Anders Thomsen poprvé v kariéře vyhrál závod SGP

Obrovská radost panovala po závodě Speedway Grand Prix v depu Anderse Thomsena. Poprvé ve své kariéře vystoupal na nejvyšší stupínek závodu SGP. Povedlo se mu to o víkendu v Gorzówě. Druhé místo vybojoval Slovák Martin Vaculík a bronz vyjezdil Bartosz Zmarzlik. V celkové klasifikaci vede se 78 body Bartosz Zmarzlik, druhý je Leon Madsen, jenž má bodů 60 a o sedm bodů méně má na svém kontě třetí Martin Vaculík.

Výsledky:
1. Anders Thomsen (2,3,0,3,1,3,3) 15 20
2. Martin Vaculík (3,2,3,3,2,2,2) 17 18
3. Bartosz Zmarzlik (1,3,3,1,3,2,1) 14 16

4. Patryk Dudek (1,3,2,3,2,3,0) 14 14
5. Daniel Bewley (3,1,3,2,3,1) 13 12
6. Robert Lambert (2,2,2,1,2,1) 10 11
7. Leon Madsen (1,0,1,3,3,0) 8 10
8. Jason Doyle (3,1,2,0,2,0) 8 9
9. Mikkel Michelsen (3,2,0,2,0) 7 8
10. Tai Woffinden (2,0,2,0,3) 7 7
11. Jack Holder (1,3,0,2,0) 6 6
12. Fredrik Lindgren (0,1,3,0,1) 5 5
13. Paweł Przedpełski (2,F,1,1,1) 5 4
14. Szymon Woźniak (0,1,0,2,1) 4 3
15. Maciej Janowski (0,2,1,1,F) 4 2
16. Max Fricke (R,0,1,0,0) 1 1
17. Wiktor Jasiński
18. Oskar Paluch

Tabulka po 5. závodech:

1Zmarzlik201212181678
2Madsen121810101060
3Vaculík722061853
4Janowski1811148253
5Lindgren816616551
6Woffinden4101811750
7Thomsen141952049
8Dudek545201448
9Lambert1084141147
10Doyle96164944
11Bewley6311121244
12Michelsen161431842
13Fricke22082133
14J. Holder3779632
15Przedpelski1923419
16Žagar1111
17Huckenbeck77
18Drabik55
19Wozniak33
20Kvěch11
21Škorja00
22Fazekas00
23Miskowiak00
24Lysak00
25Klíma00
26Chlupáč00
27Blodorn00
28Baumann00
29Jasinski00
30Paluch00

Napsat komentář