol Żupiński (2,3,3,3) 11
14. Maciej Uszaruk (-,0,0,-) 0
15. Oskar Rowecki (1,-,1,1) 3
26. Denis Zieliński (0,2,2) 4

5-6. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 17
7.
 Nikodem Bartoch (2,2,0,d) 4
8. Fabian Ragus (3,1,1,-) 5
9. Jakub Osyczka (d,3,0,3) 6
24. Nile Tufft (2) 2

5-6. Start Gniezno 17
4.
 Kevin Fajfer (1,1,3,2) 7
5. Mateusz Błażykowski (0,1,0,3) 4
6. Damian Stalkowski (3,2,1,0) 6

7. Team ACCR 8
10. Roman Marek (0,0,0,Fd) 0
11. Daniel Šilhan (1,1,1,2) 5
12. Jan Macek (2,F,0,1) 3

Napsat komentář