Stopětadvacítky a dvěstěpadesátky hřměly v sobotu na plzeňském plochodrážním ovále. V závodě Mistrovství ČR do 125 ccm na krátkém ovále zvítězil Polák Maksymilian Pawelczak, závod stejné kubatury, ale na klasickém ovále se stal znovu kořistí Pawelczaka a čtvrtlitry ovládl Adam Bednář.

Výsledky:
MČR 125 ccm (malá dráha):

1. Max. Pawelczak, Polsko (3,3,3,1,6) 16
2. Karel Průša, AK Slaný (3,3,3,3,4) 16
3. Štěpán Melč, PK Plzeň (3,3,2,3,2) 13

4. Petr Marek, SC Chabařovice (3,2,3,2,3) 12
5. David Hofman, ZP Pardubice (2,3,2,3,2) 12
6. August Lattik, Estonsko (1,2,3,3,1) 10
7. Silvar Avi, Estonsko (2,1,1,2,3) 9
8. Štěpánka Nyklová, AK Slaný (1,2,2,2,2) 9
9. Luboš Hromádka, ZP Pardubice (2,2,2,1,1) 8
10. Marián Jirout, ZP Pardubice (2,1,1,1,3) 8

Tabulka po 3. závodech:
1. Karel Průša – 51
2. Petr Marek – 39
3. David Hofman – 37

4. Štěpán Melč – 35
5. Štěpánka Nyklová – 27
6. Luboš Hromádka – 24
7. Tony Katra – 21
8. Marian Jirout – 18
9. Roman Štola – 13
10. Štěpán Ševčík – 12
(Pawelczak, Lattik a Avi nejsou do MČR klasifikováni)

MČR 125 ccm:
1. Max Pawelczak, Polsko (3,3,3,3) 12+3
2. Karel Průša, AK Slaný (3,3,3,3) 12+2
3. Petr Marek, SC Chabařovice (3,3,3,3) 12+F

4. Silvar Avi, Estonsko (2,2,2,2) 8
5. Štěpánka Nyklová, AK Slaný (2,2,1,2) 7
6. Štěpán Melč, PK Plzeň (2,1,2,2) 7
7. Luboš Hromádka, ZP Pardubice (1,1,2,0) 4
8. Dominik Hrbek, ZP Pardubice (F,2,1,1) 4
9. David Hofman, ZP Pardubice (1,0,1,1) 3
10. Augist Lattik, Estonsko (1,0,0,1) 2
11. Marián Jirout, ZP Pardubice (0,1,0,0) 1

Tabulka po 3. závodech:
1. Karel Průša – 32
2. Petr Marek – 31
3. Štěpánka Nyklová – 18

4. Štěpán Melč – 18
5. Tony Katra – 17
6. David Hofman – 12
7. Luboš Hromádka – 11
8. Dominik Hrbek – 4
9. Roman Štola – 3
10. Marian Jirout – 1
(Pawelczak, Lattik a Avi nejsou do MČR klasifikováni)

MČR 25 ccm:
1. Adam Bednář, Markéta Praha (3,3,3,3) 12
2. Vojtěch Šachl , Markéta Praha (3,2,3,3) 11
3. Jan Hlačina, ZP Pardubice (3,3,2,2) 10

4. Zoltan Lovas, Maďarsko (2,2,2,2) 8
5. Carlos Saabas, Estonsko (1,0,0,3) 4
6. Damir Filimonovs, Lotyšsko (2,1,Fd,-) 3
7. Adam Nejezchleba, AK Divišov (0,0,1,1) 2
8. Štěpán Ševčík, AK Divišov (1,1,R,-) 2
9. Oliver Schmid, PK Plzeň (1,F,-,-) 1
10. Josef Novotný, ZP Pardubice (R,-,-,-) 0

Tabulka po 3. závodech:
1.Adam Bednář – 58
2. Vojtěch Šachl – 56
3. Jan Hlačina – 32

4. Damirs Filimonovs – 31
5. Sven Cerjak, SLO – 30
6. Oliver Schmid – 29
7. Štěpán Ševčík – 28
8. Zoltán Lovas – 26
9. Adam Nejezchleba – 25
10. Carlos Saabas – 12
11. Josef Novotný – 6

Foto: Vojta Zavřel (www.wojta-foto.cz)

Napsat komentář