306 přečtení

O tomto víkendu vyvrcholí v Pardubicích a v Divišově letošní plochodrážní sezóna v České republice. Už zítra od 11 hodin odstartuje na svítkovském ovále velký čtyř závod. Tradiční MACEC Cup, Memoriál Jiřího Marxe a z pardubického víkendu přeložený Jawa Cup a taktéž 45. Zlatá stuha. Hned o den později se uskuteční v Divišově poslední kolo Poháru přátelství a rovněž poslední kolo Mistrovství České republiky v kubatuře do 125 ccm. Po oba dny se bude určitě na co dívat a tak neváhejte oba plochodrážní dny navštívit, letos to bude na klasickou plochou dráhu už naposled. V sobotu v Pardubicích začínáme v 11 hodin, o den později v Divišově se startuje od 13 hodin. V článku najdete startovní listiny všech víkendových závodů.

Startovní listiny Pardubice:

MACEC Cup:
1. Mateuzs Bartkowiak, Polsko
2. Jaroslav Petrák, Česká republika
3. Marko Levišin, Ukrajina
4. Andrei Popa, Rumunsko
5. Dennis Fazekas, Maďarsko
6. Patrik Mikel, Česká republika
7. Ján Mihálik, Slovensko
8. Jan Macek, Česká republika
9. Mateusz Tudziez, Polsko
10. Roland Kovacs, Maďarsko
11. Hynek Štichauer, Česká republika
12. Stanislav Mělničuk, Ukrajina
13. Jakub Valkovič, Slovensko
14. Mateuzs Swidnicki, Polsko
15. Vitalij Lysak, Ukrajina
16. David Pacalaj, Slovensko

6. Jawa cup:
Česká republika:

1. Jan Jeníček
2. Jan Hlačina
Polsko:
3. Oskar Paluch
4. Dawid Pecyna
Dánsko:
5. Rasmus Pedersen
6. Mathias Karsten
Německo:
7. Erik Bachhuber
8. Johny Wynant
Česká republika II:
9. Pavel Kuchař
10. Jaroslav Vaníček
Estonsko:
11. Didzis Dobums
12. Markus Maximus Lill

15. ročník Memoriálu Jiřího Marxe:
17. Petr Chlupáč, Česká republika
18. Jan Kvěch, Česká republika

19. Lukas Baumann, Německo
20. Jonas Knudsen Dánsko
21. Ben Ernst, Německo
22. Francis Gusts, Lotyšsko

45. Zlatá stuha juniorů:
červená – 2 nejlepší junior MACEC cup
modrá – 2 z Marxova memoriálu
bílá – 1 nejlepší junior z MACEC cup
žlutá – 1 z Marxova memoriálu
zelená – 3 nejlepší junior z MACEC cup
černobílá – 3 z Marxova memoriálu


Startovní listiny Divišov:

Pohár přátelství:
Markéta Praha:

1. Daniel Klíma
2. Filip Hájek
3. Petr Chlupáč
4.
5. Jan Kvěch
SC Žarnovica:
1. Jakub Valkovič
2. Ján MIhálik
3. David Pacalaj
4. Martin Málek
5.
DMV White Tigers Diedenbergen:
1. Nicolas Vicentin
2. Celina Liebmann
3. Dennis Fezekas
4. Ronald Kovacz
5.
Rovno SC:
1. Stanislav Mělničuk
2. Vilalij Lysak
3. Marko Levišin
4. Nazar Fedorčuk

Mistrovství ČR 125 ccm:
1. Josef Černý, PK Plzeň
2. Matouš Kameník, PK Plzeň
3. Vojtěch Šachl, AK Divišov
4. Štěpán Ševčík, PK Plzeň
5. Adam Bednář, Markéta Praha
6. Jaroslav Vaníček, Markéta Praha
7. Matěj Frýza, PK Plzeň
8. Bruno Belán, AK Slaný

Napsat komentář