Hutla čtrnáctý, Ivanov potřetí vítězem

Třetí vítězství si připsal v seriálu Ice Speedway Championship v ruském Togliatti Rus Daniil Ivanov, který ve finálové jízdě nechal za svými zády Dmitrije Chomiceviče, Dinara Valejeva i divokou kartu závodu Jevgenije Sajdullina. Také další dvě pozice patřily ruským jezdcům. Jediný Čech v závodě Lukáš Hutla, který pořádně ještě v pátek večer nevěděl, zda vůbec pojede skončil čtrnáctý se třemi body. V celkové klasifikaci je Lukáš dvanáctý.

Výsledky 3. závodu:

1. Daniil Ivanov, Rusko (3,3,d,3,3,2,3) 17 (20)
2. Dmitrij Chomicevič, Rusko (3,3,3,2,3,3,2) 19 (18)
3. Dinar Valejev, Rusko (3,1,2,3,2,3,1) 15 (16)

4. Jevgenij Sajdullin, Rusko (2,1,2,3,3,2,0) 13 (14)
5. Igor Kononov, Rusko (3,3,3,3,1,1) 14 (12)
6. Dmitrij Koltakov, Rusko (2,2,3,2,3,1) 13 (11)
7. Martin Haarahiltunen, Švédsko (2,0,3,d,2,0) 7 (10)
8. Johann Weber, Německo (2,d,d,2,2,0) 6 (9)
9. Franky Zorn, Rakousko (0,2,2,1,1) 6 (8)
10. Harald Simon, Rakousko (1,2,d,1,2) 6 (7)
11. Charly Ebner, Rakousko (1,3,1,0,0) 5 (6)
12. Stefan Svensson, Švédsko (0,1,1,2,1) 5 (5)
13. Ove Ledström, Švédsko (1,2,1,1,R) 5 (4)
14. Lukáš Hutla, Česko (d,0,2,1,d) 3 (3)
15. Jasper Iwema, Nizozemí (1,0,0,0,d) 1 (2)
16. Bart Schaap, Nizozemí (d,1,0,0,R) 1 (1)
17. Savelij Vědianov, Rusko (0)
18. Vladimir Fadějev, Rusko (0)

Tabulka po 3. závodech:

1D. IvanovRUS20202060
2D. ChomicevičRUS18181854
3I. KononovRUS14141240
4D. ValejevRUS11121639
5D. KoltakovRUS12161139
6H. SimonAUT1611734
7M. HaarahiltunenSWE1071027
8S. SvenssonSWE710522
9F. ZornAUT66820
10J. WeberGER91919
11N. SvenssonSWE89N17
12L. HutlaCZE48315
13J. SajdullinRUSNN1414
14O. LedströmSWE54413
15Ch. EbnerAUT23611
16J. IwemaNED35210
17S. ŠerovKAZ0202
18V. ČeblokovKAZ1001
19B. SchaapNEDNN11
20P. NěkrasovKAZ0000
21S. VadjanovRUSNN00
22V. FadějevRUSNN00

foto: Goog Shoot

Napsat komentář