Češi se po prvním dni dělí o páté místo

O páté místo se po prvním dni Icespeedway of Nations v německém Berlíně dělí z Kazachstánem česká ledařská reprezentace ve složení Jan Klatovský, Lukáš Hutla a Andrej Diviš. Ve vedení je tým Ruska, před Švédskem a Německem.

Výsledky
1. den ISON (Berlín, Německo):

1. Rusko 28
5. Daniil Ivanov (3,-,3,3,-,3) 12
6. Dmitrij Chomicevič (2*,3,-,1,2*,-) 8+2
17. Igor Kononov (2*,2*,3,1) 8+2
2. Švédsko 25
9. Martin Haarahiltunen (3,2,3,2*,-,2) 12+1
10. Niclas Svensson (2*,1*,-,3,3,0) 9+1
19. Stefan Svensson (2*,2*) 4+2
3. Německo 22
11. Max Niedermaier (0,2*,3,0,2*,1) 8+2
12. Markus Jell (-,-,-,-,-,-) 0
20. Hans Weber (1,3,2*,2,3,3) 14+1
—–
4. Rakousko 19
7. Harald Simon (1,3,3,3,2*,2) 14+1
8. Franz Zorn (0,0,0,-,-,-) 0
18. Charly Ebner (2*,3,0) 5+1
5.–6. Kazachstán 12
1. Pavel Někrasov (1,-,0,1,1,1) 4
2. Vladimir Čeblokov (2,3,1,0,-,0) 6
15. Denis Slepuchin (2*,d) 2+1
5.–6. Česko 12
3. Jan Klatovský (3,1,2,d,0,-) 6
4. Lukáš Hutla (d,0,1*,1,1,3) 6+1
16. Andrej Diviš (R) 0
7. Finsko: 8
13. Matti Isoaho (d,-,1,1,-,2) 4
14. Christer Biskop (1,-,-,0,0,-) 1
21. Mikko Jetsonen (1,0,1,1) 3

Jízdy:
1. Klatovský, Čeblokov, Někrasov, Hutla (d)
2. Ivanov, Chomicevič, Simon, Zorn
3. Haarahiltunen, N. Svensson, Weber, Niedermaier
4. Čeblokov, Slepuchin, Biskop, Isoaho (d)
5. Chomicevič, Kononov, Klatovský, Hutla
6. Simon, Haarahiltunen, N. Svensson, Zorn
7. Weber, Niedermaier, Jetsonen
8. Ivanov, Kononov, Čeblokov, Někrasov
9. Simon, Klatovský, Hutla, Zorn
10. Haarahiltunen, S. Svensson, Isoaho, Jetsonen
11. Niedermaier, Weber, Někrasov, Čeblokov
12. N. Svensson, Haarahiltunen, HutlaKlatovský (d)
13. Ivanov, Weber, Chomicevič, Niedermaier
14. Simon, Ebner, Isoaho, Biskop
15. N. Svensson, S. Svensson, Někrasov, Slepuchin (d)
16. Weber, Niedermaier, HutlaKlatovský
17. Kononov, Chomicevič, Jetsonen, Biskop
18. Ebner, Simon, Někrasov, Čeblokov
19. Hutla, Isoaho, Jestonen, Diviš
20. Ivanov, Haarahiltunen, Kononov, N. Svensson
21. Weber, Simon, Niedermaier, Ebner

Napsat komentář