Švédským smykem 1

Ve švédském přehledu se toho dnes opravdu moc nedozvíme. Momentálně je situace na severu Evropy podobná jako všude jinde a tak se vedené švédské Bauhaus Ligan rozhodli posunout start této nejvyšší švédské ligy posunout o měsíc. Jako hlavní důvod posunu uvedl předseda švédské plochodrážní komise Mikael Holmstrand návrat diváků na tribuny.

„Návrh nyní schválily všechny kluby a také švédská motocyklová federace SVEMO. Ze začátku roku se zdálo, že by se fanoušci mohli vrátit na tribuny už v půlce dubna, švédská vláda však toto rozhodnutí změnila. Je to pro nás důležitý faktor, aby se mohli vrátit diváci na tribuny. Důležitá je také dostupnost jezdců, která v této situaci moc není možná, jelikož se nemůže cestovat přes hranice.“ řekl Holmstrand

Účastníci Bauhaus Ligan 2021:
1 Masarna Avesta
2 Indianerna Kumla
3 Lejonen Gislaved
4. Rospiggarna Hallstavik
5 Dackarna Malilla
6 Vetlanda Speedway
7 Vastervik Speedway
8 Piraterna Motala
9 Smederna Eskiulstuna

Aktuální kalendář Bauhaus Ligan 2021:

Základní část:

1 kolo – 1 června:
Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved
Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna
Dackarna Mallila – Vastervik Speedway
(3 června) Vetlanda Speedway – Rospiggarna Hallstavik
pauzuje: Piraterna Motala

2 kolo – 8 června:
Smederna Eskilstuna – Lejonen Gislaved
Dackarna Mallila – Masarna Avesta
Piraterna Motala – Vetlanda Speedway
(10 června) Rospiggarna Hallstavik – Indianerna Kumla
pauzuje: Vastervik Speedway

3 kolo – 15 června:
Vastervik Speedway – Masarna Avesta
Smederna Eskilstuna – Rospiggarna Hallstavik
Indianerna Kumla – Piraterna Motala
(17 června) Lejonen Gislaved – Dackarna Mallila
pauzuje: Vetlanda Speedway

4 kolo – 22 červen:
Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Mallila
Lejonen Gislaved – Vastervik Speedway
Vetlanda Speedway – Indianerna Kumla
Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna
pauzuje: Masarna Avesta

5 kolo – 29 června:
Masarna Avesta – Lejonen Gislaved
Vastervik Speedway – Rospiggarna Hallstavik
(1 července) Dackarna Mallila – Piraterna Motala
(1 července) Smederna Eskilstuna – Vetlanda Speedway
pauzuje: Indianerna Kumla

6 kolo – 6 července:
Rospiggarna Hallstavik – Masarna Avesta
Indianerna Kumla – Smederna Eskilstuna
Piraterna Motala – Vastervik Speedway
Vetlanda Speedway – Dackarna Mallila
pauzuje: Lejonen Gislaved

7 kolo – 8 července:
Masarna Avesta – Piraterna Motala
Lejonen Gislaved – Rospiggarna Hallstavik
Vastervik Speedway – Vetlanda Speedway
Dackarna Mallila – Indianerna Kumla
pauzuje: Smederna Eskilstuna

8 kolo – 20 července:
Lejonen Gislaved – Piraterna Motala
Vastevik Speedway – Indianerna Kumla
Dackarna Mallila – Smederna Eskilstuna
Masarna Avesta – Vetlanda Speedway
pauzuje: Rospiggarna Hallstavik

9 kolo – 22 července:
Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala
Vetlanda Speedway – Lejonen Gislaved
Indianerna Kumla – Masarna Avesta
Smederna Eskilstuna – Vastervik Speedway
pauzuje: Dackarna Mallila

10 kolo – 27 července:
Lejonen Gislaved – Indianerna Kumla
Smederna Eskilstuna – Masarna Avesta
Rospiggarna Hallstavik – Vetlanda Speedway
Vastervik Speedway – Dackarna Mallila
pauzuje: Piraterna Motala

11 kolo – 29 července:
Indianerna Kumla – Vastervik Speedway
Piraterna Motala – Lejonen Gislaved
Vetlanda Speedway – Masarna Avesta
(10 srpna) Smederna Eskilstuna – Dackarna Mallila
pauzuje: Rospiggarna Hallstavik

13 kolo – 3 srpna:
Masarna Avesta – Dackarna Mallila
Lejonen Gislaved – Smederna Eskilstuna
Vetlanda Speedway – Piraterna Motala
(5 srpna) Indianerna Kumla – Rospiggarna Hallstavik
pauzuje: Vastervik Speedway

13 kolo – 5 srpna:
Dackarna Mallila – Lejonen Gislaved
(10 srpna) Masarna Avesta – Vastervik Speedway
(10 srpna) Piraterna Motala – Indianerna Kumla
(12 srpna) Rospiggarna Halletavik – Smederna Eskilstuna
pauzuje: Vetlanda Speedway

14 kolo – 17 srpna:
Vastervik Speedway – Lejonen Gislaved
Indianerna Kumla – Vetlanda Speedway
Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala
(19 srpna) Dackarna Mallila – Rospiggarna Hallstavik
pauzuje: Masarna Avesta

15 kolo – 24 srpna:
Lejonen Gislaved – Masarna Avesta
Piraterna Motala – Dackarna Mallila
Vetlanda Speedway – Smederna Eskilstuna
Rospiggarna Hallstavik – Vastervik Speedway
pauzuje: Indianerna Kumla

16 kolo – 31 srpna:
Smederna Eskilstuna – Indianerna Kumla
Vastervik Speedway – Piraterna Motala
Masarna Avesta – Rospiggarna Hallstavik
Dackarna Mallila – Vetlanda Speedway
pauzuje: Lejonen Gislaved

17 kolo – 2 září
Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved
Indianerna Kumla – Dackarna Mallila
Vetlanda Speedway – Vastervik Speedway
Piraterna Motala – Masarna Avesta
pauzuje: Smederna Eskilstuna

18 kolo – 7 září:
Vastervik Speedway – Smederna Eskilstuna
Masarna Avesta – Indianerna Kumla
Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik
Lejonen Gislaved – Vetlanda Speedway
pauzuje: Dackarna Mallila

Napsat komentář