160 přečtení

Kalendář ruské ledařské scény obsahuje přes třicet závodů

Přes třicet závodů obsahuje ruský kalendář pro blížící se ledařskou sezónu. Navíc už od půlky listopadu budou probíhat tréninkové kempy v Jugorsku, Kumertau a Kaměnskim Uralsku.

Kalendář ruské ledařské sezóny 2020:

18.11-27.11.2019 Tréninkové kempy ruské reprezentace (Jugorsk)
29.11-04.12.2019 Tréninkové kempy (Kumiertau)
27.11-03.12.2019 Tréninkové kempy pro zahraniční jezdce

07.12.2019 Superliga: 1. kolo (Kaměnsk Uralski)
07.12.2019 Vyšší liga: 1. kolo (Jugorsk)
07.12.2019 Pohár Sybiře i Dalekého východu, 1. den (Irkuck)
08.12.2019 Superliga: 2. kolo (Kaměnsk Uralski)
08.12.2019 Vyšší liga: 2. kolo (Jugorsk)
08.12.2019 Pohár Sybiře i Dalekého východu, 2. den (Irkuck)
14.12.2019 Semifinále 1,2,3 Mistrovství Ruska, 1. den (Šadrinsk, Ufa, Vjatskije Polany)
15.12.2019 Semifinále 1,2,3 Mistrovství Ruska, 2. den (Šadrinsk, Ufa, Vjatskoje Polany)
21.12.2019 1. finále poháru juniorských družstev, 1. den (Kaměnsk Uralski)
22.12.2019 1. finále poháru juniorských družstev, 2. den (Kaměnsk Uralski)
28.12.2019 1. finále Mistrovství Ruska, 1. den (Togliatti)
29.12.2019 1. finále Mistrovství Ruska, 2. den (Togliatti)

04.01.2020 2. finále Mistrovství Ruska, 1. den (Šadrinsk)
05.01.2020 2. finále Mistrovství Ruska, 2. den (Šadrinsk)
11.01.2020 1. kolo ruského poháru, 1. den (Jugorsk)
12.01.2020 1. kolo ruského poháru, 2. den (Jugorsk)
18.01.2020 Superliga: 3. kolo (Ufa)
19.01.2020 Superliga: 4. kolo (Ufa)
25.01.2020 Semifinále Mistrovství Ruska juniorů, 1. den (Luchovicy)
25.01.2020 Memoriál Anatolija Stěpanova (Togliatti)
26.01.2020 Semifinále Mistrovství Ruska juniorů, 2. den (Luchovicy)

01.02.2020 Finále Mistrovství Ruska juniorů, 1. den (Ufa)
02.02.2020 Finále Mistrovství Ruska juniorů, 2. den (Ufa)
08.02.2020 2. kolo ruského poháru, 1. den (Vjatskije Polany)
09.02.2020 2. kolo ruského poháru, 2. den (Vjatskije Polany)
15.02.2020 2. finále poháru juniorských družstev, 1. den (Iževsk)
16.02.2020 2. finále poháru juniorských družstev, 2. den (Iževsk)
22.02.2020 Superliga: 5. kolo (Togliatti)
22.02.2020 Vyšší liga: 3. kolo (Luchovicy)
23.02.2020 Superliga: 6. kolo (Togliatti)
23.02.2020 Vyšší liga: 4. kolo (Luchovicy)
29.02.2020 3. finále poháru juniorských družstev, 1. den (Vjatskije Polany)

01.03.2020 3. finále poháru juniorských družstev, 2. den (Vjatskije Polany)
07.03.2020 Pohár Gladyševa, 1. den (Irkuck)
08.03.2020 Pohár Gladyševa, 2. den (Irkuck)

Napsat komentář