Valejev přerušil šňůru vítězství Ivanova

Daniil Ivanov vyhrál tři závody finálové série Gladiátorů. Ten čtvrtý však na svou stranu přetáhl v neděli v Togliatti Dinar Valejev, který ve finálové jízdě plné zvratů porazil právě Ivanova, Kononova a skvěle jedoucího Němce Webera. Lukáš Hutla vybojoval dnes i přes veškerou snahu a velmi bojovanou jízdu dva body, což mu do celkové tabulky přineslo stejně jako v sobotu tři body. Celkově si drží třináctou příčku. Další dvě kola jsou na programu příští víkend v ruském Šadrinsku.

Výsledky:

1. Dinar Valejev, Rusko (3,3,3,2,3,2,3) 19 (20)
2. Daniil Ivanov, Rusko (3,3,3,1,2,3,2) 17 (18)
3. Igor Kononov, Rusko (2,3,2,3,3,3,1) 17 (16)
—–
4. Johann Weber, Německo) (R,2,1,3,2,2,d) 8 (14)
5. Martin Haarahiltunen, Švédsko (3,1,2,1,3,1) 11 (12)
6. Harald Simon, Rakousko (0,2,2,3,1,0) 8 (11)
7. Dmitrij Chomicevič, Rusko (2,2,3,3,3,R) 13 (10)
8. Dmitrij Koltakov, Rusko (1,3,3,2,2,F) 11 (9)
9. Franz Zorn, Rakousko (3,1,1,2,0) 7 (8)
10. Jevgenij Sajdullin, Rusko (2,2,0,2,1) 7 (7)
11. Stefan Svensson, Švédsko (2,0,2,1,1) 6 (6)
12. Ove Ledström, Švédsko (1,1,1,0,d) 3 (5)
13. Vladimir Fadějev, Rusko (2) 2 (4)
14. Lukáš Hutla, Česko (1,0,1,d,0) 2 (3)
15. Charly Ebner, Rakousko (1,0,0,0,d) 1 (2)
16. Bart Schaap, Nizozemí (d,0,0,1,0) 1 (1)
17. Jasper Iwema, Nizeozemí (d,1,D,-,-) 1 (0)
18. Savelij Vadjanov, Rusko (d) 0 (0)

Tabulka:

1D. IvanovRUS2020201878
2D. ChomicevičRUS1818181064
3D. ValejevRUS1112162059
4I. KononovRUS1414121656
5D. KoltakovRUS121611948
6H. SimonAUT161171145
7M. HaarahiltunenSWE107101239
8J. WeberGER9191433
9S. SvenssonSWE7105628
10F. ZornAUT668828
11J. SajdullinRUSNN14721
12L. HutlaCZE483318
13O. LedströmSWE544518
14N. SvenssonSWE89NN17
15Ch. EbnerAUT236213
16J. IwemaNED352010
17V. FadějevRUSNN044
18S. ŠerovKAZ02NN2
19B. SchaapNEDNN112
20V. ČeblokovKAZ10NN1
21P. NěkrasovKAZ00NN0
22S. VadjanovRUSNN000

foto: Jesper Veldhuizen

Napsat komentář