Polsko: eWinner 1. liga – 1-2 kolo

  1. kolo:
Apator Toruń: 55
9. V. Kulakov (0,2*,3,3,2) 10+1
10. J. Holder (2,3,2*,1,3) 11+1
11. T. Musielak (2,1*,1*,R) 4+2
12. A. Miedziński (2*,2,2,2*,1*) 9+3
13. Ch. Holder (3,3,3,3,1) 13
14. K. Marciniec (2*,0,0) 2+1
15. I. Kopeć-Sobczyński (3,2*,1) 6+1
16. A. Rydlewski
Start Gniezno: 35
1. T. Lahti (3,0,1,1) 5
2. A. Gała (1,1,3) 5
3. O. Fajfer (1,0,2,2,0) 5
4. O. Berntzon (3,3,1*,3,0,2) 12+1
5. J. Pavlic (0,1,0) 1
6. D. Stalkowski (0,1,0,2*) 3+1
7. M. Studziński (1,R) 1
8. F. Jakobsen (0,3,0) 3
Wybrzeże Gdańsk: 44
9. P. Kildemand (1,3,3,2*,1) 10+1
10. J. Thorssell (1,0,2*,1) 4+1
11. R. Jensen (0,3,3,1,1) 8
12. K. Gomólski (1,0,1,-,-) 2
13. K. Pieszczek (3,2,3,d,3) 11
14. K. Żupiński (1,3,2*,3,0) 9+1
15. A. Szczotka (0,0,R) 0
16. R. Chmiel
Unia Tarnów: 46
1. K. Nilsson (3,3,0,0,0) 6
2. D. Kaczmarek (d,1,1,-,-) 2
3. A. Mroczka (2*,1*,1,-,2*) 6+3
4. E.t Koza (2,2,0,1) 5
5. P. Ljung (2,2,2,2*,2*2) 12+2
6. D. Rempała (2*,0,0) 2+1
7. M. Cierniak (3,1*,3,3,3) 13+1
8. M. Gruchalski
Ostrovia Ostrów: 53
9. G. Walasek (3,2*,3,3,3) 14+1
10. T. Gapiński (3,3,0,1*,2*) 9+2
11. A. Cyfer (0,3,2*,2,3) 10+1
12. R. Okoniewski (2,1,3,0) 6
13. N. Klindt (1*,1,3,2,2*) 9+2
14. K. Grzelak (1,1,0) 2
15. S. Szostak (3,0,0) 3
16. J. Poczta
Polonia Bydgoszcz: 37
1. D. Bellego (2,2*,2,1*,1*,0) 8+3
2. D. Berge (0,3,2,3,1) 9
3. K. Huckenbeck (1*,2,0) 3+1
4. D. Lampart (2,0,2,1) 5
5. K. Brzozowski (3,1,1,3,d) 8
6. N. Bartoch (0,0) 0
7. T. Orwat (2,0,0,1) 3
8. A. Lyager (1*) 1+1
Orzeł Łódź: 57
9. N. Kościuch (3,2*,1,1) 7+1
10. M. Nowak (3,3,0,2,2*) 10+1
11. R. Tungate (2*,2*,3,3,3) 13+2
12. D. Jeleniewski (3,3,2*,3) 11+1
13. A. Loktajev (2*,3,3,0,1) 9+1
14. M. Dul (3,0) 3
15. P. Pióro (2*,1,1) 4+1
16. A. Grygolec (0,0) 0
Lokomotiv Daugavpils: 33
1. K. Puodzuks (1,0,2*,2*,0) 5+2
2. J. Kostygov (1,2,3,2,2) 10
3. P. Aspgren (0,1,2,1) 4
4. L. Sundstrom (2,d,1*,3,0) 6+1
5. A. Kudriašov (d,1,1,3,1) 6
6. O. Michailovs (1,1*,0) 2+1
7. D. Kolodinskis (0,d) 0
8. F. Gusts (0) 0

2. kolo:

Polonia Bydgoszcz: 47
9. D. Bellego (1,2,2*,2*,3) 10+2
10. D. Berge (3,0,3,0,1) 7
11. A. Lyager (0,1,2,3) 6
12. D. Lampart (3,3,1*,3,d) 10+1
13. K. Brzozowski (2*,1,1,2,0) 6+1
14. T. Orwat (3,1,2) 6
15. M. Błażykowski (1,0,1) 2
16. N. Bartoch
Orzeł Łódź: 43
1. N. Kościuch (3,3,1,1,1) 9
2. A. Loktajev (0,2*,d,d) 2+1
3. R. Tungate (2*,2,3,3,3,2) 15+1
4. M. Nowak (2,0,d,0) 2
5. D. Jeleniewski (1,3,3,1,2*) 10+1
6. M. Dul (0,0) 0
7. P. Pióro (2,1,2) 5
8. A. Grygolec (0) 0
Start Gniezno: 54
9. J. Pavlič
10. A. Gała (3,3,3,1,3) 13
11. T. Lahti (0,2,2*,3,2*) 9+2
12. O. Berntzon (3,1*,3,2,3) 12+1
13. O. Fajfer (1,3,3,3,0) 10
14. D. Stalkowski (3,1,0) 4
15. M. Studziński (0,0,0) 0
16. F. Jakobsen (2,2*,1,1*) 6+2
Ostrovia Ostrów: 36
1. T. Gapiński (1,1*,2,0,0) 4+1
2. R. Okoniewski (2,2,0,2,2,2) 10
3. N. Klindt (3,3,2,3,R,1*) 12+1
4. A. Cyfer (2,0,1*,1) 4+1
5. G. Walasek (0,1,1) 2
6. S. Szostak (2,0,0) 2
7. K. Grzelak (1*,0,1*) 2+2
8. J. Krawczyk
Lokomotiv Daugavpils: 40
9. K. Puodżuks (2,1,1,-,-) 4
10. L. Sundstrom (0,d,0,0) 0
11. P. Aspgren (0,3,2*,2,0) 7+1
12. J. Kostygov (0,1,-,1,-) 2
13. A. Kudriašov (3,d,3,2,3,2) 13
14. Francis Gusts (2*,2,0) 4+1
15. O. Michailov (3,2,3,R,1*,1) 10+1
16. D. Kolodinskis
Wybrzeże Gdańsk: 50
1. K. Gomólski (1,1,2*,3) 7+1
2. P. Kildemand (1*,3,3,3,1) 11+1
3. R. Jensen (3,0,1*,3,2) 9+1
4. J. Thorssell (3,2,2,2*,3) 12+1
5. K. Pieszczek (2,2*,d,1,-) 5+1
6. K. Żupiński (1,1,1) 3
7. A. Szczotka (0,3,0) 3
8. R. Chmiel (0) 0
Unia Tarnów: 33
9. K. Nilsson (0,3,0,0) 3
10. E. Koza (2,1,1,0,1*) 5+1
11. A. Mroczka (1,0,1*,-,-) 2+1
12. D. Kaczmarek (0,-,-,-,-) 0
13. P. Ljung (1,1*,1,1,2) 6+1
14. D. Rempała (2*,0,0) 2+1
15. M. Cierniak (3,2,0,2,1) 8
16. M. Gruchalski (1,2,3,1*,T) 7+1 ;
Apator Toruń: 57
1. T. Musielak (2*,0,3,2) 7+1
2. A. Miedziński (2*,3,2*,3,0) 10+2
3. J. Holder (3,2*,2*,2*,3) 12+3
4. Ch. Holder (3,3,3,1*,2*) 12+2
5. V. Kulakow (3,2,3,3,3) 14
6. I. Kopeć-Sobczyński (1,1,0) 2
7. K. Marciniec (0,0,-) 0
8. A. Rydlewski (0) 0

Tabulka po dvou kolech:

1Apator Toruň24+44
2Orzel Lódž22+20
3Wybrzeze Gdaňsk22+8
4Ostrovia Ostrów22-2
5Start Gniezno22-2
6Polonia Bydgoszcz22-12
7Unia Tarnów22-22
8Lokomotiv Daugavpills20-34


Napsat komentář