Ruští ledaři bojovali o postup do finále

V Rusku se ve stejný víkend, kdy se jelo Mistrovství Evropy na ledě v polském Tomaszówě Mazowieckim jely dvě semifinálové skupiny o postup do ruského šampionátu na ledě. V Ufě kraloval Nikita Bogdanov a v Šadrinsku se nejvíce vedlo Dmitriji Chomiceviči.

Výsledky:
Semifinále Ufa:

1. Nikita Bogdanov, Ufa 29
2. Daniil Ivanov, Togliatti 27
3. Igor Kononov, Togliatti 26
4. Ivan Čičkov, Ufa 22
5. Igor Sajdullin, Kamiensk Uralski 20
6. Eduard Krysov, Jaroslavl 18
7. Jevgenij Sajdullin, Togliatti 18
————————————-
8. German Chanmurzin, Kamiensk Uralski 17
————————————-
9. Sergej Makarov, Luchovice 16
10. Dmitrij Bulankin, Ufa 14
11. Jelisej Vydrin, Ufa 12
12. Jevgenij Sotnikov, Penza 7
13. Nikolaj Makarov, Luchovice 6
14. Sergej Volodin, Jaroslavl 4

Semifinále Šadrinsk:
1. Dmitrij Chomicevič, Kaměnsk Uralski 28+3
2. Dmitrij Koltakov, Kamiensk Uralski 28+2
3. Dinar Valejev, Ufa 27
4. Ivan Chuzyn, Kamiensk Uralski 23
5. Nikita Tarasov, Ufa 19
6. Dmitrij Borodin, Šadrinsk 18
————————-
7. Vladimir Fadějev, Togliatti 17+3
————————–
8. Jevgenij Šarov, Glazov 17
9. Savělij Vědjanov, Togliatti 15
10. Artiom Burmistrov, Šadrinsk 12
11. Matvjej Volkov, Šadrinsk 9
12. Andrej Anisimov, Togliatti 7
13-14. Kiril Zěvakov, Kamiensk Uralski 6
13-14. Pavel Glotkin, Šadrinsk 6
15. Ivan Volkov, Glazov 3
16. Vlas Někrasov, Iževsk 3

Do finále Mistrovství Ruska postoupilo ze semifinálových bojů celkem třináct závodníků (7 z Ufy a 6 z Šadrinsku). Tři divoké karty udělila ruská federace jezdcům, kteří nemohli v semifinále startovat, jelikož reprezentovali Rusko v závodě Mistrovství Evropy v polském Tomaszówě Mazowieckim minulý víkend.

Startovní listina Mistrovství Ruska na ledě 2021:
(13 semifinalistů+3 divoké karty)
Nikita Bogdanov, Ufa
Daniil Ivanov, Togliatti
Igor Kononov, Togliatti
Ivan Čičkov, Ufa
Igor Sajdullin, Kamiensk Uralski
Eduard Krysov, Jaroslavl
Jevgenij Sajdullin, Togliatti
Dmitrij Chomicevič, Kaměnsk Uralski
Dmitrij Koltakov, Kamiensk Uralski
Dinar Valejev, Ufa
Ivan Chuzyn, Kamiensk Uralski
Nikita Tarasov, Ufa
Dmitrij Borodin, Šadrinsk
Dmitrij Soliannikov, Kamiensk Uralski (divoká karta)
Konstantin Kolenkin, Kamiensk Uralski (divoká karta)
Nikita Toloknov, Togliatti (divoká karta)

Napsat komentář