Šestý závod v rukou Kononova

Igor Kononov se stal vítězem šestého závodu Ice Speedway Gladiators Championship v ruském Šadrinsku. Druhý byl ve finále Dinar Valejev a bronz bral Dmitrij Chomicevič. Vedoucí muž šampionátu Daniil Ivanov skončil čtvrtý.

Výsledky 6. závod:
1. Igor Kononov, Rusko (3,3,2,3,1,2,3) 17 (20)
2. Dinar Valejev, Rusko (3,2,3,2,3,3,2) 18 (18)
3. Dmitrij Chomicevič, Rusko (3,3,3,3,d,3,1) 16 (16)
—–
4, Daniil Ivanov, Rusko (2,2,3,2,3,2,d) 14 (14)
5. Dmitrij Koltakov, Rusko (3,3,1,0,3,1) 11 (12)
6. Konstantin Kolenkin, Rusko (2,2,1,2,2,1) 10 (11)
7. Johann Weber, Německo (2,3,3,3,2,0) 13 (10)
8. Martin Haarahiltunen, Švédsko (2,2,2,1,3,0) 10 (9)
9. Niclas Svensson, Švédsko (1,1,2,3,1) 8 (8)
10. Ove Ledström, Švédsko (0,1,0,2,2) 5 (7)
11. Harald Simon, Rakousko (1,0,2,1,1) 5 (6)
12. Franz Zorn, Rakousko (0,1,0,1,2) 4 (5)
13. Jasper Iwema, Nizozemí (0,0,1,0,1) 2 (4)
14. Bart Schaap, Nizozemí (1,1,0,0,0) 2 (3)
15. Stefan Svensson, Švédsko (1,0,1,0,0) 2 (2)
16. Charly Ebner, Rakousko (0,0,0,1,0) 1 (1)
17. Dmitrij Borodin, Rusko (0)
18. Jernej Olejnik, Rusko (0)

Tabulka po šesti závodech:

1D. IvanovRUS202020181214104
2D. ChomicevičRUS181818102016100
3D. ValejevRUS11121620181895
4I. KononovRUS14141216102086
5D. KoltakovRUS1216119161276
6H. SimonAUT16117119660
7J. WeberGER91914141057
8M. HaarahiltunenSWE10710125953
9S. SvenssonSWE710567237
10F. ZornAUT66883536
11N. SvenssonSWE89NN8833
12O. LedströmSWE54456731
13K. KolenkinRUSNNNN111122
14J. SajdullinRUSNN147NN21
15L. HutlaCZE4833NN18
16Ch. EbnerAUT23624118
17J. IwemaNED35202416
18B. SchaapNEDNN11136
19V. FadějevRUSNN04NN4
20S. ŠerovKAZ02NNNN2
21V. ČeblokovKAZ10NNNN1
22P. NěkrasovKAZ00NNNN0
23S. VadjanovRUSNN00NN0
24D. BorodinRUSNNNN000
25J. OlejnikRUSNNNN000

foto: FB šampionátu

Tento článek má: 416 přečtení

Napsat komentář